Отговори
# 45
  • Мнения: 162
хехе, вече имах чувството, че само аз не знам какво е бебчето Laughing

# 46
  • Мнения: 38
не е вярно,аз също незнам и ми е много любопитно и нямам търпение вече

# 47
  • Мнения: 162
не е вярно,аз също незнам и ми е много любопитно и нямам търпение вече
и аз така. голямо любопитство, ще ме изяде.Simple Smile

# 48
  • Мнения: 611
хехе, вече имах чувството, че само аз не знам какво е бебчето Laughing
Не си само ти , спокйно Wink И аз съм от незнаещите , но и не бързам де , когато реши да се покаже , тогава Laughing
Ти как си , почиваш ли Hug

Вале ти нали щеше да напускаш бре , какво стана newsm78

# 49
  • Мнения: 162
не е вярно,аз също незнам и ми е много любопитно и нямам търпение вече
и аз така. голямо любопитство, ще ме изяде.Simple Smile
почивам, заболя ме и дупе и гръб, и.....луда работа. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1
не е вярно,аз също незнам и ми е много любопитно и нямам търпение вече
и аз така. голямо любопитство, ще ме изяде.Simple Smile

Моли се тогава утре да се покаже  bouquet newsm51 hug

# 51
  • Мнения: 38
ти знаеш ли вече?

# 52
  • Мнения: 1 031
Виолета и аз незнам още, но така ме е загризало любопитството, че ... Mr. Green
Стискам ти палци утре да узнаеш, а ако искаш си кажи термина, години, коя бременност да те запиша в списъчето Simple Smile

# 53
  • Мнения: 38
27 ноември,първа браменност на 25 г.

# 54
  • Мнения: 3 818
Много се радвам че аз ги направих предварително,всяко едно нещо аз съм го избирала и с голямо удоволствие съм го купувала,въпреки че в началото всички баби и роднини викаха НЕДЕЙ.Аз мисля че каквото е писано това ще стане и дали пазарим за бебо или не от това не зависи дали ще се роди живо и здраво(де да беше така newsm78).

Разбира се, че е така Simple Smile Аз също нямам притеснения да пазарувам преди раждането на бебето, за малката всичко беше готово преди да вляза в болницата, просто искам да изчакам, докато изляза в майчинство в  средата на осмия месец, защото сега така и така съм по цял ден на работа и не ми стига време за нищо. А ми се иска да се насладя на този процес максимално и да не го правя между другото. Та така, чакам сгоден момент Grinning

За индийските магазини не се бях сетила, обаче ще ги обходя да видя какво е положението.

Норас, между другото за 3Д ехографа - имам усещането, че този тип ехограф е по-скоро за кеф на нас, отколкото на лекарите. Моята лекарка има 3Д, а винаги ме гледа на 2Д и всичко си вижда чудесно, последният път ни пусна 3Д колкото да се изкефим на образа и въобще не с диагностична цел. Може би наистина най-важното е лекарят да знае какво да гледа Simple Smile

# 55
  • Мнения: 57
Момичета да ви попитам някои от вас пият/пили ли са чай-Сена Майчин лист?
Купих си го против запек,но някъде четох,че Сена не е подходящ за бременни

# 56
  • Мнения: 24
Уффффф - тамън си мислех че това е края на тази гадости от днеска пак - бодежи ниско долу над срамната кост - все едно иглички ме бодът  Sad
Мами ветерани - я кажете кога ще спрат тия бодежи - много са неприятни Sad

# 57
  • Мнения: 38
и мен лично ме интересува нещо против запек Sad
и ще следя темата

# 58
  • Мнения: 1 031
Виолета тъкмо си мислех, че само тази датичка остана самотна, а тя теб е чакала Wink

Аз също бях напазарила всичко преди да се роди синковеца, исках всичко да съм си го избрала и да е минало през моите ръце - пране, гладене и т.н. Само количката остана след раждането, но понеже знаех точно каква искам и точно къде да я намеря с мъжо отидохме и след 30 мин си имахме и каляска у дома Mr. Green

Денчо някъде към началото на ноември предвиждам, че ще ти минат всякакви бодежи и иглички Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 818
Хана, аз съм пила, но не като бременна. Не знам какво действие могат да имат при бременност. Пила съм само Дуфалак, предписан от лекар, при мен имаше добър ефект.

Денчо, таман ще минат тия бодежи и ще започне да те боли от тежестта и натиска на матката  Laughing Но по принцип до към петия месец трябва да спрат. После казват, че започва да боли от разширяването на таза, но аз лично това не съм го изпитала.

Общи условия

Активация на акаунт