Лятото дойде, ЯНУАРЧЕТО ще ходи на море!

  • 7 763
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 317
Елина, как мина изпита?
Не че съм Елина, ама да я похваля - взе го, не сме се и съмнявали в нея  Wink

Ив как е на морето, дано да е хубаво времето и да си починете  grinning039 Поздрави на Магнолия и целувки на малчовците  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 4 111
Магнолиам, честит рожден ден!  Heart Eyes
Бъди здрава, влюбена, щастлива, обичана и обичаща, желана и истинска, пряма и разбираща , успяваща и побеждаваща!




И продължавай да раздаваш любов!  Hug

# 242
  • Мнения: 1 317
Магнолиам честит рожден ден и от мен!!!
Пожелавам ти да си все така борбена, позитивно настроена, помагаща на тези, които имат нужда от това!!! Много да те обичат твоите мъже и всички около теб!!! Много здраве на теб и на цялото ти семейство!!! Весело изкарване!!!

# 243
  • Мнения: 678
Магнолия честит рожден ден   bouquet
Бъди все така лъчезарна, получаваща и даваща любов, състрадателна към нуждаещите се и великодушна към лошите. Наздраве

# 244
  • Мнения: 4 111
Добро утро!  Hug

Тази сутрин още по- зле  Confused станахме в 5.50  smile3511 Майка ми едвам отвори едното око и не стана, така че не се знае ще си почивам ли  smile3516

Хубав ден на всички   bouquet

# 245
  • Мнения: 3 405
Мерка, Честито ти Рождение!
Много радост и смях да има в дима ти!
Успехи в начинанията!
 


# 246
  • Мнения: 3 405
И ние сме ранобудни, в 7 без десе се събуди малкия дутболист и се вкопчи в една футболна топка. Вече всичко за него е "топка", "тока", "тотка", зависи как му е удобно да каже думата  Joy

Бътерфлай, кажи какво стана със стряскането на Ванеса?

Диди, здравей Simple Smile

# 247
  • Мнения: 317
Магнолия ,честит рожден ден  !
Много успехи , здрави и щури деца и "послушен" мъж ти пожелавам ! Hug

# 248
  • Мнения: 317
Дали някой има новини за малката Андреа ! Много се надявам да са вече по добре .  Praynig

# 249
  • Мнения: 3 405
Чакаме Дидето да се включи. Надявам се, че отока е спаднал вече, дано не я боли много, миличката.

# 250
  • Русе
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАГНОЛИАМ!



Остани най-лъчезарният и великодушен човек, който съм познавала някога /макар и все още само виртуално/   bouquet
Дени все още спи с тати  Grinning Аз ще ставам след малко да правя закуска. Да ви споделя, че до сега не смеех, да не разваля работата. От другата седмица ще си имам детегледачка  Party Тази излизахме пробно всеки ден и мисля, че се справя чудесно. Ще поеме сутрешните разходки на Дени, а аз ще имам повече време за себе си.
За Андреа - вчера ги видях отново. Поотекло е патето. Диди се канеше да влизат в болница. Днес ще им звъннна и ще се опитам при първа възможност да пиша за състоянието на малката.
Желая ви един прекрасен ден   bouquet

# 251
  • Мнения: 3 405
Рали, предай им, че сме с тях  Hug

# 252
  • Мнения: 317
Ще чакаме новини . Hug
Дано като отока спадне положението да е много по - добро .Един приятел след падане от високо беше страшно подпухнал в лицето , но след като отока спадна му останаха само един - два едва забележими белега .

# 253
  • Мнения: 1 132
Мерка, честит рожден ден!
Бъди здрава и много щастлива! Нека усмивката никога не слиза от лицетото ти и любимите мъже да те носят на ръце!

# 254
  • Мнения: 1 132
Ние се излюпихме в 6  Tired . Снощи го ударихме на празненства в квартала заради победата на Холандия и сега едвам гледам  Tired
Дано да не наред всичко с Андреа!  PraynigАндж, и аз си имам футболистка  Crazy , даже и оранжев футболен екип и е купил татко и.   Crazy До края на европейското може и в психиятрия да вляза.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт