Бял крем Рачев

  • 293 261
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3
Здравейте! За първи път пиша в темата,  може би информацията ще е полезна - днес се обаждах на телефонния номер в Габрово 066800230 с намерение да поръчам крем от Габрово до София, получих информация, че мога да го закупя и от София директно, защото за да се изпрати от Габрово трябва да се поръчат минимум 2 броя. Казаха ми,че предлагат крема в няколко аптеки, записах адресите на две от тях, ако се интересувате мога да ги посоча, но за да не бъде прието като реклама на самите аптеки, макар че двете са различни, ако някой се интересува готова съм да изпратя лично съобщение. Възнамерявам тази седмица да отида до една от двете и да купя крема, не попитах за цената му.

# 256
  • Мнения: 5 705
Здравейте! За първи път пиша в темата,  може би информацията ще е полезна - днес се обаждах на телефонния номер в Габрово 066800230 с намерение да поръчам крем от Габрово до София, получих информация, че мога да го закупя и от София директно, защото за да се изпрати от Габрово трябва да се поръчат минимум 2 броя. Казаха ми,че предлагат крема в няколко аптеки, записах адресите на две от тях, ако се интересувате мога да ги посоча, но за да не бъде прието като реклама на самите аптеки, макар че двете са различни, ако някой се интересува готова съм да изпратя лично съобщение. Възнамерявам тази седмица да отида до една от двете и да купя крема, не попитах за цената му.
Прати ми адресите на тези аптеки, моля!

# 257
  • Мнения: 7
Здравейте и аз да се включа. Преди 4 дни ми правиха операция ( разширени вени ) искам да попитам, мога ли да се мажа сега с кремчето или да изчакам да ми махнат конците? Благодаря ви предварително!

# 258
  • Мнения: X
На мен ми е много любопитно, как се мажете с крема особено при операции и рани, без той дори да има съдържание, без да сте сигурни дали някоя съставка няма да предизвика алергия, и въобще без сертификат за качество и гаранция за безопасност.  newsm78

# 259
  • Мнения: 11 005
На мен този крем ми помогна за един упорит мазол, но в никакъв случай не бих го ползвала за операция.

# 260
  • Мнения: 73
Съжалявам ако в темата вече е писано за това, което ще питам но моля за съвет ! Крема дали ще помогне при суха екзема, при която кожата се бели и се образуват пукнатини по ръцете и пръстите! Пише че лекува екзема, но като гледам съдържа цинков оксид, който е предназначен за изсушаване на кожата.. примерно при пъпки. Ще съм благодарна за споделен опит !! Praynig

# 261
  • София
  • Мнения: 3 030
enigma_11,
Аз имам такава екзема и на мен не ми помогна. Много ми се изсушава кожата и стана по-зле.
Дано скоро намерим лек - аз се боря вече 6 г.

# 262
  • Мнения: 73
Благодаря ти denizara за отговора ! Аз питам за майка ми.. тя от мнооого години е с такава екзема от както се помня аз.. просто се появява периодично. Много е неприятно и сигурно много болезнено ! Дано наистина се намери нещо ефикасно най-накрая..

# 263
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте! За първи път пиша в темата,  може би информацията ще е полезна - днес се обаждах на телефонния номер в Габрово 066800230 с намерение да поръчам крем от Габрово до София, получих информация, че мога да го закупя и от София директно, защото за да се изпрати от Габрово трябва да се поръчат минимум 2 броя. Казаха ми,че предлагат крема в няколко аптеки, записах адресите на две от тях, ако се интересувате мога да ги посоча, но за да не бъде прието като реклама на самите аптеки, макар че двете са различни, ако някой се интересува готова съм да изпратя лично съобщение. Възнамерявам тази седмица да отида до една от двете и да купя крема, не попитах за цената му.

Здравейте! Може ли да пратите и на мен адресите на аптеките, ако разбира се са актуални все още Simple Smile

# 264
  • Мнения: 1
Здравейте! Случайно попаднах тук и малко съм шокиран! Аз съм химик и по конкретно - биохимик. Защо всички говорят за против цинка в мехлема? Знаете ли, че от цинка зависят правилното протичане на основни физиологични процеси в тялото и регенеративните способности на кожните клетки? Знаете ли, че цинкът  е наричан „козметичен“ микроелемент. Той се грижи за блясъка и гъстотата на косата, за еластичността и свежестта на кожата. Изследванията показват, че цинкът може да бъде ефективно средство за защита на кожата и лечение на пъпки или акне.  Екземата е възпалително и хронично заболяване на кожата. Причинява се главно от дефицит на цинк в организма. Цинкът играе важна роля в лечението на хроничната кожна инфекция и помага на организма при възстановяване на способността му да се лекува правилно. Този минерал е важен за заличаване на акнето от лицето. Той регулира количеството на тестостерон в организма, който играе доминираща роля в причиняването на акне. В допълнение към това, цинкът също така участва и при синтеза на колаген. Това е допълнителна екстра за нормализиране производството на кожна мазнина и поддържане на здрава кожа. Недостигът на цинк води до забавено зарастване на раните. Човешкото тяло има няколко цинкови зависими ензими, които стимулират синтеза на колаген, който по този начин помага за изцелението на раните. Та послужих си с Google и преписах няколко факта за цинка които са напълно вярни и научно доказани. Искам да помоля следващия път да направите малко проучване преди да коментирате. Поздрави!

# 265
  • Мнения: 6
Благодаря за полезната тема. Майка ми ползваше такъв крем за екземи и беше много полезен. Аз съм го купувала от аптеките, във Варна го има, но беше отдавна. Благодаря и за експертното мнение на Бойко Миленов, сега няма да имам място за притеснение! Simple Smile

# 266
  • Мнения: 1 091
Много моля да кажете от кои аптеки в София може да се купи крема! Благодаря!

# 267
  • Мнения: 13 553
Моля, ако някой знае аптеките  за София в които може да се купи този крем да пише. Актуални телефони за връзка с производителя също ще ми бъде полезен. Благодаря.

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 122
Здравейте,знаете ли в Бургас дали го продават някъде и дали мога да мажа белези след варицела на дете на 3години?

# 269
  • Мнения: 21
Здравейте,

Миналата седмица купих крема от тази дрогерия:  ПАРАМЕД - ул. "Братя Миладинови" № 29 (Трамвайна спирка Стефан Стамболов – между ул. Екзарх Йосиф и ул. Пиротска). Имат и страница във www.facebook.com/paramed.bg/info?tab=overview. Чакам да заредят отново, че искам да взема и за себе си. Крема го купих за майка ми, за да маже белега от операцията си, след като зарастне. Пробвала го е и преди - на оперирана гърда и белега намаля. Не е незабележим, но не е и фрапиращ (изглежда като зачервена линия).

Общи условия

Активация на акаунт