ЕДНО ВЪПРОСЧЕ

  • 2 158
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм чувала Naughty

# 46
# 47
  • Мнения: 3 092
Глупости .....мале какви ли не градски легенди не витаят във въздуха ...... ooooh!

# 48
  • Мнения: 9 814
Ми всъщност детето не трябва да се подстригва преди да навърши една година, когато няма коса Mr. Green

# 49
  • Мнения: 686
Аз съм чувала пък,че трябва да се подстриже за да му се сгъсти косата.Не съм подстригвала,защото много харесвам меката бебешка коса!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 006
Поредната глупост като това, че бременните не трябва да се подстригват. С тия хормонални промени така бързо ми расте косата, че за 9 месеца ще стана като Буги Барабата newsm62

# 51
  • Мнения: 411
Да,чувала съм.
Но моето бухле се роди с много коса (метнало се е на майка си  Mr. Green) и ако започне да му пречи ще играе ножицата  Crazy

# 52
  • Мнения: 3 069
Чувала съм съм тук, във форума.
Не съм го спазвала.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм чувала сигурно е поредното суеверие
Peace

# 54
  • Мнения: 707
Не, но съм чувала, че детето не се подстригва до кръщенето. Свещеникът трябвало да отреже първият кичур.
Не вярвам в тези неща.

Добре, 4е и майка ми не е вярвала. 4е моето кръщене беше 1 седмица преди сватбата ми, ако не ме бяха подстригвали до 25 год....... af

# 55
  • Мнения: 1 900
Не съм го чувала и незнам да има някакво смислено обяснение. Peace

# 56
  • Попово
  • Мнения: 687
чувала съм го, но майка ми и големия ми син подстригаха малкия скришно от мен защото косичката му се беше загелпила от лежането на около 4 месеца

# 57
  • Мнения: 191
Подстригвам го редовно, защото има много и дълга коса. Иначе трябва да го връзвам на кукуригу  Laughing

# 58
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Това е поредното суеверие......аз подстригвам само бретона на дъщеря ми, защото иначе й влиза в очите.
И аз подсригах бретона веднъж, но пак порасна и ще го режа отново... Peace

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Чувала съм,но не помня защо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт