LaRedoute.fr - 66 - Обсъждане. Всичко за поръчката!

  • 36 583
  • 776
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 745
Получих известие за митницата за поръчка от 21.05. Тя нищо особено не съдържа - малка дудунка за приятелско детенце и джинсови балеринки, пусках я заради саковете-подарък.
Само да питам дали са много тежки, че ще ходя с малкия в кошчето, та да знам дали ще мога да взема кашона под мишницата?

Ако става въпрос за червените чанти-аз бях с количката и се наложи да извадя нещата от кашона и да ги наблъскам в коша на количката. Tired Едва ги побрах.Иначе не тежът много,но е обемно кашончето.За подмишница го занесох до количката,с бебка под другата  Laughing,но после беше сложно.  Peace

# 46
  • Мнения: 196
Някой да е поръчвал това
 http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5973449& … ue&ksource=-1
Ако може размери и мнение  Praynig  bouquet

Имам кафявото, но е 34 номер, ако ти върши работа, ще го измеря. Иначе е много добро за цената си.

# 47
  • Мнения: 5 790
Има ли чакащи от 16 май. Вече съм сериозно обезпокоена.

Вкарваш се сама в драми и приключения!

Момичета, отдавна не съм ви чела. Но не е ли време за голямото лятно намаление? Зимното започна на 9 януари?

Не е време. На 9-ти юли започва.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 231
Mомичета,току що пуснах поръчка точно за 10е с доставката,а с таксата за обработка ми стана 10,25е.Има ли опасност да ми я откажат-все пак е над 10е или всичко е до късмет newsm78

Чудя се дали при отказаните поръчки под тази сума е ползван код за БД и това да е проблема.......като гледам ти си си я платила доставката и би трябвало да ти пристигне поръчката според мен  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 231
нали някой беше писал ,че е пуснал поръчка с 0,01 евро повече и я е получил

И аз имам такъв спомен.

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Аз чакам поръчка от 28 май, надявам се тази седмица вече да я получа  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 1 078
Получих известие за митницата за поръчка от 21.05. Тя нищо особено не съдържа - малка дудунка за приятелско детенце и джинсови балеринки, пусках я заради саковете-подарък.
Само да питам дали са много тежки, че ще ходя с малкия в кошчето, та да знам дали ще мога да взема кашона под мишницата?

Ако става въпрос за червените чанти-аз бях с количката и се наложи да извадя нещата от кашона и да ги наблъскам в коша на количката. Tired Едва ги побрах.Иначе не тежът много,но е обемно кашончето.За подмишница го занесох до количката,с бебка под другата  Laughing,но после беше сложно.  Peace
Мерси Simple Smile Да, за тези става въпрос. Аз до колата да го довлача кашона някак  Laughing

# 52
  • Мнения: 378
Около 16-17 май повечето поръчки закъсняват, явно са имали някакви проблеми. Моята от 17-ти я получих днес, изпратена е от Франция преди 5 дни. Така че спокойно, причината този път не е в нашите пощи.

# 53
  • Мнения: 928
Благодаря ви момичета, точно за тези ставаше въпрос  Hug  http://www.laredoute.fr/vente-sandales-plates-la-redoute-creatio … e&pagesize=16

amber,  виж какво, аз също следя темата, но не пиша "запис". Напротив, има доста теми, в които не съм писала. Отварям си ги от подфорум "на пазар" - странно винаги са на първа страница. Още доста момичета правят като мен, така че, айде моля, малко уважение и към четящите. Преброй от 3 страници колко публикации са запис и ще разбереш забележката ми. Този въпрос е коментиран многократно, имаше време, когато темите надхвърляха 100 страници. Ако става въпрос за оспамване, уверявам те става супер лесно. На всичко отгоре е и доста подвеждащо.

За сандалите питам защото ще ги поръчвам.
Та, ако някой няма какво да каже, моля да не се включва. 

Добро утро и от мен и честита ви тема.... Wink
Аз си чакам поръчката от 04.06. Надявам се да дойде скоро ...

 spam2 

# 54
  • Мнения: 1 666
Mомичета,току що пуснах поръчка точно за 10е с доставката,а с таксата за обработка ми стана 10,25е.Има ли опасност да ми я откажат-все пак е над 10е или всичко е до късмет newsm78

Имала съм поръчка на стойност 10,10е - пристигна ми без проблем!


И един въпрос от мен - някой поръчвал ли е от тези персонализирани халати ? Наистина ли идват с името, с което си ги поръчал? Ако е така много съм навита да поръчам за подарък, но пък да не стане фал. Все пак обикновени халати се намират от всякъде....

# 55
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
нали някой беше писал ,че е пуснал поръчка с 0,01 евро повече и я е получил

Може за тях да има значение +0,01 и -0,01 евро

# 56
  • Мнения: 168
Момичета,
Има ли някой, който да се навие да поръчва и за мен?
Паричките ще му ги пращам предварително. Аз съм от София.
Ако някой се смили ще му бъда благодарна, ако ми пише на лични.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
оръчката беше за 0,01 повече.Ако е по-малко ще ти върнат сумата от 0,01 Peace

# 58
  • Мнения: 1 666
Момичета,
Има ли някой, който да се навие да поръчва и за мен?
Паричките ще му ги пращам предварително. Аз съм от София.
Ако някой се смили ще му бъда благодарна, ако ми пише на лични.


А първия постинг прочете ли? Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 57
Здравейте! Поръчките, които са повече от 2кг. колко време пътуват.

Общи условия

Активация на акаунт