Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 890
  • 990
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 734
Страхотно заглавие.
 Hug Hug Hug
Спамя, ама к'во да праЙш.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 231
Успешна диета за всички ни пожелавам........

Но аз само да си продължа темата с водата и бъбреците...... има ли взаимо зависимост между това........когато не си пил вода и да има проблем за бъбреците.........? Аз винаги съм си мислела, че многото вода по-скоро е проблем.........знам ли newsm78

# 17
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
А такааааааааааа - пльос и аз тука!!!!  newsm51

Вещи - жестоко заглавие  Heart Eyes

Яяяя, и Амери била "наборче"! Честита месечинка!
 Hug    bouquet     love001 Heart Eyes
Браво и на детенце!

Биборана, прочетох и аз най-накрая стихотворението!!! Много ме разсмя - страхотна си! Браво!

А аз със бяла рокля - само след като си постигна целта  Crossing Arms - иначе нема!  Whistling Whistling М дааа!!!  Crazy

 Hug Hug

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 15:03 от Tatitt

# 18
  • Мнения: 526
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 14 нови отговора. -това е то-признак за психически отклонения  hahaha Joy Joy

Хайде и аз в новата тема, да ни е честита! Да ни донесе само минуси   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 875
Благодарности за новата тема! Страхотно заглавие!

Рене, колко ти е водата за 24 часа?

абе нещо напоследък не се сещам за водата.........дали това е от значение за бъбреците или пък обратното - трябва ли да е по-малко.... newsm78
Ти шегуваш ли се?  Shocked
Висок прием на белтъчини + недостатъчен прием на вода = проблеми с бъбреците!
Не мога да повярвам, че след всичко, което се изписа се чудиш дали водата е от значение за бъбреците Shocked

Амери, честити 3 месеца! Не бяха ли повече Joy

maikata na Hrisi, не, не си струва да караш 10/5, не бива да караш 10/5, не е полезно да караш 10/5, безумно е да караш 10/5.
Хора, не си правете майтап, не така, моля ви се! После пищите, че бил вреден режима - ми вредно е изопачаването му!

Mimi_Georgieva, никаква Виста, XP съм поръчала да ми сложат. Simple Smile

Изчезвам, че закъснях Crazy



Пираня, одеве бързах и не можах да ти пиша - аз не съм добър пример за стриктна трета фаза, защото не правя гали, но постепенно включвам и хляб и нишестени. Плодове почнах от първия ден. Съобразявам се с тялото си - днес му се яде хляб - ям. Не му се яде плод - не ям. Ще се усетиш скоро, и ще хванеш някакъв ритъм. Сирене или кашкавал - на салата в заведение, примерно. В къщи - няколко пъти, в гювече.  Аз по принцип обичам точните неща, всяко нещо да си има конкретно място, и правя всичко по план-схема. Но сега просто съм се оставила на течението, без да влизам в непозволени морета, разбира се. Peace

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 17:26 от Орелия

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Я и аз - амнезиралата дюканеса да се впиша като поетеса  Laughing
Рене -абе момиче, ти що говориш....направо си за бой....я налягай шишетата с вода...от там ти  е проблема, 1.5 л вода е минимума на ден..най-добре 2-3 литра...ще си прецакаш бъбреците ей, това не е шега  Naughty

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Рене, ето ти цитат от 1ва страница
Цитат
Литър и половина вода дневно – МИНИМУМ., Кола Light. Диетата трябва да е много богата на вода. Тя помага да се изхвърлят отпадъчните вещества, пречиства организма и подобрява резултатите от диетата. Водата е най-добрия естествен диуретик. Да се опитваме да отслабнем, без да пием вода и да изхвърляме токсините, е не само опасно за организма, но и може да намали, дори съвсем да блокира загубата на тегло и да обезмисли положените усилия. Ако отпадъците, отделени от организма по време на диетата, не са изхвърляни редовно от бъбреците, натрупването им ще прекрати горенето на мазнините и оттам - загубата на тегло, дори ако диетата е педантично спазвана. Съчетанието от вода и чисти белтъчини оказва мощно въздействие върху целулита. Водата прониква във всички тъкани, включително и в целулита, прониква чиста, а излиза солена и пълна с отпадъци. Вода се пие по всяко време на деня, дори и особено по време на хранене. Изпитата по време на хранене вода увеличава обема на погълнатата храна, разширява стомаха и предизвиква чуство за пълнота, което е първият признак на заситата. Една чаша вода или друга течност межди 17 и 20 ч. много често е достатъчна, за да убие желанието за храна. Чаша чай на закуска, чаша вода сутринта, две чаши на обяд, една следобед и две на вечеря - ето че сте изпили 2 литра, без да се усетите. Най-подходящи са слабо минерализираните, разхлабителните и леко диуретичните води - Девин - минерална и особено изворна (аз пия изворна Девин), Банкя, Хисаря, Горна Баня, Меричлери, Брезник, Брястово

# 22
  • Мнения: 112
До колкото аз знам ако човек пие по около 2 литра течности не би трябвало да има проблем с бъбреците. Това което аз съм чувала е че течностите карат бъбреците да работят, но прекалено многото четност ги натоварва понеже не успяват да обработят всичко. Но знам едно със сигърност течности до 2 листра не могат да бъдат проблем за здрви или поне нормално работещи бъбреци.

# 23
  • Мнения: 308
Пираня, аз включих всичко наведнъж. Т.е. хляб(пълнозърнест), по една ябълка на ден (е,не всеки ден), сирене или кашкавал (също не всеки ден, ям си извара). Направи си схема за през седмицата и няма проблем.
Мойта е: Понеделник - ПЗ, Вторник - нишестени, Сряда - ПЗ + гала вечеря, Четвъртък - той си е чисто протеинов, Петък - Нишестен, Събота - ПЗ + гала вечеря, Неделя - ПЗ. И просто си спазвай схемата. Аз втори месец съм в трета и нямам проблем. Даже последния кг го сварлих в трета. Успех. Ако имаш въпроси - питай (ако искаш на лични да не оттегчаваме останалите)  Hug

# 24
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
..... Ако имаш въпроси - питай (ако искаш на лични да не оттегчаваме останалите)  Hug
По-добре тук да се питате и да си отговаряте та белким някой попрочете и спре да задава вече коментирани въпроси  Peace

# 25
  • Мнения: 128
Вещи много благодаря   bouquet

Успешна диета за всички ни пожелавам........

Но аз само да си продължа темата с водата и бъбреците...... има ли взаимо зависимост между това........когато не си пил вода и да има проблем за бъбреците.........? Аз винаги съм си мислела, че многото вода по-скоро е проблем.........знам ли newsm78

Рене, как ще функционират бъбреците ти ако не поемаш течности за да изхвърлят това което не ти е нужно от организма?! Аз съм нова тук, но поне при мене организма сам си иска водата, а и работя с доктори по цял ден ме проверяват след тези дискусии и писаници по вестниците  ooooh!

# 26
  • Мнения: 11 919
Момичета, може ли и аз да се запиша при вас?
Висока съм 163 см,
начало на диетата 25.V.2008г.-65кг
сега-60 кг
цел- 57кг/ но са ми отдавнашни, не зная дали ще успея, защото калкулаторът ми дава 59кг.
Бях 6 дни- ударен режим
Сега ІІ фаза, която си избрах 7ПЗ/2П
Не ям мляко и яйца/ освен вложени в продукти ,варени в краен случай/, но независимо от това си намирам разнообразни дюкански храни.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 17:24 от Светкавица

# 27
  • Мнения: 1 544
roki, мерси, ако видя зор ще те питам. Иначе гледам, че се препоръчва и вода от Меричлери- това е моя роден град  Heart Eyes, който иска ще го заведа на изворчето да си пълни, има и басейн със същата тази вода, едно време са бутилирали и са правили паста за зъби "Мери". Малко се отнесох....сори...

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
работя с доктори по цял ден ме проверяват след тези дискусии и писаници по вестниците  ooooh!

 Значи ще си ни опитното зайче  Laughing Очакваме да даваш редовни отчети за здравословното си състояние  Peace

Добре дошли на новичките и успех!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, момичета! Приемате ли още един новобранец?  Grinning

Стартирам първа фаза на Дюкан днес - 09.06.2008
Старт на 75 кг.
Цел - 50 кг.

Чета ви доста отдавна, та ми се струват горе-долу нещата ясни. За останалото предполагам ще помагате!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт