Не иска да яде нищо освен кърма!

  • 1 516
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
на по големите може да се даде това онова да се залъжат, но на 7-месечно? Rolling Eyes

Честно да ти кажа и на 7 и на 8 месеца карахме само на кърма и тук там пробутвах я по малко банан, я тиква и туй то. Ама явно не е било готово детето, като стана на 10 месеца реших да опитаме прословутата кухня и взе че му хареса, не че изяжда кой знае колко, но поне има напредък Grinning Успех!

# 16
 newsm78

докато вдена как се отговаря...

нищо особено нямаше покрай нашето пед. захранване, очаквах на 6 месеца да прояви интерес към кашички - не стана... Купувах си и си ги изяждах... Мъжът ми се смееше на моето стръвно налитане на скъпи каши - с престорен глас казваше "кааааааааак, аз за моето детенце никакви пари няма да пожаля", а после с глас се хилеше, щото малкият не ги поглеждаше.... И пюренцата така, но от тях не съм и купувала много, че не ги обичам и трябваше да ги хвърлям... И с домашни манджи така. Вили ядеше. Охотно лапаше. Ама по една лъжичка. После затваряше устата и край. Не съм го насилвала, кърмен е на поискване. На 9-10 месеца бяхме на море - дълго, месец. Там прояде. По цяло данонско кремче горски плодове примерно. Или по две отмалките. Но после ги повръщаше половината, а не беше повръщал дотогава никога. Сладлед, цаца и картофи - малки порции, но все пак порции, не хапки - ядеше и понасяше съвсем добре. (Виж, пилешката супа му беше основно ядене после половин година.) И после вкъщи яде още малко. И спря. За месец. Неприятно, но не беше много стряскащо. Оказаха се зъби, като разбрах от какво е, се успокоих. Пробиха и от година и един месец насам си яде. Имало е по ден два да не иска и да е бил само на кърма. Сега вече не суче, но продължава да яде малки количества. Е, може да мушне два сладоледа, но по принцип яде по малко, в последните седмици закусва примерно само чаша какао, много рядко се навива на закуска, ама това, щото не сме си вкъщи и режимът на хранене е силно изкривен от зловредната намеса на баби и скудоумните им покупки. #2gunfire

# 17
  • Мнения: 4 242
Ама явно не е било готово детето, като стана на 10 месеца реших да опитаме прословутата кухня и взе че му хареса, не че изяжда кой знае колко, но поне има напредък Grinning Успех!
Мерси! Laughing
Добре де Ива от преди 2-3 месеца показва всички признаци че е готова за захранване, а като започнахме- тц Naughty. Не би ли трябвало поне плодовите пюренца да я очароват? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт