LaRedoute.fr - 66 - Обсъждане. Всичко за поръчката!

  • 36 612
  • 776
  •   1
Отговори
# 60
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте! Поръчките, които са повече от 2кг. колко време пътуват.

Различно, но повечето пъти повече от тези под 2 кг.

# 61
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте! Поръчките, които са повече от 2кг. колко време пътуват.
различно, на мен и под и над 2 кг ми идват все за около 15-20 дни.

Мириел, мъжът ми е 195 см и 110 кг, тук носи 45/46 или ХХЛ, но преди му бях поръчала една от редута 45/46 и се оплака, че ръкавите му били тясни, затова сега поръчахме 47/48, но като гледам особена разлика в големината няма. Ей сега давам и мерки на ризите

Edeis, р. 47/48
рамо-18, гръдна обиколка - 68, ръкав - 22

Edeis, р.45/46
рамо - 19, гр.об. - 66, ръкав - 21

Aktive Wear, р. 47/48
рамо - 21, гр.об. - 67, ръкав - 20

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 10:13 от микки

# 62
  • pomorie
  • Мнения: 848
някой има ли отзиви за тези панталони http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-multipoches-la-redoute-ess … 2&prodcolor=5 ако може и размери искам да поръчам на баща ми а имаме лош опит с мъжо той по принцип носи 42-44 но от шортите адидас найк поръчахме на Rip Curl 38 номер но са му поне два номера по-големи та сега си отлежават в продавалника.......за това да попитам първоооо

# 63
  • Варна
  • Мнения: 915
здравейте, отдавна не бях ви навестявала, ама си бях наложила вето  Laughing
сега да ви питам срещали ли сте хубави подложки за сервиране, че обикалях по магазините и само разни дини, зарзавати, а те нещо не ме кефят  newsm78 и ако може да ме упътите с каква ключова дума да ги търся  Hug

# 64
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Здравейте! Поръчките, които са повече от 2кг. колко време пътуват.
различно, на мен и под и над 2 кг ми идват все за около 15-20 дни.

Мириел, мъжът ми е 195 см и 110 кг, тук носи 45/46 или ХХЛ, но преди му бях поръчала една от редута 45/46 и се оплака, че ръкавите му били тясни, затова сега поръчахме 47/48, но като гледам особена разлика в големината няма. Ей сега давам и мерки на ризите

Сериозно ли тези номера?
Половинката ми е 181 см, 95 кг. и носи също 45/46. Гръдна 120 см.  и талия 100 см. Ха сега де. Аз съм се насочила към XXL за ризи и блузи и 50/52 за панталони и бермуди.

# 65
  • sofia
  • Мнения: 4 296
някой има ли отзиви за тези панталони http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-multipoches-la-redoute-ess … 2&prodcolor=5 ако може и размери искам да поръчам на баща ми а имаме лош опит с мъжо той по принцип носи 42-44 но от шортите адидас найк поръчахме на Rip Curl 38 номер но са му поне два номера по-големи та сега си отлежават в продавалника.......за това да попитам първоооо
Аз взех на мъжа ми от тях,плата е като тънък дънков
Като премериш талията от едната страна на панталони,които носи взимаш този номер!Неговите панталони бяха 50 и този номер му заспа точно
Благодарение на една съфорумка не сбърках

# 66
  • Мнения: 2 631
Здравейте!
Понеже не съм много в час с френския искам да попитам дали сте срещали ..а сега как да го обесня..слага се в колата, за да не цапа детето гърба на предната седалка, нещо като лигавник на седалката  Blush
Благодаря!   bouquet

# 67
  • Мнения: 5 790
Здравейте!
Понеже не съм много в час с френския искам да попитам дали сте срещали ..а сега как да го обесня..слага се в колата, за да не цапа детето гърба на предната седалка, нещо като лигавник на седалката  Blush
Благодаря!   bouquet


В Ла Редут не съм виждала, но в Ибей има доста. Car cover seat е на английски. За френски не знам...

# 68
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мириел, дано се ориентираш по см на ризите, на моя не му знам гръдната и талията Embarassed


Аз взех на мъжа ми от тях,плата е като тънък дънков
Като премериш талията от едната страна на панталони,които носи взимаш този номер!Неговите панталони бяха 50 и този номер му заспа точно
а мерки на размер 50 ще може ли

# 69
  • Мнения: 458
И един въпрос от мен - някой поръчвал ли е от тези персонали& … 72;ти ? Наистина ли идват с името, с което си ги поръчал? Ако е така много съм навита да поръчам за подарък, но пък да не стане фал. Все пак обикновени халати се намират от всякъде....

Пише, че е възможно да се бродират максимум 25 символа. Доставка до 15дни, но не може да се връщат или да се заменят.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Благодаря ви момичета, точно за тези ставаше въпрос  Hug  http://www.laredoute.fr/vente-sandales-plates-la-redoute-creatio … e&pagesize=16

amber,  виж какво, аз също следя темата, но не пиша "запис". Напротив, има доста теми, в които не съм писала. Отварям си ги от подфорум "на пазар" - странно винаги са на първа страница. Още доста момичета правят като мен, така че, айде моля, малко уважение и към четящите. Преброй от 3 страници колко публикации са запис и ще разбереш забележката ми. Този въпрос е коментиран многократно, имаше време, когато темите надхвърляха 100 страници. Ако става въпрос за оспамване, уверявам те става супер лесно. На всичко отгоре е и доста подвеждащо.

За сандалите питам защото ще ги поръчвам.
Та, ако някой няма какво да каже, моля да не се включва. 

Добро утро и от мен и честита ви тема.... Wink
Аз си чакам поръчката от 04.06. Надявам се да дойде скоро ...

 spam2 

Много се извинявам,наистина не се замислих и поздравих всички.А сега за последно да си кажа ...може би да се обсъждат едни и същи сандали пък по сто пъти е доста ползотворно за хора ,които явно "следят всичко и са наясно с правилата".КРАЙ !!!От тук нататък по темата Wink
 

# 71
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз взех на мъжа ми от тях,плата е като тънък дънков
Като премериш талията от едната страна на панталони,които носи взимаш този номер!Неговите панталони бяха 50 и този номер му заспа точно
а мерки на размер 50 ще може ли
Талията стана ясно,че е 100см,но другите размери ще ги дам довечера Peace

# 72
  • Мнения: 458
Някой да е поръчвал това
 http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5973449& … ue&ksource=-1
Ако може размери и мнение  Praynig  bouquet

Имам кафявото, но е 34 номер, ако ти върши работа, ще го измеря. Иначе е много добро за цената си.

Да, много моля за размери. Чудя се м/у 34 и 36. Последното сако, което си взех от редут е 36, но в момента ми е малко широко. А какъв точно е платът?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Mомичета,току що пуснах поръчка точно за 10е с доставката,а с таксата за обработка ми стана 10,25е.Има ли опасност да ми я откажат-все пак е над 10е или всичко е до късмет newsm78

Имала съм поръчка на стойност 10,10е - пристигна ми без проблем!


И един въпрос от мен - някой поръчвал ли е от тези персонализирани халати ? Наистина ли идват с името, с което си ги поръчал? Ако е така много съм навита да поръчам за подарък, но пък да не стане фал. Все пак обикновени халати се намират от всякъде....

Има едно поленце в повече под полето с размера - там въвеждаш текста, който желаеш - ще ти го напишат, стига да е на латиница, разбира се  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 22 475
Добро утро и от мен. ))))

Мерси за размерите за сакото 38ми номер, за мен ще трябва 40ти, за да ми стане в бюста.

Искам да попитам някой пускал ли е поръчка събота или неделя, защото моята от събота продължава да е със статус EN COURS D'ENREGISTREMENT.
По повод каталозите за есен 2008г, ето ги

http://femme.epreview.pictime.fr/
http://homme.epreview.pictime.fr/
http://enfant.epreview.pictime.fr/

Бебешките неща са просто фантастични, дамските също. ))) Мъжките не съм ги разглеждала все още.

Общи условия

Активация на акаунт