Изневярата заздравявала брака??

  • 19 942
  • 248
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Навремето чух една мисъл, че жената обичала само първия мъж в живота си, от там нататък обичала Любовта. Никога не съм я разбирала напълно сякаш, но сега имам малко повече светлина по въпроса.

Сега и мен ме замисли...
Като си спомня първия мъж в живота си и ми се ще да си изтрия паметта Joy

# 226
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Точно в това е въпроса, да откриеш, че щастието не се върти около един мъж, защото си е вътре в тебе Grinning

Jade, зарадва ме от сутринта!  Hug

Много добре казано!  bouquet

# 227
  • Мнения: 1 559
Как успявате с това бе хора. newsm78 Thinking

Да, права си - има хора и хора, точно както има любов и Любов Wink

или е към един мъж или и си е само към мене си Joy
Точно в това е въпроса, да откриеш, че щастието не се върти около един мъж. То просто си е вътре в тебе Grinning


Абе друго имах впредвид,но както и да е. Laughing
Както казва майка ми-"Пъстър свят като цвят" Crazy.
Всеки си живей живота както му е кеф. Whistling Wink

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Абе друго имах впредвид,но както и да е. Laughing
Както казва майка ми-"Пъстър свят като цвят" Crazy.
Всеки си живей живота както му е кеф. Whistling Wink

Ааа, чудесно разбрах какво имаш предвид. Цитирах те, защото това ми изникна в главата, когато прочетох написаното.
Иначе съм далче от мисълта, че мога да ти обясня как успявам с нещо  Wink
За пъстротата на света си много права - това му е чара Grinning

# 229
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Заздравява от гледна точка на изневеряващия....докато не го хванат Mr. Green

# 230
# 231
  • София
  • Мнения: 62 595
Заздравява банковата сметка на адвокатите по разводите.  Laughing

# 232
  • София
  • Мнения: 105

Ми приемаш го прекалено лично и се опитваш да засягаш другите хора! И се защитаваш много усърдно, защо ли.....

Поправи ме  , ако греша, но не взе ли ти мой пост да говориш по него и да изказваш съмнение в думите ми?  newsm78

Очакваш да се правя на приятно разсеяна , след като съм се изказала сериозно?  newsm78



Нещо много си се объркала! Дори не те разбирам за какво говориш!!

# 233
  • Мнения: 52
Според мен изобщо не я заздравява. Каквото и да говорите. Аз лично ако ми изневерят непрекъснато ще подозирам човека в последствие. Никога няма да му имам пълно доверие след такава случка. Нито пък ще се отпусна както трябва. Какъвто и театър да се играе в един момент всичко лъсва...

# 234
  • Мнения: 662
Според мен изобщо не я заздравява. Каквото и да говорите. Аз лично ако ми изневерят непрекъснато ще подозирам човека в последствие. Никога няма да му имам пълно доверие след такава случка. Нито пък ще се отпусна както трябва. Какъвто и театър да се играе в един момент всичко лъсва...

И аз така мисля. След подобно "заздравяване" ще съм вечно подозрителна #Crazy.

# 235
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не разбрахте ли, че става въпрос за случаите, когато изневярата остава неразкрита (каквито са повечето)?! И другото условие е нещо във връзката да се е пропукало.

# 236
  • Мнения: 52
Не разбрахте ли, че става въпрос за случаите, когато изневярата остава неразкрита (каквито са повечето)?! И другото условие е нещо във връзката да се е пропукало.
винаги се разбира/разкрива - по един или друг начин

# 237
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не разбрахте ли, че става въпрос за случаите, когато изневярата остава неразкрита (каквито са повечето)?! И другото условие е нещо във връзката да се е пропукало.
винаги се разбира/разкрива - по един или друг начин
Не е така, в повечето случай съпругът/а и хабер си няма.

# 238
  • София
  • Мнения: 105
Не е така, в повечето случай съпругът/а и хабер си няма.

 Peace

# 239
  • Мнения: 84
Който се чувства със заздравен брак след като е открил изневяра е извратен! Без извинение!!! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт