Идеи за летен детски празник!

  • 11 825
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Ами изглежда като ограда, но е направено от платна за рисуване. Малко като Берлинската стена.  Mr. Green Всеки идва и рисува каквото му харесва и остава послание. Добре е да има тема свързана с празника. После може да се използва като декор за следващите детски празници.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Ами изглежда като ограда, но е направено от платна за рисуване. Малко като Берлинската стена.  Mr. Green Всеки идва и рисува каквото му харесва и остава послание. Добре е да има тема свързана с празника. После може да се използва като декор за следващите детски празници.

Това мн ми хареса! Само не знам къде после ще се съхранява този "декор" Simple Smile

Като ще избираме място на открито май тр да се помисли за озвучаването. Някои да е светнат как стават тези работи в "полеви" условия?

# 17
  • Мнения: 1 895
Идва фирма с нужната техника и озвучава по време на събитието. Не знам какви са ценоразписите към момента, но не е особено евтино Rolling Eyes

Ако някой е бил на празника по случай 24 май в Борисовата е видял как става. Мога да намеря координати на въпросните озвучители.

# 18
  • Мнения: 2 534
Някой с дар слово да подготви известието за списанията , Ирина до четвъртък няма да може , а разбрах , че трябвало да се приготви бързо.
Иначе тя може да уреди разрешително да празнуваме зад Сити центъра , преценете дали в Южния , Борисовата или в парка зад Ситито newsm78
Тази вечер ще се чуя с една дама , многократно обявявана за учител на годината, преподава физкултура и с нея ще измислим част от игрите.
Харесва ми идеята за пясъчника , която най-вероятно няма къде да изпълним .
Рисуването смятам , че е задължително , без значение дали ще е на платно или с тебешири на асфалта
Ако го направим зад Ситито ми хрумва идеята да изкара маси и столчета , на които момичетата , които по принцип дават съвети , било счетоводни , юредически или медицински , отново да помогнат компетентно на тези , които имат някакви въпроси ...
На друга маса пък , желаещите да се присъединят към нас  , да могат веднага да попълнят документи за членство

Още пиша от клуб , но скоро ... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 634
Някой с дар слово да подготви известието за списанията ...
Ако разполагам с повече информация за събитето мога да се пробвам.

На друга маса пък , желаещите да се присъединят към нас, да могат веднага да попълнят документи за членство
Аз мисля, че ще мога да се включа по-активно в тази част. С малко инструкции от вас ще се усмихвам и разяснявам заявленията.  Peace

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Някой с дар слово да подготви известието за списанията , Ирина до четвъртък няма да може , а разбрах , че трябвало да се приготви бързо.
Иначе тя може да уреди разрешително да празнуваме зад Сити центъра , преценете дали в Южния , Борисовата или в парка зад Ситито newsm78
Тази вечер ще се чуя с една дама , многократно обявявана за учител на годината, преподава физкултура и с нея ще измислим част от игрите.
Харесва ми идеята за пясъчника , която най-вероятно няма къде да изпълним .
Рисуването смятам , че е задължително , без значение дали ще е на платно или с тебешири на асфалта
Ако го направим зад Ситито ми хрумва идеята да изкара маси и столчета , на които момичетата , които по принцип дават съвети , било счетоводни , юредически или медицински , отново да помогнат компетентно на тези , които имат някакви въпроси ...
На друга маса пък , желаещите да се присъединят към нас  , да могат веднага да попълнят документи за членство

Още пиша от клуб , но скоро ... Mr. Green

Жени, казвали ли сме ти, че никога няма да ни писне от теб!   bouquet
И те чакаме отново редовна в нашите редици!

Данте, то и ние още нямаме кой знае каква информация, но в общи лини идеята е за детски празник с игри и забавления за малки и големи, с цел набиране на членове за сдружението. Така, че сега трябва и заглавие, и мото, и там каквото трябва да си измислим.
 Сега ми е много сънено вече, но утре ще систематизирам предложенията до момента за да ни се изясни картинката и вече да избистрим нещата.

# 21
  • Мнения: 3 634
Ок, ако можете да чакате до днес следобяд аз ще го напиша. Поне ще тръгнем отн някъде.  Peace

# 22
  • Мнения: 5 401
И аз си мислих за състезание за най-бърза смяна на памперс, стига да не разтуптим бременните сърца.  Simple Smile Другото, което ми хрумна за бременните е да ги разделим на 2 групи: мъжи и дамски мами и да направим нещо като викторина с тематични въпроси. Интересни неща можем да хванем и от форума, и от бебешките списания, както и да включим любимите суеверия, от които бъдещите майки просто полудяват. За целта ни тряба място за сядане и писане, като например Лятната естрада в Борисовата.

Зад Сити Центъра - не е лошо, само че в момента детската площадка е огромно блато и не виждам никакъв шанс да се оправи.  Sad

Идеите на Креми и на Данте за стената много ми харесват!  Peace

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Дали не се избързва с известието? Още не е определено дори мястото, не са ясни спорсори и пр.


Като цяло съм на мнение, че за този празник ни трябва и би се получило мн добре, ако се прицелим към сътрудничество в две посоки:
1.Партньор някоя институция /чудесно ако е държавна или общинска, но може и друга/
2.Медия, но имам предвид голяма електронна медия, списанията не са достатъчни според мен за популяризиране./нали имаше някакви контакти с bTV/

Иначе за списъка с предложенията за игри, изцяло подкрепям идеята за състезателен характер и следното:
1. Тр да решим към каква възрастова група деца се ориентираме.
2.След като идеята е да привлечем възрастни чрез децата не е лошо да заложим на разни таланти /сещам се за пеене, музика, танци, балет, спорт - все неща, с които доста деца се занимават от ранна възраст/. А родителите, както всички сме наясно, са доста "чувствителни" на тема мойто гардже и това ще ги привлече. Е тук не тр да има състезателен характер разбира се Wink!

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
   Детски летен празник
Предложения за име и мото на празника! - давайте да го мислим!

1.Предложения за място на провеждане:
1.1.Борисова градина – Лятната естрада, площадката на слона, езерото с лилиите, Ариана (на мен идеята за лятната естрада ми харесва)
1.2.Сити център София – площадката зад сградата (и тази идея ми харесва заради централното и посещавано място, но не съм ходила там и не знам какво е положението)
1.3Южен парк (него изобщо не го познавам, нека кажат тези които имат представа от него)
2.Предложение за дата, час: Все още нямаме
3.Предложения за мероприятия на събитието:
Игри, съзтезания и забавления:
3.1.-състезание за пясъчен замък построен от татко и дете
3.2.- да заровим "съкровища в пясъка" - мидички, рапанчета и т.н. морски нещица и да оставим малките откриватели да ги изровят с лопатки 
3.3. -Състезание за нанизване на гривничка или герданче от охлювчета, мидички, жълъдчета и т.н. - мама и щерка, примерно
3.4 -изплитане на най-голям цветен венец
3.5. -Надяждане със сладолед, ако навием спонсор
3.6. -състезания за бременни, т.е. бъдещи родители - например най-бърза смяна на памерс и преобличане на бебе.
3.7. - Рисуване върху голямо/и платно/а обща картина
3.8. -Рисуване с тебешир по земята
3.9.за бременните: да ги разделим на 2 групи: мъжи и дамски мами и да направим нещо като викторина с тематични въпроси
 3.10.-показване на таланти – рисуване, танци, балет, спорт и тн.
4.Предложения за реклама на празника, спонсори, медии:
5.Предложения за водещи:
5.1. -витизчийка, приятелка на Креми
5.2.-водещите от  радиоФМ на Изи

6.Предложения за гости поканени за празника:
6.1.ББ
6.2.някой спортист?
7.Други:
Тук направо си цитирам Саня, щото няма какво да махам или допълвам за сега:
Като цяло съм на мнение, че за този празник ни трябва и би се получило мн добре, ако се прицелим към сътрудничество в две посоки:
1.Партньор някоя институция /чудесно ако е държавна или общинска, но може и друга/
2.Медия, но имам предвид голяма електронна медия, списанията не са достатъчни според мен за популяризиране./нали имаше някакви контакти с bTV/

Иначе за списъка с предложенията за игри, изцяло подкрепям идеята за състезателен характер и следното:
1. Тр да решим към каква възрастова група деца се ориентираме.
2.След като идеята е да привлечем възрастни чрез децата не е лошо да заложим на разни таланти /сещам се за пеене, музика, танци, балет, спорт - все неща, с които доста деца се занимават от ранна възраст/. А родителите, както всички сме наясно, са доста "чувствителни" на тема мойто гардже и това ще ги привлече. Е тук не тр да има състезателен характер разбира се


