Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 11

  • 14 948
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 718
Здравейте и от нас  Hug
Аз също се надявам да се отбие сам Дзверолинчо. Имам примера на едно пристрастено кърмаче, което много лесно и естествено се отби на 2.5г. Ванила, трябва да ви запозная, те също са от нашия квартал.
Дано нещата тръгнат в тази посока, щото съм много мека мара и не ми се ще да му отказвам цица.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 877
о добре, ще ми е интересно да видя това бившо кърмаче и мамата герой,ще се насърча един вид хихихи...... Party

# 17
  • Мнения: 8 242
аз пък няма да отбивам, тя да се отбива сама  Party

С вас смеееееее  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 877
аз пък няма да отбивам, тя да се отбива сама  Party

С вас смеееееее  Hug

  love001  mrstraetz newsm18

# 19
  • София
  • Мнения: 1 056
И аз се записвам да си ви чета!

# 20
  • Мнения: 2 829
Дойде ми!!! newsm44 newsm44 Ура!! newsm68 newsm68
Дано не е задълго smile3534
За първи път толкова се радвам на цикъл!!! newsm62
Утре си купувам фолиева киселина и започваме да се "мъчим" усилено с таткото! newsm44 newsm62

# 21
  • Мнения: 8 242
yanastHeart Eyes
Аз съм си определила таз година 1 ден, в който ще се помъчим, ей така.. Пък ако стане стане  Mr. Green J u l y  m o r n i n g ще щурмуваме  Joy
Иначе по план от догодина по туй време почваме да работим по темата за братче или сестричка (малко вероятно  Rolling Eyes)..

# 22
  • София
  • Мнения: 6 258
Дойде ми!!! newsm44 newsm44 Ура!! newsm68 newsm68
Дано не е задълго smile3534
За първи път толкова се радвам на цикъл!!! newsm62
Утре си купувам фолиева киселина и започваме да се "мъчим" усилено с таткото! newsm44 newsm62
Joy Joy Милата, отдавна си те спомням, че все се надяваш на липса на цикъл поради  preggo Хайде, дано скоро се похвалиш с две розови чертички! Grinning  EFP

# 23
  • Мнения: 629
Ехаа, yanast, толкова сладко звучи както си го написала. Дано да не ви се налага да се "мъчите" много-много.  Laughing На мен пък ми позакъсня този месец и по едното време вече викам "абе Слънце, май след Зорничка и Раличка сме спретнали". Милия направо се  #Crazy Не че ще се моткаме много де, ама нещо раничко му е май. Аз пък да ви се оплача той и за второто се гласи момиче да рисува, не можел той момче на две-на три с баданарката да скопоса. Щял творец да бъде и пак да изпише една девойка. Хммм Crossing Arms Пък на мен ми се ще и един цвърчан да си имаме.  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте мами, и ние все още се кърмиме, ама аз нещо изкрейзвам вече...
Хич не я влече мойта мома храната, ако не броиме зрънчо Sick, солети бисквити и някое др. картофче...На моменти си мисля, че може би ако се отбиеме ще прояде...ама аз съм по цял ден с нея и си цока когато ще, пълна програма. Майка ми не й издържат нервите като я види, че не яде 2 поредни дни, а и автоматично се опитва да я натъпче и излъже както с мен се е мъчила. Така че от нея помощ за това няма, само нерви образува. А и аз не издържам да ми реве детето, че иска кърма пък да не му дам....та да се сети да запълни стомаха с храна. Направо не знам какво да правя...
От друга страна кърмата май ми намаля, тя не качва или дори отслабва 9400 е в момента.  Дали да не почна да изцеждам , та да увелича кърмата?
Мисля си и , че настъпва инволюция защото качественото сукане са ни 1-2 през деня, другото е подсукване, а и зърната ме болят....а не ми се иска да се отбива, особенно пък ако с яденето така остане....

Има ли дечица дето на тази възраст си хапват добре освен кърмата, в случая че и майката е у дома?  Каква е тактиката ? Simple Smile
Защото аз ако не съм покрай нея може и да има някакъв напредък...но с нашата баба няма да постигнеме съгласие по повод храненето.

# 25
  • Мнения: 73
Записче.

# 26
  • Мнения: 3 718
yanast да ти е честит цикъла и скоро пак да го няма.  Приятно и ползотворно "мъчене"  Hug
Аз пък предишната нощ сънувах, че съм бременна с момиче, направо супер натрапчив сън беше. Е, на следващия ден ми дойде, явно нямам пророчески таланти, но беше интересно. Както мислех, че ми е рано, така май не се притесних особено от проекто сестричка  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 967
yanast, честито и дано е последният цикъл за следващите 3 години!
Венета е на година и половина, суче три пъти на ден и има три хранения през деня - сутрин обикновено прясно мляко с бисквити, но не повече от 150 г, наобяд супа или нещо друго готвено - 200 г, за вечеря обикновено кисело мляко с бисквити или кашата Лека нощ на Ганчев или нещо на Хип, 200 г. В повечето случаи я преследвам по двора или на люлката се лъжем или пред компютъра. Но тя така си яде откакто сме се захранили, със зор малко. Освен това аз не съм й давала на поискване, по-скоро се кърмехме на 2 часа.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 675
Yanast, хайде честито и успех! Grinning
KITTI, а защо не пробваш да й спреш всички боклуци като зрънчо, солети, бисквити и т.н., в тях има доста калории и насищат, за сметка на здравословната храна. Аз не давам нищо такова, освен 1-2 бисквити за десерт наобяд след ядене, имах доскоро същия проблем - момата беше основна на кърма, но тези дни започна да прояжда повече от 100-150 гр. твърда храна за целия ден, вярно, че аз от 2-3 дни съм на работа и тя суче по-малко, но junk food-а много пречи на храненето.
Тази нощ спахме и двете 2-3 часа, вдигна 38 гр. температура през нощта, ей така изведнъж, без никакви други симптоми, зъби ли са това, що ли?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
yanast, пожелавам ти час по-соро да ни се похвалиш  Simple Smile
KITTI, и ние сме като вас, аз съм пробвала да не и давам солети и бисквити и ефекта е нулев. Просто не яде абсолютно нищо. Само суче, а кърмата вече не и стига и се изнервя страхотно. Не виждам, кога ще се отбиваме така.

Общи условия

Активация на акаунт