Рокаджии - малки и големи! - 2

  • 21 638
  • 326
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Цитат
Кралете на метъла не слязоха от сцената на стадион "Калиакра" в Каварна пет часа

"Менуор" счупиха световния рекорд за най-дълъг хеви метъл концерт с изявата си от тази нощ на стадион "Калиакра" в Каварна. Кралете на метъла взривиха многохилядната публика с изпълненията си, които продължиха цели пет часа.
Според кмета на Каварна Цонко Цонев на концерта, който беше част от фестивала "Калиакра рок фест", са присъствали 28 000 души.
Американската банда, която е по-известна в Европа, отколкото в родината си, си беше поставила за цел на българска земя да постави нов рекорд на Гинес за най-дълъг хеви метъл концерт.
Миналата година бандата пя три часа пред българската публика, а тази година надмина и най-смелите очаквания на феновете.

# 61
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Да не си помислите, че няма да ходим с щерката на концерта, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Там сме, ама с по-добри билети! Grinning Ето какво ми се случи...

Седи ми на стола английско говорящ пациент (не разпитвам по принцип кой откъде е и какво работи) с широко отворена уста и телефонът ми звънна. А той ми звъни само с мелодии на Мейдън! В случая бе "Hallowed Be Thy Name"... На човекът му светнаха очичките и направи одобрителен знак с вдигнат палец.

След това се оказа, че е голям фен на групата и е румънец! Говореше английски с лек акцент, ама въобще нямаше да се досетя, че е румънска връзката... Grinning Изкефи се тотално, че ще ходя с дъщеря ми на концерта в Букурещ! Човекът ми предложи покани (имаше две свободни) за онцерта с места много по-добри от моите. Днес ми ги донесе човекът! Хе, хе, голям късмет!

Ето как изглеждат новите ми билети:



Това пък са билетите, които се продават:



Ето и схема на местата в стадиона:



Цената, която платих за двата билета бе общо 130 лева (ако бъркам, нека Горан ме поправи). Това е така, защото трябваше да се покрият разходите на човека, който пътува до Румъния.

Цената на един билет е 60 лева, който ги купи и двата ще плати 110 лева. Разходите по изпращане на билетите ще бъдат за моя сметка. Grinning

Тел. за връзка - 0888 248 604 - Пламен.

# 62
  • Мнения: 125
Ееее....ма те наистина са разбили де що има с тия 5 часа и нещо!!! Евала!!!
Док, честито за поканите за румънско!

# 63
  • Мнения: 3 405
Рокаджии, ще трябва ли билет за 10 годишно дете? За концерта на Металика

# 64
  • Мнения: 18
Здравейте! Grinning Тази темичка ми хареса и май трябва да почна с това.... С приятеля ми заминахме с мотора за Каварна на концерта на Manowar и Alice Cooper. Основно заради Alice бяхме там. superuu superuu superuu Трябваше да ми дойде точно два дни преди концертите и много се ядосвах, най- вече защото нямаше да ми е комфортно на мотора. Закъсня ми (по принцип е нормално да ми закъснява), на концерта на Manowar много пих и пуших (за което сега ми е съвестно  Confused) . На следващия ден преди концерта на Alice докато обикаляхме Каварна минах през аптеката да видя какво става. Оказа се, че съм бременна Grinning Много ме беше страх за бебо като го друсахме през целия път на връщане. Grinning Термина ми е на 12 март newsm47

# 65
  • Мнения: 434
Включваме се и ние! Аз, мъжа ми и сина ми! Фенове сме на Меноар всичките! Малкия научи първо да куфее да показва хеви метъл и чука на Меноар - ще ви пусна клипче малко по-късно! Иначе бяхме на концерта на 5.07 и се разбихме от кеф! По-велико от Короната и пръстена под дъжд от фойерверки едва ли има!!! http://www.zazz.bg/play:0e91064f

# 66
  • София
  • Мнения: 313
anna_molly честито!!!  Grinning То е ясно още от началото, че ще е бебе рокаджийче  Wink

А пък аз обратното - тази година пропуснах и Каварна и Уайтснейк в София, защото бях в очакване на резултата от ин витро. Сега ме е много яд, че не отидох на концертите - нямаше да съм съвсем капо  Cry Cry Cry

# 67
  • Мнения: 125
А аз пропуснах Manowar, щото са най-шумната (и най-любимата ми банда) и малкото рокаджийче най-вероятно щеше да иска да излезе на концерта, за да покуфее  superuu...а ни е още рано...
Анна-Молли, честито!!! Не се притеснявай от факта, че си пила и пушила - в първите седмици не било страшно....аз така се утреперих, че съм забременяла точно преди коледните празници и нали се сещаш за кво пиене и пушене иде реч...ама имало там някъм период, в който не му вредят още...някви такива Hug

# 68
  • Мнения: 373
Я и аз да се присъединя.И моето голямо семейство сме фенове на рока.Голямата ми дъщеря вече позаучи да съобщява "еви метоооооол"Ние бяхме на WHITESNAKE и DEF LEPPARD наскоро.Много се накефих ,че ги виждам наживо особено първите,които са ми любимци въпреки малко разочароващият концерт.Сега сме се запътили на Металика и съм се нахъсала здраво,за нещо много добро като концерт.
Пропуснахме Каварна,заради бебока,но пратихме сестра ми да докладва  Mr. GreenМъжът ми е луд фен на Manowar и още не може да го преживее.Даже неиска  ида чете за концерта ,че го хваща яд милия.
Ще следя темичката,че много ми допадна .Айде весела вечер на рокаджиите от нас   superuu
п.с. забравих да ви кажа за бременните на концерт.Спокойно дами и аз ходих в 6м на Мейдън.Толкова страх брах,но с лудата си глава неможех да го пропусна концерта.Заех стратегическо място между тоалетната и линейката и се навиках,но неможех да скачам заради шкембака.После цяла нощ куфя бебока.Сега като ги чуе започва да маха с ръчички и да крещи-ще го правим барабанисче малкият  Wink

# 69
  • Мнения: 168
Велико беше на Manowar на концерта наистина. Ние пак най-отпред, в средата. Ама от 8,30 сутринта се паркирахме да чакаме, изгоряхме яко на слънцето, но всичко си заслужаваше. На нашия приятел най-официално му вручиха първият лист от списъка с изпълняваните песни, защото бил много верен фен. Е, той за пореден път се ....от кеф. На следващият ден тръгнахме за Германия, един вид си ги преследваме. Там пък имаше 4 дневен фестивал, ще видите на следващото ДВД как подобаващо представихме България. И друга една компания имаше и те се бяха подготвили добре - знамена, това-онова, как си му е ред!!!!
Та с две думи - нещо велико са Manowar.

# 70
  • Мнения: 66
Някой да иска билет за Lenny ? 35 лв Simple Smile

# 71
  • Мнения: 125
ПРИЯТНА МЕТАЛИКА ДОВЕЧЕРА!!! Куфейте и за нас!

# 72
  • Мнения: 1 440
Щур купон на феновете на МЕТАЛИКА!Куфейте и за мен!
Аз ще се надявам да дойдат отново!

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз ще се надявам да дойдат отново!
Аз и предния път така казвах. Мъжа ми също много харесва Металика, но не обича да ходи по концерти. И ме отказа и мен Tired Колко любими групи вече пяха в БГ, а ние все не ходим Confused

# 74
  • Мнения: 373
Страхотен концерт направиха снощи.Най-добрият на който съм присъствала.Незабравим.
И аз тая надежди да дойдат отново.down се оказаха страхотна група.Харесаха ми.Даже ми се искаше още малко да посвирят WinkНоооо нали си чакахме Металика все пак  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт