Паркирал си като идиот!

  • 14 383
  • 191
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 759
...и малкото останали шофьори спазват правилника! Дори и да се мерне някой със софийска регистрация, той е по-примерен шофьор дори и от варненци! ...
                     Не съвсем... Веднъж спряхме за секунда пред едно шанге бюро и на 40-тата секунда до нас имаше вече спрели полицаи... Съответно никой не призна секундата, платихме си глоба както си му е реда  Mr. Green... Много се изкефих, защото два пъти казах, че там не трябва да се спира... Ама на - въпрос на минутка било  Whistling... А софиянци си мислят, че навсекъде е като у Софията  Twisted Evil...

# 181
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Във Варна от 2-3 години служебни паркоместа не се раздават!
Рокси, има начин за големите фирми - осигуряват служебен транспорт и така, вместо 100 коли с по 1 човек идва 1 автобус със 100-те човека. Който иска, има начини!

# 182
  • Мнения: 5 370
Във Варна от 2-3 години служебни паркоместа не се раздават!
Роски, има начин за големите фирми - осигуряват служебен транспорт и така, вместо 100 коли с по 1 човек идва 1 автобус със 100-те човека. Който иска, има начини!
А така!!! Peace

# 183
  • Мнения: 2 759
                      Абе не знам... На нас се опитаха да ни организират транспорт, но излизаше 7 лв в едната посока  Whistling... Аз живея на 4 км от местоработата си - за кво говорим изобщо  Tired. А това дори е преди увеличението на бензина...

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз живея на 12 км от моята. Всеки ден се движа със служебен транспорт, въпреки наличието на собствена кола.

# 185
  • Мнения: 4 300
Рокси, има начин за големите фирми - осигуряват служебен транспорт и така, вместо 100 коли с по 1 човек идва 1 автобус със 100-те човека. Който иска, има начини!
Нали и аз това казвам,  че трябва да се залага на развитие на обществен или както там искате да го наричате транспорт- в едно МПС много народ ( автобус, метро, трамвай и т.н.). Примерът ми беше насочен към Жози, която каза че всяка фирма трябва да осигури паркомясто на служителите си. Което при нас очевадно не се случва, няма и как. А и да имаше как никой не би похарчил милиони, за да осигури паркинг на хора, които биха работили и без него. Бизнес. Ако някой се чувства толкова богат има все пак платен паркинг, 2 лв/час.

# 186
  • Мнения: 2 018
Във Варна от 2-3 години служебни паркоместа не се раздават!
Рокси, има начин за големите фирми - осигуряват служебен транспорт и така, вместо 100 коли с по 1 човек идва 1 автобус със 100-те човека. Който иска, има начини!

Запозната ли си със служебните паркоместа? Пред хотел Капитол слагат едни стойки - за 4 места, ама като паркира техен автомобил и си местят стойката на друго място. Така заемат цялата улица. Това служебно паркомясто ли се нарича?

# 187
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А защо никой не мисли в тази посока, м?

Сграда-паркинг:



Не става дума за безплатен обяд, на днешно време е ясно, че без пари и мама на тате не дава - но за някаква приемлива цифра все пак, за 4-5 лв. на час и баба знае.

# 188
  • Мнения: 5 370
А защо никой не мисли в тази посока, м?

Сграда-паркинг:

Не става дума за безплатен обяд, на днешно време е ясно, че без пари и мама на тате не дава - но за някаква приемлива цифра все пак, за 4-5 лв. на час и баба знае.
Ми аз това исках да предложа по-горе, обаче се замотах покрай файлове и потребители с проблеми и забравих да се допълня. Точно в такава сграда се намира фирмата на мъжа ми, примерно.
Но къде да се изсипят колите на над 200 служители, от които поне 20 идват с личните си автомобили на работа, денонощно??? При това-говорим за супербезумноотеснелиявече център.

# 189
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Запозната ли си със служебните паркоместа? Пред хотел Капитол слагат едни стойки - за 4 места, ама като паркира техен автомобил и си местят стойката на друго място. Така заемат цялата улица. Това служебно паркомясто ли се нарича?

Нямат право, както и всички останали - банки напр. освен ако земята не е купена. Общината не раздава такива права поне от 3 години.

# 190
  • Мнения: 2 018
Запозната ли си със служебните паркоместа? Пред хотел Капитол слагат едни стойки - за 4 места, ама като паркира техен автомобил и си местят стойката на друго място. Така заемат цялата улица. Това служебно паркомясто ли се нарича?

Нямат право, както и всички останали - банки напр. освен ако земята не е купена. Общината не раздава такива права поне от 3 години.

Имат ги повече от три години. Ако имат старо разрешително, то важи ли си още?  newsm78

# 191
Привет отново на всички! Искам само да съобщя, че днес получихме от печатницата новия тираж стикери и се заемаме с разпращането на всички поръчки, постъпили от 12-ти юни насам Simple Smile

Благодарим на всички, които се включиха в инициативата bowuu, а за останалите -- заповядайте на www.kato-idiot.com !

Общи условия

Активация на акаунт