Г-н Борисов, вземете ми жилетката!

  • 2 844
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
А не може ли да се съберат подписи и ако трябва - нотариални пълномощни - и да се заведе гражданско дело с/у Столична община. Но не от 1 човек, а от... всички /или поне много  newsm78/ софиянци?

Някой мастит адвокат, чийто хонорар все ще съберем, ако сме много..  Rolling Eyes
И това става, но не знам дали може да издържи в съда. Трябва да се направи консултация с юрист как да бъде оформен искът.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Амели напълно с две ръце подкрепям. Ако има някъде електронна подписка дайте линк да се разпиша  Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 68

Идеята е в рамките на 24 часа масово да напуснем страната - например в Гърция та даже и Румъния.
Призивът ми е към всички млади семейства, абе изобщо към всички.
Зная че хората нямат финансова възмоност и транспорта е едно от препъни камъчетата, но с добра организация всичко става.
Ей така  да се изнесем за един ден.

Имам приятели в няколко страни в чужбина които убедена съм ще ни подкрепят.
Най-малкото ще побъркам пресата (българска и международна) докато не се вземат мерки.
[/quote]

Това което си написала нали не го мислиш сериозно

# 48
  • София
  • Мнения: 17 592
Абе, малко се съмнявам, че куче, захапало сериозно, няма да остави сериозен белег. Със или без жилетка.

# 49
  • Мнения: 809
Това с л...ата на Московска ми се нрави. Mr. Green
Аз също съм хапана от куче и то, докато бутах Стефчо в детската количка (слава, Богу - зимната).
П.П. Имам куче. Мога да съдействам за екскременти. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 958
Абе, малко се съмнявам, че куче, захапало сериозно, няма да остави сериозен белег. Със или без жилетка.

Няма значение далие  оставило белег, а че въобще е нападнало!
Мен ме е хапало през панталона, и слава богу че беше около коляното и не ми проби кожата, успя само панталон да захапе.
Както и да е нападнало е човек, така че без коментар ....

# 51
  • Мнения: 851
Съчувствам на авторката за преживения ужас. За съжаление съм на мнение, че идеята й за ответна реакция е малко фантастична и няма да се реализира. Никой няма да се изнесе...независимо колко е съгласен с идеята. Или ще са малко хора. Това да не си плащаме данъците е по-възможно като реализация, защото вече е правено под друга форма в други държави /в Чехия 3 дни никой, ама никой не си купува бира, а те пият доста, защото са вдигнали цената й с няколко цента.В резултат свалят цената на бирата.../ Лошото е че ние не сме такъв народ, ние сме единаци, няма ни по общите каузи, пък било и за изгодни за всички ни идеи. Поздравления на авторката за ораторските й способности - блестящо е написано!  bouquet

# 52
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Oт днес почвам да събирам кучешки л.....Казвайте кога и къде да ги нося???? newsm78

# 53
  • Мнения: X
Абе, малко се съмнявам, че куче, захапало сериозно, няма да остави сериозен белег. Със или без жилетка.
Мен ме два пъти ме е хапало куче- едното ми се нахвърли и ми скъса блузата, просто беше дребна порода и не успя да ми нанесе кой знае какви физически щети. Другото беше добермани уж първо само си играеше, нямаше разкъсни рани,но имах ожулвания. И двете кучета не бяха правилно стопанисвани , и в двата случая самата уплаха беше достатъчна. Сериозно-несериозно,щом хапе,има си начини да се избегне това при добро желание на стопанина.

# 54
  • Мнения: 112
Абе, малко се съмнявам, че куче, захапало сериозно, няма да остави сериозен белег. Със или без жилетка.

Оставило е - психическа травма. Но този белег не е видим с просто око.

# 55
  • Мнения: 3 271
Желая ти успех! И ще те подкрепя нататък (не съм чела темата, ако вече има продължение)

# 56
  • София
  • Мнения: 3 114
Писмото ти е много хубаво, подкрепям те напълно!  Peace Слава богу, че си се отървала само с жилетката....Ще следя темата за по-нататъшно развитие!

# 57
  • Мнения: 2 563
Ще подкрепя финансово всякаква разумна инициатива за премахване на кучетата от улиците. Просто искам да се ръководи от нормални хора, а не от озверели тълпи или кожодери, да има прозрачност и методите да са що-годе човешки и оправдани с някакви научни данни/проучвания, на СЗО например.

Ръсене на стрихинин и стреляне по софийските квартали не подкрепям.

# 58
  • Мнения: 600
честно казано, очаквах вече да има ясна посока на протеста. ще кажете, че има и други причини и поводи, но все от някъде трябва да се почне. аз съм в особено неконформистко настроение тези дни и си припомням ученическите години, когато организирах всички училищни протести и подписки и все висях в дирекцията за мъмрене.

от бегли познания по съвременна световна история си мисля, че в държави като нашата трябва бунт на съзнанието и хората, за да се промени нещо. и от някъде трябва да се започне. иначе ще се влачим така - ухапани и прецакани - во веки веков Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт