сПоделете 67

  • 21 731
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 17 546
Балу, честно казано ме натоварваш с очакванията си, плаша се от среща с теб със сигурност няма отговоря на вероятната ти представа  Rolling Eyes.
 
Киф, не съм страшна, но усещам някаква разлика на тези срещи, дистанция някаква. Най-малко пък бих искала да те натоварвам!  Hug Тук лафа върви, а там се чувствам изолирана и не е за първи път. Стряскам ли хората, що ли!? Thinking Може би защото синовете ми са големи и съфорумките не гледат на мен като на една от тях, с техните проблеми с малки деца. Знам ли? Може би пък защото аз не отговарям на представата на останалите за мен.  Абе не е същото. Аз съм весел и контактен човек, мога да ръся щуротии и да се смея на глас, а на двете форумски срещи, на които съм била до сега, не ми иде отвътре някак. Наистина не мога да си го обясня. И дано е някакво мое объркване. Дето се вика, ще направя и трети опит, за щастие, и ако и тогава не ми се получи, ще се откажа от срещи, а само ще си пиша.

Да, Петя! С удоволствие, ако идвам в Русе по някакъв повод, бих се обадила. Peace миналата година на път за морето се видях с един човек в Ст.Загора. Беше приятно, макар и за половин час.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 01:43 от Балу

# 1 006
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Да не забравиш! Да няма после хъката-мъката, време нямаше, много бързахме...  Crossing Arms

Аз не разбрах на каква среща си ходила. Т.е. с коя форумска групировка? Понякога се получава така. Зависи не само от теб, но и от другите. Случвало ми се е да се чувствам така. Но ми се е случвало и да се "влюбим" от пръв поглед. Хората са различни.

Споделих ли, че днес бях на рожден ден на кръщелника. Моят бяс не можах да го накарам да влезе в заведението поне да хапне. От преди обяд до 4 следобед вися на вън на люлки, пързалки, клатушки (мама им и кожодерски клатушки) и пясъчник. И аз с него, съответно. Все едно не бяхме на рожден ден. Нито мамата успях да видя за повече от минута, нито рожденика. ТОй спеше де, но все пак да се оплача. Иначе беше весело и имаше много деца. Разбрахме се да повторим, но този път ще седнем на вън, за да може да се видим и да контролираме едновременно. (каква ми се пада мамата на кръщелника  newsm78 има ли си дума за това).

# 1 007
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Пренасянето от форума в реалния живот не е лесна работа. Аз само една съфорумка досега съм срещала на живо (изключвам тези, които отпреди съм познавала в реалността), срещата беше перфектна, но по принцип си имам едно наум за такива мероприятия.

В тази връзка, споделям, че съм учудена, че известно (сериозно) количество хора от форума са се запознали с партньорите си по интернет. Не че и аз не съм въртяла онлайн любов, но никога не се е реализирала по подобен начин. Явно ми личи, че съм от миналия век.  Laughing

# 1 008
  • Мнения: 3 405
Споделям добро утро Simple Smile
Не се наспах.
Петя, беше болен малкия, надявам се вече да не е. Следобед сме при лекарката.


# 1 009
  • Мнения: 984
Добро утро и от мен.
Балу, ако имаш път насам, варненската агитка ще те приеме и ще се почувстваш приета. На последната среща беше много весело. Приказвахме за всичко друго, но не и за форума. По-голямата част не се познавахме предварително Simple Smile
Днес ми предстои доста работа, ще се наложи да попълвам документация, да ходя нагоре-надолу, дано не се рзакарвам напразно.
Успешен ден на всички.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 08:52 от Мишона

# 1 010
  • Мнения: 648
   Привет!

   Дъщеря ми днес е първи ден на градина. В петък, когато се сбогуваше с лелите в яслата, осъзнах колко е пораснала, и колко силен контакт е имала с тези жени!
Голямо пътуване ми се събра последния месец, понякога се чудя наистина ли съм зодия стрелец.
Нямам мераци за "Сексът и града", но след като прочетох "Планината Броукбек" ми се иска да видя и филма.
Бубка и аз съм от миналия век, ама точно тъй се омъжих Mr. Green
   Хубава седмица на всички  bouquet

# 1 011
  • Мнения: 2 152
Балу, ако позволиш един съвет
Следващият път просто се забавлявай Wink
Не мисли какви са очакванията на другите към теб и дали ги оправдаваш, както и ти нямай конкретни очаквания към никого
Това натоварва и те кара да се чувстваш скована и некомфортно
Много често хората във форума са едни, а в реалния живот съвсем други
Не можеш да се харесаш на всички, а и съвсем не е нужно
Просто се опитай да си изкараш приятно за самата теб
И се обади през Русе, ако идваш. Simple Smile

Споделям хубава сутрин, дано всичко се запази така и до довечера







# 1 012
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро!
Споделям, че вече не пуша  Grinning. Преди пет години, коато ги отказвах за първи път бях мнооого крива първите три дни, надявам се този път да не съм за да не тормозя детето със странни реакции.
На вилата беше чудесно. След два дни се качваме за повечко време.

# 1 013
  • Мнения: 3 423
Мило дневниче, добро утро.
Наспах се, нямам сополи и аках.
След малко ще закуся и ще пия
кафе арабика с 30 мл прясно мляко.
Кафето е приготвено на Сенсео.
После ще изляза. Времето е хубаво.
А после ще се върна и ще си допиша.
Не тъгувай за мен, мило дневниче.

# 1 014
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Който си е легнал по късни доби,сега му е трудно да отлЕпи...Добро ви ютро!
Младежта е намятала отдавна плажните кърпи,а на мен ми е едно такова смъцъфръцано...
Катюша,дерзай и хаби нерви на позволените за тази цел места!
Лисано,що не сподели кайвето?Сега от моето трябва да си пия!
...И заваляха поканите за Балу..!Хайде,тръгваш ли... Wink

# 1 015
  • Мнения: 4 300
Кафе, латиносериал....липсват ми само ролките на косата и изведнъж уголемилите се цици. О, пардон, те май се уголемяваха само с Нова Бразилия?

# 1 016
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Добро утро!
Споделям усещането си за деловитост /това ли е думата?/, изчистеност и полезност. Все едно не съм спала и лежала цяла седмица, а съм отхвърлила куп работа. Това е добре!
Приветствам всички, които отказват пушенето!
Браво, Катюша!
А, забравих - споделям желанието си да уча. Сигурно ще спадне /желанието/ при първи сблъсък с учебниците, но все пак...

# 1 017
  • София
  • Мнения: 1 176
Добро утро.
Споделям, че напоследък не се държа като типично аз.  Вярвам, че няма да прекаля.
Започнах да пия и аз студено кафе, аз която не го предпочитам така.

# 1 018
  • Мнения: 3 405
Споделям, че разбирам все повече и повече хората.
Не е лесно, но предлага необозрими хоризонти  Grinning

# 1 019
  • Мнения: 4 586
Споделям, че ми липсва точно ясната граница във времето,
от която от то насетне съм свекър. То сега с това събиране по двойки не е ясно.
Най-вероятно вече съм. Което би означавало, че не мога да си позволя да пиша и
говоря празни приказки, да стъпвам по-тежко, да не правя резки движения.
Мога да нося широк вълнен пояс, да си оставя мустаци и да пуша лула. И да не слушам
Чамбао и да се захласвам по босите й крака.
Споделям също, че на последната форумскяа среща сайде дето не се изприщих от притеснение.
Споделям, че разбирам все повече и повече хората.
Не е лесно, но предлага необозрими хоризонти  Grinning
Страничен ефект от кесене във Форум.

Общи условия

Активация на акаунт