Еми, това е накратко, в общи линии съм копирала от темата, сега трябва да отсеем някои неща, да решим къде най-много ни харесва да проведем празника да проверим за разрешителните и тн от общината, ако е в парка, да  решим кои игри и състезания остават, кои отпадат и тн.
 Относно озвучаване и тн ще говоря с нашите как са цените и как стои въпроса там и тогава ще го мислим. Креми м/у другото и ти питай  Peace

Ще ви помоля да допълвате, отсявате и коментирате колкото ви душа иска, само не се карайте, ако имате разногласия към празника може да включим и женски кеч!  Mr. Green
няма да съм аз ако не включа поне една глупост на ден

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
За името ни тр един "поет" и един човек, к разбира от реклама Laughing Биха ме заинтригували някакви два римувани реда, звучащи сладурски и приканващи към присъединяване СНБМ. Но като един реалист, здраво стъпил на земята не ми идва подобна фраза. По точките:

1.Озвучаването няма ли да е по-лесно ако избраното място е близо до сграда=ток newsm78, или може би има и на лятната естрада, правеха концерти. Следобед имам път към Сити центъра, ще огледам блатото.
2.Май се налага идеята да е преди м.9. Чакам да решите, за да преценя с какво мога да се включа. Това и във вр с т.4 от изброените от Рада. Голяма част от лятото ще отсъствам.
5.Ако решите, че е удачно - пак предлагам "Малчуган великан". Имат си и озвучаване.

# 26
  • Мнения: 3 634
3.8. -Рисуване с тебешир по земята

Нека се преправи на "рисунка върху асфалт". Ако се одобри мога да го организирам като някогашен редовен победител в подобни конкурси.  Blush Препоръчителната възраст според мен е над 8г.

Предложения за дати:

27 юли (неделя) - Ден на родителите
3 август (неделя) - Ден на приятелството
15 Август (петък) - Голяма Богородица /Мария, Мика, Мара, Маша/. Според майка ми е църковния ден на майката.

Относно име и мото аз винаги много се забавлявам на заглавията в Отчетни.

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Саня, идеята за Малчуган великан е добра, но има няколко въпроса там за изясняване:
 1. Колко пари ще ни вземат и склонни ли са да ни направят отстъпка или направо да ни спонсорират.
 2. Къде ще направят събитието - прочетох в сайта им, единственото що годе подходящо място е картинг пистата
 3. Имат ли капацитета да поемат много гости, въобще какъв им е капацитета?


Данте, надявахме се по-скоро да направим празника за да избегнем летните отпуски, ама все пак ще видим де. То ние затова толкова бързаме, ще питаме и в основната тема де. Иначе 27Юли е добра дата, ще видим. И разбира се, че трябва да е рисунка върху асфалт  Peace Това което съм писала горе е сбито за предложенията, мисля, че всяко нещо което остане ще бъде прекръстено с някакво атрактиво заглавие може и в стил отчетни - покажи си таланта с рисунка на асвалта и тн.  Party

За заглавие, мото: Елате, веселете се със нас играйте 
                    и станете членове на настоящи и бъдещи майки?


Празника на СНБМ посетете и редовни членове станете?

С много веселби и игри член на СНБМ (сдружението) стани!

Заедно можем да се веселим
и бъдещето на децата си да променим!
Ела и във весели песни и игри
нещо за бъдещето на децата направи
член на СНБМ стани



 Това ми скимва в стил отчетни, мога да изфабрикувам още много от този род, ама все още не съм си изградила пълна представа за това което правим.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 14:56 от Не съм

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
От заглавията второто е по-добро. Получава ти се, напъни още малко мозъчни клетки и ше го измътиш Laughing
За "Малчуган" ще говоря с тях. Изброените в сайта им места са просто примерни. Напр. аз винаги избирам за РД на детето зали в хотели, к ги няма в предложените от тях. Имат голям капацитет, в смисъл правят големи партита. 3 момичета напр. са напълно достатъчни да организират 20 деца в някаква състезателна игра. А измислят мн готини игри.

# 29
  • Мнения: 3 634
Заедно можем да се веселим
и бъдещето на децата си да променим!
Ела и с весели песни и игри
нещо за бъдещето на децата направи
член на СНБМ стани!

Това много ми хареса с тази дребна корекция.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт