С оскъдни потничета и полички ВАРНЕНКИ омайват всички!!

  • 12 176
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 554
Ани,кажи 4 еможе да го заритам тос твоя,той и моя е заритане ама....това  едруга тема #Cussing out

А ПЪК СЕГА ДА УГАДЯ ДАНИНКА КАК Я СКИВАХ С МЪЖО СИ ОБЛЯКЛА СА НАШТА С ЕДНа ти ми 4ерно-бяла рокли4ка къса,къса Twisted Evil а при нас кка иде с дънките до кокал4итата и джапанките Joy


така олекна ми Mr. Green издадох я Whistling

а по същество,съгласна съм на градинката на 4ервения Peace

# 256
  • Мнения: 48
Дидеее, да ти имах късмета  ooooh!   с тоз гипсирания крак ти увяхна плажа....и Сашка малката дудолина кой ще я разхожда сега...newsm78...пак впрегна татито значи.... Ай сега ти се е паднало да си починеш и да прочетеш някоя хубава книга  smile3529 ....или няколко  Mr. Green  Да звънкаш ако ти доскучае....веднагически пристигам....както ме мързи да обикалям из морската....там на Класика на столчетата в градинката мноооо ще ми е добре  newsm08

Аниии, ти пак си украсила добре мъжо си....ама то ако не дИтето, ще е мъжо.....умора нямаш, бе жено  newsm09 ..... нИдей така .... твои са си..трябва да си харесваш такива каквито са  smile3534

Честито на мамата на бебето  smile3525

# 257
  • Мнения: 1 554
Лина,въобще неподозирах ,4е може да имаш толковааааааааа голям език Laughing

и сега най официално за ЕДНО ИЗЛИЗАНЕ В СЪБОТА ВЕ4ЕРТА? пишете ,4еее мноо ми стана ве4е да си седя в къщи Twisted Evil

# 258
  • Мнения: 317
ох ади ади Party, ама искам на ресторант, ади може да е кръчме н аплажа, Whistling да хапна, че да не заслабна Mr. Green

# 259
Нямаме вода  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
1 час се сражавахме докато окъпем Женя, луда работа.
Ани, много поздрави му прати на мъжа ти от мен, голям фен бил той бре, да го видиш ти  него  Thinking

А за утре само кажете, ама Дидка да прецени дали може да слезе до долу и по кое време, ясно, че няма да е в ранни зори  Peace
Аз отивам да се опъна, че много ми дойде нещо, дано поне тая вечер да спим! Лека нощ на всички  Hug

# 260
УРАААААААААА, водата дойде, отивам да мия чинии и после в банята  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 50
Ани не се ядосвай мила  Naughty Сега за наказание ще се снимам гола ама от всички страни и ще покажеш снимката на мъжо си  hahaha Да го видя тогава какви ще ги дрънка, направо манекенка ще му се видиш  Joy  И не само това ами за да се вталиш минавате дружно на диета, никакво готвене  Naughty А за да се тренира се иска време и парички така, че той започва да гледа Влади а ти на фитнес и като тръгваш ти мушва в джобчето парички за тренировка  Peace
Много жалко но понякога това е ефекта от прекаленото угаждане на мъжете и правейки саможертва в името на семейството допускаш без да искаш да се занемариш и обезличиш. А по - гадното е , че се оказва, че никой не ти я е искал  ooooh! Май много се отнесох  Praynig

Тя за това Данинка не се вясна днес  Joy  кършила е снага с мъжо, ще иска нещооооооооо  Wink   Joy  ( да му сготви например)  Heart Eyes

Лина ти пак по сенките Слънце, пак айляк  Joy  Анито да взема пример от теб ааааааааа а не само да се оплаква  Joy

За събота вечер  - там сме  Peace

УРАААААААААА, водата дойде, отивам да мия чинии и после в банята  Mr. Green

аз се чудех от къде намирисва  hahaha

eniivanova четеш какви ги забърка ли  #Cussing out само да си написала нещо злостно и съм те уууууууууусвиркала да знаеш  Mr. Green В първия месец бременна и ръси мозък за кухнята аааааааааааа. Че ти обръщам внимание което не заслужаваш, нито си ми на годините, нито на акъла  Peace

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 22:05 от pets

# 262
  • Мнения: 3 743
То не че е голямо постижение, но аз да си похваля гарджето - днес Дидка се обърна от едната на другата страна съвсем сама Heart Eyes.

Гали, честит ти син. Да ти е жив и здрав и много послушен. Нашата госпожица беше със същите мерки. Ние сме адашки, бебетата ни с еднакви мерки. Може да правят някакви фокуси в Окръжна Joy. /Между другото, кой те изражда?/

# 263
  • Мнения: 109
pets- ама ужасно много си права за фитнеса newsm39,децата ,мъжете и парите...абе за вси4ко. Peace..иска се време и постоянство и ПАРИ!! jump runningтова е ! и друг да гледа децата,а ти да се фръцкаш на масаж,нали??
моя мъж ми подари колело...карах го и после като съм забременяла с Анджелина ,не съм го пипвала...ето,седи си в гаража. #Crazy newsm78..една неделя не ми е казал- "жена,и ти си човек,ходи си връткай педалите,аз ще гледам де4урлигата!" нема такъв филм...все той е уморения....аз съм за 10 силна ...добре,4е пия жен- шен...явно това е силата...!! Mr. Green Mr. Green
 supermamaина4е и той ми мрънка ,4е не съм се събирала в дънките...ама аз му отговарям - ти роди 2 деца и ще те видя. ooooh! #2gunfire..ама и ги гледай после..а не само ба4 и ве4ер - какво правят децата на тати...,ве4еря и хоп- леглото...= хотел4е с екстри!!!!!!!ааааааааааааи аз съм бясна...
#2gunfire #2gunfire #Cussing out fight

# 264
  • Мнения: 48
Лина,въобще неподозирах ,4е може да имаш толковааааааааа голям език Laughing

и сега най официално за ЕДНО ИЗЛИЗАНЕ В СЪБОТА ВЕ4ЕРТА? пишете ,4еее мноо ми стана ве4е да си седя в къщи Twisted Evil

Тя и устата ми е голяма  smile3532

Аз съм за излизане ама не мога в събота....щото съм на парти - зълвата има рожден ден (става на 30) ...и ще ходим на кръчма и на бар  smile3533  
ай  изберете друг ден да не ви нашамаросам в морската  smile3508

# 265
  • Мнения: 317
То не че е голямо постижение, но аз да си похваля гарджето - днес Дидка се обърна от едната на другата страна съвсем сама Heart Eyes.

ама как да не  е голямо Heart Eyes.душичката малка

Честито бебче на Галя
 newsm18 newsm18  Party Time Tada  ura

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро, мацки! Много забавни постове, реазвеселихте ме от сутринта Joy Joy
Ани, вземи мъжо си на разходка  с нас, да ни по огледа, белким се поуспокои малко. Ама Христинчето, Морска и някои други каки, които са си намясто с килограмките, ще ги поскрием Laughing Laughing Laughing
Моя мъж, пък ме успокоява, аз затова съм си и така успокоена Laughing Laughing Laughing, шегичка, напротив аз му врънкам, че не може да си закопчее дънките, а той ми казва, че нарочно тесни съм му ги купувала, ами толкова нали са на промоция, само малки имаше Laughing
Хайде на кафето:

# 267
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аААА Лина,шъ ма дзвиняаваш ама и на теб ако ти наговорят таквиз врели некипели няма ли да ти стане чоглаво аааа Sick #Crazy

то бива бива ама мисля че не съм слоница  мам..а му Twisted Evil

а относно нареждането  и за малкия,койт няма  баба и дядо да остави мъника  така  се пооплаква...редовно
щото все пак бушона изгаря  в главата ми  ....и аз имам нужда от почивка ама кат гледам скоро ще сънувам явно

# 268
  • Варна
  • Мнения: 289
Хелоу и от мен мацки  Crazy
Аз забравям все да се похваля ,че купихме пералня- Индезит 1000 оборота, още не е монтирана, ама скоро ще се монтира и експлотира до побъркване... Mr. Green
По поеод килограмите , сега почти в 9-ти месец съм 21 кг. напред , не изглеждам потресаващо когато съм облечена, но това е защото съм 176 см. висока ...сега и снимки ще пусна...преди и след  Mr. Green
тук съм била бременна от 1 седмица, преди да разбера даже
http://www.sibir.bg/realSize.php?PicID=697172&albID=33771
тука е преди 3-4 дни - слончо  Simple Smile
http://www.sibir.bg/realSize.php?PicID=700113&albID=33771

# 269
  • Мнения: 617
Румка - мерси за чантата Simple Smile
  bouquet Честито бебче Галя
Абе мацки - някои ще излизали сега, преди обяд, защото иначе ще трябва да обикалям сама
За Червения площад съм съгласна - само кажете кога, няма проблем, че вече ми липсват Алекс и Дидка - питка Joy

Общи условия

Активация на акаунт