Летен вирус или ...?

  • 16 677
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
Да ви споделя ние как се лекуваме с вирусите /и зимните и летните ... абе всички/. Когато се усетим че сме пипнали вирус/отпадналост, слабост, суха уста и т.н./ започваме да пием по две ехинацеи през два-три часа с повечко вода. Може и чай да се пие. И за около 48 часа каквото е попаднало в нас го изпишкваме и чао! Голяма работа е ехинацеята , и е хубаво че се приема още при първите симптоми на грипа. За разлика от капките които се пият постоянно и почти не дават резултат. И температурата спада постепенно и болките отминават и очите се избистрят. А е и икономична, защото една опаковка има 60 таблетки, струва 40 лв., но стига за цялото ни семейство и винаги сме подготвени. Досега не сме боледували когато ни е пипнал грип повече от 24 часа, при това си спестяваме хем ходене при педито, хем няма усложнения и дълго пазене на леглото..  

# 121
  • Мнения: 1 819
Мале момичета закъсах го,днес като ме почна едно разтройство,над 10 пъти ходих до тоалетната и ми е доста отпаднало вече,наливам се с вода,корема ми ври отвътре някакъв ужас е.АЗ пих само една Смекта,утре ще ходя за Имодиум,обаче незнам до утре как ще я карам,че даже и ми се гади,дано поне да не почна да повръщам,че отиде... ooooh!
Аз спирам разтройството с една бабина рецепта,много е ефикасна-една супена лъжица оцет,в която се разтваря щипка сол.Веднага пресича разтройството Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 5 289
ОХ мила снощи пих оцет,само че без сол,не помогна,днес след Имодиума не съм ходила,обаче корема ми е като балон и бълбука яко,страшни болки и ми  е лошо чак,направо незнам какво да правя вече,как ще изкарам и тази нощ не ми е ясно.Къв е тоя вирус кво е тва чудо,не съм била така през живота си досега. ooooh!

# 123
  • Мнения: 7 201
Момичета да ви попитам -този Геломиртол става ли за двегодишно дете? Как точно се дава?Дъщеря ми в момента е със задна хрема и вечер много се измъчва.
Не,за съжаление.Дава се от 4г. възраст.
Карчева-бързо възстановяване! Praynig
Опитай с компот от дренки,но яж и плода! Peace

# 124
  • Мнения: 29
За всички, които имат нужда от разяснения за лекарствата – един сайт, който премахва необходимостта от пазене на листовки и опаковки на лекарства : http://www.doctorbg.com/drugs.php

# 125
  • Мнения: 2
zdraveite na vsi4ki
moqt sin e na 2 god. i predi 10 dni zapo4na da ka6li i go zavedox pri li4niqt lekar koito ni kaza 4e imame za4erveno garlo i ni izpisa antibiotik""augmentin"".sled kato go davax 5 dni mi vdigna t 38.5 taka 2 dni i otnovo go zavedox pri ll. i se okaza 4e sega sme s gnoina angina i minaxme  na muskulni injekcii""ampicilin""ve4e 7 dni no garloto mu o6te e leko 4erveno?molq vi za savet s kakvo da mu lekuvam garloto?

# 126
  • Мнения: 2
i sega nqmame ka6lica gardite mu sa 4isti no za4ervenoto garlo me pritesnqva da ne mi vdigne t otnovo!!!

# 127
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
i sega nqmame ka6lica gardite mu sa 4isti no za4ervenoto garlo me pritesnqva da ne mi vdigne t otnovo!!!
Заведи детето и на друг педиатър, за да чуеш и още едно мнение. Много е важно да имаш доверие на лекаря, който лекува детето. Щом се съмняваш в JP-то, сега е момента да го смениш с по-добър.
Но на мен това ми прилича на вирус, който не се влияе от антибиотик. Щом са чисти гърдичките, значи инфекцията е горе. Повече течности е добре да пие детето, за да не се обезводни съвсем организма.

Общи условия

Активация на акаунт