Big Brother епизод 4

  • 26 140
  • 614
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 534
Това са само първите 10. Кой знае какви ротации и изненади ще има. т тези 10, може и никой да не добута до финала.

# 556
  • София
  • Мнения: 6 011
е значи няма опасност Злобета да роди  Grinning по време на ББ4
щом току що е влезнала в 5 месец ...термин средата на януари!!!

Слава Богу Whistling
Което съвсем не означава, че нещо покрай звездната и бременност и семейство ще ни бъде спестено! Като знам колко досадна беше с постоянното "Мъжа ми, мъжа ми..." сега сигурно ще ни промие мозъците с "Бебето ми, бебето ми..."

# 557
# 558
  • София
  • Мнения: 62 595
За да падат повечко пари от СМС-четата на драгите зрители.

# 559
  • Мнения: 1 171
За да падат повечко пари от СМС-четата на драгите зрители.

Пито - платено!  Mr. Green

# 560
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Което съвсем не означава, че нещо покрай звездната и бременност и семейство ще ни бъде спестено! Като знам колко досадна беше с постоянното "Мъжа ми, мъжа ми..." сега сигурно ще ни промие мозъците с "Бебето ми, бебето ми..."

Поне ще ни бъде спестена гледката на раждащата в ефир Венетка, надявам се ooooh! Praynig

# 561
  • Мнения: 1 685
Което съвсем не означава, че нещо покрай звездната и бременност и семейство ще ни бъде спестено! Като знам колко досадна беше с постоянното "Мъжа ми, мъжа ми..." сега сигурно ще ни промие мозъците с "Бебето ми, бебето ми..."

Поне ще ни бъде спестена гледката на раждащата в ефир Венетка, надявам се ooooh! Praynig
В миналия  брой на вестник 'Шоу'' прочетох ,че именно в къщата се канела Венетка да роди ,  или поне има такава вероятност. Tired

# 562
  • Мнения: 1 554
Което съвсем не означава, че нещо покрай звездната и бременност и семейство ще ни бъде спестено! Като знам колко досадна беше с постоянното "Мъжа ми, мъжа ми..." сега сигурно ще ни промие мозъците с "Бебето ми, бебето ми..."

Поне ще ни бъде спестена гледката на раждащата в ефир Венетка, надявам се ooooh! Praynig
В миналия  брой на вестник 'Шоу'' прочетох ,че именно в къщата се канела Венетка да роди ,  или поне има такава вероятност. Tired

не ми се вярва нещо Rolling Eyes

# 563
  • София
  • Мнения: 15 489
Оставам с усещането, че щом не казват броя на съквартирантите ще го направят като Златната клетка, мноого дълго... Едни ще гонят , други ще идват...Там е било две години.

# 564
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Кадри от къщата на BigBrother Grinning
http://www.teenproblem.net/news/s/1218.html

Снимки  Heart Eyes
http://www.teenproblem.net/news/slideshow/1218/1486/1.html

И трима водещи  Grinning
Милен, Венета и Румен Луканов bowuu

ПРОФИЛИ НА СЪКВАРТИРАНТИТЕ  Shocked
1/ Съквартирант живее в Ориндж Каунти, но твърди, че няма по-лошо място на света.
2/ Съквартирант разбрал, че е различен, след влюбване в мъж (актьор) от „Туин Пийкс".
3/ Родителите на съквартирант казват „Нашето дете е истински християнин". Дали това е така, става ясно още в неговата визитка.
4/ След катастрофа, съквартирант лежи в кома 7 дни, събужда се друг. Какъв е той днес?
5/ Съквартирант успешно излекуван от рак – „Опитвам се да науча хората да бъдат по-добри".
6/ Съквартирант бил републикански шампион по стрелба 13 пъти. Днес се занимава с радиестезия и вика духове.
7/ Съквартирант от ромски произход учи теология и мечтае да пробие в Холивуд.
8/ Съквартирант лети с делтапланер над Бразилия.
9/ Съквартирант от турски произход признава: „Разликата между християните и мюсюлманите е колкото люспа на лук". Съквартирантът е ходжа.
10/ Съквартирант на 25 години говори за връзката си със 63-годишен партньор. Партньорът е куц, с патерица.

Съквартирант, роден в затвора, също ще влезе в Big Brother 4. Това няма да се случи в понеделник и той не е съквартирант номер 11.

# 565
  • София
  • Мнения: 15 489
Родения в затвора да не е дъщерята на Елена Ромеле? Не,че няма и други родени там, Азис също е роден в затвора.Къщата отвън прилича на някакъв цех, интересно ми е вътре как ще бъде.

# 566
  • Мнения: 2 425
Какви кукувици ще има вътре  ooooh!  Пък може и някой дух да извикат, да видим  hahaha

# 567
  • Мнения: 6 417
Вътре ще е като лабиринт.

# 568
  • Мнения: 4 435
Родения в затвора да не е дъщерята на Елена Ромеле? Не,че няма и други родени там, Азис също е роден в затвора.Къщата отвън прилича на някакъв цех, интересно ми е вътре как ще бъде.

Това са загражденията на Къщата затова.


ZLATNA снимките,видеото,и профилите ги има на предната страница.

# 569
  • Мнения: 1 171
Да бяха поизчистили боклука, пред къщата, преди да снимат Confused

Общи условия

Активация на акаунт