Рокаджии - малки и големи! - 2

  • 21 644
  • 326
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 120
Хайде и аз в темичката LaughingТаря,с тебе сме от една порода - обожавам Найтуиш! HugОсвен тях слушам Ксандрия, Лакуна Койл, Мардук, Лакримоза,Евънесценс,Диму Боргир, или накратко казано - готик метъл и симфоничен метъл... Rolling Eyes
Сутрин задължително деня ми започва с Найтуиш.....

# 91
  • София
  • Мнения: 313
Rockmama2 , пълно съвпадение на вкусовете  Grinning
Слушала ли си After Forever (една тяхна песен има в подписа ми)? Тях също много ги харесвам. Страхотно ме зареждат  Grinning

# 92
  • Мнения: 120
Не съм ги слушала досега, но много ми хареса PeaceСупер!
А какво ще кажеш за Entwine?

# 93
  • София
  • Мнения: 313
О даааааа, и те са от моите  Wink

Чуй нещо и на Edenbridge, мисля че ще ти харесат. Само дето в youtube няма хубави техни песни  Sad и ще трябва да си потърсиш в data..bg или в торентите.

Един поздрав от мен с Delain, със специалното участие на Марко от Nightwish:
http://www.youtube.com/watch?v=bWhS0SESAPM&feature=related

# 94
  • Мнения: 161
Бреееей какви хора и какви теми имало.... Laughing
newsm20
Я да разпитам как седят нещата с концертите. Кой каде му се ходи...
И кой каде последно е бил Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 440
Къде сте рокаджий?Няма особена активност напоследък. Crossing Arms
Не всички сте разказали за концертите,доволни ли сте?
Rockmama2,Таря,и аз много харесвам Nightwish,както и After Forever ,Within Temptation и други в този стил.Малката ми дъщеря от бебе заспива на  Nightwish,действат и доста успокояващо. Simple Smile
Иначе най-вече обичам Металика!Израснала съм с тях,та и до днес.
Харесвам всякакви стилове метал,кефи ме,бее!  superuu
Слушам го от 4 клас,тогава брат ми донесе една касета с AC/DC  и разбрах,че това е моята музика.

Искате ли да раздвижим темата?Нека всеки да разкаже по нещо,както в първите страници!

 

# 96
  • София
  • Мнения: 113
Последно бях на концерт наCrematory.Много яко беше.

# 97
  • Мнения: 120
мег, завиждам....
Моя най - ярък спомен е от концерта на Металика в Пловдив...Незабравимо беше! #Crazy #Crazy #CrazyС удоволствие бих обиколила всички европейски  рок фестивали, но имам две малки деца, които нямам на кой да оставя дори да ида в някой пъб за по бира Rolling EyesЕ, все някога ще пораснат, и тогава....дръжте се концерти, Рокмама,с комин! Laughing Laughing Laughing Laughing box afwitch motor

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 349
И аз последно бях на Металика с София Simple Smile
Рокаджии, напомням пак - регистрирайте се в Ласт.фм (http://www.last.fm/group/bg-mamma), за да си имаме класация на музиката, която слушаме, за сега сме само 3-ма души, а трябва да сме 14, за да имаме чарт.

# 99
  • София
  • Мнения: 313
Хихи, набутах се и аз в групата в Ласт.фм   Grinning
Напоследък нямам много време да слушам онлайн, но все пак да отбележа присъствие.

Иначе последно бях на Таря  Grinning, а сега с огромно нетърпение чакам Хагард   superuu

# 100
  • Мнения: X
И от мен едно рамо....  superuu

# 101
  • Мнения: 120
Ооо, Меца  Wink Разкажи нещо повече за себе си?Музикални предпочитания? Whistling

# 102
  • Мнения: X
За мен ..ами ..не съм хеви,но обичам мелодичен рок,балади и т.нат.Нямам любима група.Но това не ми пречи да не пропускам концерт на "вечните" групи. Най-ярък спомен ще остане концерта на Меноар 2007г. в Каварна.На Металика не бях,поради лични причини,но имах билет.Моята половинка е по здравия рок,дори дъщеря ни (2.5г.)казва:"татее пуси оте силно мужиката" и се почва едно клатене  superuu reverance.Ако изровя едни снимки ще ги пратя...
Това е от мен ..за сега..

# 103
  • Мнения: 651
И от мен едно рамо....  superuu
И от мен  Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 113
мег, завиждам....
Моя най - ярък спомен е от концерта на Металика в Пловдив...Незабравимо беше! #Crazy #Crazy #CrazyС удоволствие бих обиколила всички европейски  рок фестивали, но имам две малки деца, които нямам на кой да оставя дори да ида в някой пъб за по бира Rolling EyesЕ, все някога ще пораснат, и тогава....дръжте се концерти, Рокмама,с комин! Laughing Laughing Laughing Laughing box afwitch motor

Аз също бях на Металика в Пловдив.Тази година  в София също.Направо се размазах.
Също така и на Мейдън и Сабат.
И аз имам две дечурлига кака на 4г. и мъж на 2г.Но да е жива и здрава майка ми да ги гледа.

Общи условия

Активация на акаунт