Big Brother епизод 4

  • 26 130
  • 614
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 435
Да бяха поизчистили боклука, пред къщата, преди да снимат Confused

Какво пък се притеснявате,това все пак са папарашки кадри дето се вика,не пуснати официално.

# 571
  • Мнения: 3 016

Поне ще ни бъде спестена гледката на раждащата в ефир Венетка, надявам се ooooh! Praynig
В миналия  брой на вестник 'Шоу'' прочетох ,че именно в къщата се канела Венетка да роди ,  или поне има такава вероятност. Tired

не ми се вярва нещо Rolling Eyes
[/quote]

И на мен не ми се вярва.

# 572
  • Мнения: 4 435
Добре,може ли пък да вярвате на "Шоу"? ooooh!
А и Венета как вече всички знаят е в 5-ти месец,няма как да роди там.

# 573
  • Мнения: 124
Като започне ББ4 със сигурност това ще е най-четената тема.Мен ме вълнува кога и кой ще отвори нова тема newsm78 monda  или някои друг newsm78

# 574
  • Мнения: 4 435
Като започне ББ4 със сигурност това ще е най-четената тема.Мен ме вълнува кога и кой ще отвори нова тема newsm78 monda  или някои друг newsm78

Който е тука като минат 30 страници.

# 575
  • Мнения: 1 312
варненеца е Скобара!...не го познавам аз, но ми казаха, че бил абсолютна луда глава

 yesyes  ще бъде забавно.Той ще го играе "бившия" наркоман ли?
Офф,кой беше тоя?
Че ми е супер познато това "Скобара" и не се сещам откъде Thinking

Да питам дали ще има късни повторения на предаванията от 20.00 часа или вечерното,онова към 23.00 часа дето го даваха ще е различно?
Че нещо много рано ми идва в 20.00 да съм пред ТВто.

# 576
  • Мнения: 6 417
Добре де, колко от предположенията за съквартирантите са верни? То в понеделник ще се разбере, ама на мен ми е любопитно.  Thinking

# 577
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моля Slav4e_Av4e, когато разбере какви са условията на е-картите да пусне едно ЛС, защото мога да се заблея и да пропусна тази важна информация.
Дали да не взема да скокна до office one да си взема една от 3 лева? newsm78

# 578
  • Мнения: 11 607
Темите за ББ4 ще са най-оборотните, бързите и четените. Така е било винаги до сега! Никой не може да ги мине! Но ми се струва,че 30 стр. ще са само запис.......Миналогодишни теми са минавали 100 стр.

Мен може да ме пишете в редиците на пускащи теми за ББ(когато мога и няма други желаещи).....

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 20:46 от Мама Цоцоланка

# 579
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289

Поне ще ни бъде спестена гледката на раждащата в ефир Венетка, надявам се ooooh! Praynig
В миналия  брой на вестник 'Шоу'' прочетох ,че именно в къщата се канела Венетка да роди ,  или поне има такава вероятност. Tired

не ми се вярва нещо Rolling Eyes

И на мен не ми се вярва.
[/quote]

Абе може Венета да реши да роди по желание в края на 7 месец Laughing
Наскоро четох някаква абсурдна статия, в която френски манекенки раждали по желание края на 7 месец, за да не си развалят фигурата Shocked

# 580
  • Мнения: 116
аз знам че една позната ще участва емилия от русе

# 581
  • Мнения: 11 607
аз знам че една позната ще участва емилия от русе

И само това ли ще кажеш??????

Когато казвате подобни новини - не забравяйте,че все пак това е Клюкарник........

# 582
  • Мнения: 328
Някай знаели каква ще етази изненада  newsm78,до колко разбиръм ще е свързана с Милен Цветков  newsm78
ето за това говоря :
Една такава изненада, за която той не знае ще се случи само 23 минути след старта на шоуто, или точно в 20:23 на 22-ри септември, веднага след първия рекламен блок. Изненадата се определя от запознати като "нещо голямо и страшно".

# 583
  • София
  • Мнения: 1 891
Да,какво ли ще се случи  Rolling Eyes Сега по новините на "Нова" представителка на "Ендемол" каза,че ще се случи нещо,което никога и никъде не се е случвало  newsm78 Нямам търпение вече....

# 584
  • Мнения: 4 435
Е какво питате и се чудите.Ясно е че няма кой тука да го знае,при положение че даже самият водещ не знае.Още два дни и ще  е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт