Big Brother епизод 4

  • 26 144
  • 614
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 4 294
Тарталета ша та приюта, идвай у нас  Mr. Green

# 526
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
има ли вече информация, със сигупност, къде ще може да се гледа 24-часа. Аз искам да си купя предварително картите, не да търча понеделник вечерта

И аз така искам. Tired Ама трябва и да сме сигурни че ще е така.И коя карта за колко часа е. Rolling Eyes
Сигурно обаче ще го кажат едва вторник, сряда.

# 527
  • Мнения: 4 535
Как ще изкарам до понеделник незнам ooooh!

Аз пък в понеделник пътувам за София на едно обучение. Тръпна и вяхна дали ще има ТВ в хотела  Rolling Eyes
Пък ние ще сме в Търново за "Звук и светлина".  Mr. Green После ще дърпам отнякъде. А вас няма да ви чета известно време, да не си развалям изненадата.  Laughing

# 528
  • софия
  • Мнения: 756
варненеца е Скобара!...не го познавам аз, но ми казаха, че бил абсолютна луда глава

# 529
  • София
  • Мнения: 4 294
Ние се гласиме да сме пред ТВ-то на 22, ма тук кво пише http://lifestyle.ibox.bg/news/id_653094403

# 530
  • София
  • Мнения: 4 294
Вчера разбрах,че ще има момче /или е мъж/ от Шумен. И е сред десетте човека, които са вече в хотела.

В Здравей, България продуцентите казаха, че най- много участници има от Шумен и Пловдив. Има и чужденец, португалец. До 15-та минута от шоуто в понеделник щяло да се случи нещо, което да взриви публиката; нещо, невиждано досега никъде по света в шоуто ББ  Rolling Eyes

а аз прочетох че чужденеца ще е поляк, т.е. пишеше майка полякиня за баща нищо, в момента е студент в София, ми ще изчакаме и ще видим  Mr. Green

# 531
  • Мнения: 4 535
Ние се гласиме да сме пред ТВ-то на 22, ма тук кво пише http://lifestyle.ibox.bg/news/id_653094403
Eй, слава Богу.  Laughing

# 532
  • Мнения: 1 875

Цитат
Иначе самото шоу се очаква да е повече от скандално, тъй като за разлика от Нико Тупарев, продуцентът Димитър Митовски залага предимно на пикантерии и зрелища.
Брех, а Тупарев на какво залага, някой ще ме светне ли Joy


И аз чакам да разбера кога да си взимам прословутата карта. Whistling

# 533
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз нямам търпение вече Laughing! Така съм се навила, че в понеделник като заседна пред телевизора и никой не може да ме вдигне Mr. Green. Мъжо ако иска може да изкъпе, нахрани и приспи малката, аз ще гледам Mr. Green!

# 534
  • Мнения: 1 171
варненеца е Скобара!...не го познавам аз, но ми казаха, че бил абсолютна луда глава

Че той ако е нормален, ще го вземат ли? newsm78

# 535
  • Мнения: 6 713
И тоя път ще го гледам туй чудо! Crossing Arms Tired
К'во да праиш! Mr. Green

# 536
  • Мнения: 1 171
И аз нямам търпение вече Laughing! Така съм се навила, че в понеделник като заседна пред телевизора и никой не може да ме вдигне Mr. Green. Мъжо ако иска може да изкъпе, нахрани и приспи малката, аз ще гледам Mr. Green!

 Simple Smile Де тоз късмет!

# 537
  • Мнения: 4 435
има ли вече информация, със сигупност, къде ще може да се гледа 24-часа. Аз искам да си купя предварително картите, не да търча понеделник вечерта

И аз така искам. Tired Ама трябва и да сме сигурни че ще е така.И коя карта за колко часа е. Rolling Eyes
Сигурно обаче ще го кажат едва вторник, сряда.

Досега винаги казаваха още първата вечер,в края на лайф-а.Предполагам че и този път ще е така.

# 538
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
има ли вече информация, със сигупност, къде ще може да се гледа 24-часа. Аз искам да си купя предварително картите, не да търча понеделник вечерта

И аз така искам. Tired Ама трябва и да сме сигурни че ще е така.И коя карта за колко часа е. Rolling Eyes
Сигурно обаче ще го кажат едва вторник, сряда.

Досега винаги казаваха още първата вечер,в края на лайф-а.Предполагам че и този път ще е така.

Значи ще се засечем в някой денонощен магазин  Laughing

# 539
  • Мнения: 130
варненеца е Скобара!...не го познавам аз, но ми казаха, че бил абсолютна луда глава

 yesyes  ще бъде забавно.Той ще го играе "бившия" наркоман ли?

Общи условия

Активация на акаунт