Да изчезнеш след пет...теми

  • 11 128
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 984
Ми Клонке, как да ти кажа?! КлонкЕ е правилното обръщение, също като Стенке, Драганке, Минке или всички женски имена завъшващи на "НКА". Обърнала се жената в учтива форма щото не те познава, не е наясно с твоята позиция, че едно "Е" накрая ще те засегне.
Освен това ти и на "Клонко" и на "Клоно" се обиждаш, аз веднъж така ти бях казала, защото на "О" ми звучи" готино като примерно Полино, Калино, Малино и т.н. Но правилно се засегна, защото "о" не е правоговорна норма в случая.

С най-добри чувства! Hug

# 136
  • Мнения: 2 161
Цитат
Но правилно се засегна, защото "о" не е правоговорна норма в случая.

С най-добри чувства!
Мишона,не си права.Според Владко Мурдаров обръщението е правилно.Ей,и ти нещо да не знаеш!Супер!

# 137
  • Мнения: 984
Приемам забележката ти с усмивка!
Градивната критика ме радва!
 Hug

# 138
  • София
  • Мнения: 2 840
Мишона, ти ми викаше КЛОНО Mr. Green
Това първо.
Второ - ич не съм се засегнала, казах, че се обръщаше към мен мило и то в уважителна форма, та поради таз' причина страдам, че изчезна.

P.S. Наставката на имената от ж.р., за които извеждаш правилото за звателната форма, е -ка, а не -нка. Peace

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 23:28 от КЛОНКА

# 139
  • Мнения: 984
Че аз за наставки ли ви говорех? Ха? Нито за "правила" - има си друга тема.
Обаче "Клоно" е готино, някак диво и сериозно, индивидуално, емоционално, леко садистично. Wink Mr. Green
Вече спамя, тъй че спирам.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, пък, съвсем по темата, заявявам категорично, че на мен тук ми викат от Дръво, през Съчко, Треско, Пръчко, Вейко до КлонО и все ме кефи.
А ти никога не си ме обиждала, заявявам официално.

Ей тук предричам драми Thinking

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 23:50 от КЛОНКА

# 141
# 142
  • София
  • Мнения: 2 840

Много яко! Laughing Просто нямам думи! Joy Извинявай, ама вече мисля да се обръщам към теб на Вие.

Време беше Crazy

Сега те приканвам да хвърлиш едно око на горепосочената тема, в която предвиждам драми, защото скоро ще зачезне и пак ще мрънкаш, че не съм свирнала.

Това е по темата - две новачки са във вихъра на танца.
Не зная коя ще изчезне и за колко.

# 143
  • Мнения: 2 161
Приемам забележката ти с усмивка!

Защото с усмивка е написана тази забележка.

# 144
  • Мнения: 320
Не съм от обидчивите, нито от обиждащите. В началото имах много свободно време и най-вече желание да пиша. Включвах се активно в много и различни теми. На мнение съм, че в спора се ражда истината, стига всичко да е в рамките на добрия тон. Никой не се е заяждал открито с мен, а ако го беше направил, сигурно щях да отвърна подобаващо. Намерих във форума приятели и не създадох врагове. Явно всичко е до човек, характер, мнение. Сигурна съм, че ще прекратя форумните си изяви само ако аз реша това да се случи, а не под натиск на чужди мнения.

# 145
  • София
  • Мнения: 2 430
Зависи от обръщението към съфорумците!Понякога е доста дебелашко и махленско,НО понякога има толкова остроумни  коментари,че сърце не ти дава да напуснеш форума!!!
Това ми напомня една случка във форума на dir.bg ,новината беше следната"Изгоря склада за Чио Чипс и там още някакви чипсове......"за щастие жертви и пострадали нямаше....
след като имаше около 50 постинга горките работници и т.н......аз реших да се пошегувам с коментара"а билетите до Хавай дали изгоряха..."при което,едва ли не ме изкараха,че аз съм подпалила склада Rolling Eyes Shocked
Та в този ред на мисли,понякога без да осъзнаваме,може би сме обиждали някой,и той след това е изчезвал

# 146
  • София
  • Мнения: 2 430
Имам питане ???Голямо питане??За "Гостите" във форума,особено тези които пускат тема"Искам да препоръчам Д-р Еди кой си.....и след това изчезват,както и за "гостите'които не използват никовете си иначе!Миналата седмица бях свидетел,как Хера-груба модераторка Laughing Laughing Laughingзатвори 3 поредни теми на едно девойче newsm78,
та именно тези гости изчезват не след петата а след първата тема!Във темата за Токуда,мамите там коментираха,как сестрите от Токуда се регистрирали,за да оплюят някой шеф или да похвалят прекия си ръководител.......

# 147
  • Мнения: 3 634
Във темата за Токуда,мамите там коментираха,как сестрите от Токуда се регистрирали,за да оплюят някой шеф или да похвалят прекия си ръководител.......

И к'во от т'ва?!  newsm78 Аз, ако съм модератор ще оставя само интересните за мен теми. Тази вече бих я заключила.  Laughing

# 148
  • София
  • Мнения: 399
 Аа Шанел може и да не си спомня ,но в началото ме беше подразнила с изречения от сорта на "Ти добре ли си?" и дори една мама ми писа на лични да не се връзвам, че тя си е такава. Mr. Green

# 149
  • Мнения: 2 401
Аа Шанел може и да не си спомня ,но в началото ме беше подразнила с изречения от сорта на "Ти добре ли си?" и дори една мама ми писа на лични да не се връзвам, че тя си е такава. Mr. Green

Ама ти добре ли си наистина? Та Шанел с перце те е погалила.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт