Петъчна: Бихте ли правили секс за престиж ...

  • 4 017
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 674
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР".

БОЙКО БОРИСОВ??? hahaha Joy Joy

# 31
  • Мнения: 5 622
Някои мъже не подбират, вече съм се уверила в това.  hahaha
Аз, обаче подбирам и още как. Не се давам/продавам и срещу 1 000 000 лв. Сама решавам с кой мъж искам да бъда и нито престиж, нито пари ме интересуват в такъв случай.

# 32
  • Мнения: 274
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 622
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile

Колко струваМЕ или колко струваМ? Защото самата аз по-горе избегнах обобщението като казах, че НЯКОИ мъже не подбират, макар да беше по-лесно да кажа просто, че мъжете не подбират. Подбират и още как. Същото се отнася и до някои жени. Да, не се давам и за 1 000 000 лв. Можеш да се пробваш да ме убедиш, в обратното, но ти гарантирам провал  Grinning  Виж, ако желая мъжа(някой си там), ще бъда с него и без 1 000 000 лв

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако те подбере ...

# 35
  • Мнения: X
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.

# 36
  • Мнения: 4 740
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.
И някои мъже са призвани да си ги носят. За обяснения относно риенето ще се въздържа Mr. Green

# 37
  • Мнения: 740
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.

Зурла е също така турски дървен духов инструмент. Интересна комбинация от думи  Joy

# 38
  • Мнения: 123
не небих.бих спала с накой ако искам да си отмъстя за нещо,но разбирасе и да изпитам удоволствие от тая работа.спах със мъжа ми уж само ей така ден да мине,друг да дойде.пък то виж ко стана....?ама на съдба да го е..а Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 740
Зурла е също така турски дървен духов инструмент. Интересна комбинация от думи  Joy
Sim, зурНа е бре Simple Smile

# 40
  • Мнения: 88
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile
С известни резерви съм съгласна с тебе- спомних си оня стар филм с Деми Мур, Робърт Редфорд и Ед Харис....(как се казваше) Там 1 000 000, секс и брак бяха много добре интерпретирани...

# 41
  • Мнения: X
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.

Зурла е също така турски дървен духов инструмент. Интересна комбинация от думи  Joy
късно забелязах,че звучи бая неадекватно,много съм отнесена днес. Tired
Но иначе секс за престиж.....не мога да се сетя за чак толкоз именити екземпляри,на които да искам да изтропам сандалите само зарад едната чест и слава. Колкото по известен и харесван е един мъж,толкоз по-отблъскващо ми действа,мдаа...прозяв newsm46

# 42
  • Мнения: 4 965
Не е Станишев (не ми е в категорията - аз съм висока), не е и шефът. Не е и българин...

# 43
  • Мнения: 5 622
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile
С известни резерви съм съгласна с тебе- спомних си оня стар филм с Деми Мур, Робърт Редфорд и Ед Харис....(как се казваше) Там 1 000 000, секс и брак бяха много добре интерпретирани...

Принципно е така, да. Всяко нещо си има цена. Но тя не винаги е пари  Peace

# 44
  • Мнения: 301
ма то и е..не за престиж ли имало  newsm78 изостанала съм ooooh! язък

за известен мъж - то това е по-скоро sci-fi ама на този от аватара не бих му простила  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт