Тъжна съм

  • 5 250
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 804
anhelika, не трябва да мине и ден без да напомниш на мъжа си и родителите ти колко много те боли и колко страдаш. Нека всички знаят какво ти е. Брой на глас в коя седмица е щяло да бъде сега бебето ти. Показвай им играчките с които нероденото ти бебе е щяло да си играе и дрешките, които е щяло да носи. Нека всички знаят колко много те боли, докато ти самата не решиш, че си преодоляла това.
Не съм изпадала в подобна ситуация, може би греша, но ако сега направиш компромис със себе си и чувствата си, не бива да се сърдиш на никой, когато следващия път те наранят.
Много  Hug

# 61
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
не се упреквай. явнои на теб не ти е лесно. абе, мъжете са... айде няма да казвам. пази се и мисли винаги първо за себе с (явно така трябва...) Confused

# 62
  • София
  • Мнения: 1 235
anhelika, много съжалявам за това, че е трябвало да направиш аборт. Наистина много кофти, че обстоятелствата са такива и, че половинката и родителите ти не са те подкрепили. За пореден път се убеждавам, че повечето мъже са бъзльовци, които на думи са велики, но когато трябва да действат се насират (извинявам се ама се нервирах). Подкрепят мнението на veni9 и също мисля, че  не трябва да изпадаш в крайности, защото най-много ще нараниш себе си. Покажи му, че те моли, но да не се превръща във фикс идея.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 675
Предполагам, че ти е много тежко. Hug Аз имам 2 спонтанни аборта между ражданията и мисля, че винаги ще ме боли, няма да забравя, но при нас второто детенце е много желано.
Ако е писано, един ден ще имате второ дете, то ще се появи когато и двамата го искате. При нас бебка се появи едва, когато си казах, че всичко ще е наред.
Опитай се да бъдеш силна сега, така и мъжът ти ще се съобразява повече с теб.  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 1 735
Много тъжно,но според мен си постъпила правилно,колкото и да е мъчно това решение.Бебе се гледа с любов и спокойствие,а в тази семейна ситуация...А таткото е постъпил доста подло.Не го щади и извинявай-не заслужава!Гледай да си стъпиш по-бързо на крака,успокой се,че децата всичко усещат и се травмират.

# 65
  • Мнения: X
Благодаря ви най искрено за думите.Аз вече разбрах,че няма смисъл да показвам на когото и да е,че ми е тежко,тъй като никой не се интересува.Лягам и ставам с мисълта за това но не мога да променя нищо и все повече се убеждавам,че съм постъпила правилно.Дано един ден Господ реши отново да ми даде шанс и тогава да бъде истински желано.Моя мъж казва,че плача от инат и от това,че трябва да ходя на работа,мъжете са егоисти. #2gunfire
Много ме боли но, трябва да се опитам да забравя.Да продължа напред заради дъщеря ми.
Прегръщам ви най искренно.

# 66
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 anhelika, имаш една  Hug и от мен. То е ясно, че никога няма да забравиш и винаги ще ти тежи, но болката с времето ще понамалее, а и явно решението ти е правилно. Аз обаче смятам, че е наложително сериозно да поговориш с мъжа си и да му кажеш всичко което ти минава през главата "право куме в очи". Ако и тогава не може да те разбере и успокои много сериозно се замисли за връзката ви и кой какво дава в нея. Поне за момента от прочетеното оставам с впечатлението, че никой от роднините ти не го е грижа за теб. Помисли си заслужава ли си това постоянно нараняване и колко още можеш да издържиш? А детето ти заслужава ли така да се отнасят с майка му?

# 67
  • Мнения: 1 168
Благодаря ви най искрено за думите.Аз вече разбрах,че няма смисъл да показвам на когото и да е,че ми е тежко,тъй като никой не се интересува.Лягам и ставам с мисълта за това но не мога да променя нищо и все повече се убеждавам,че съм постъпила правилно.Дано един ден Господ реши отново да ми даде шанс и тогава да бъде истински желано.Моя мъж казва,че плача от инат и от това,че трябва да ходя на работа,мъжете са егоисти. #2gunfire
Много ме боли но, трябва да се опитам да забравя.Да продължа напред заради дъщеря ми.
Прегръщам ви най искренно.
Е гати - просто нямам думи и не искам да използвам квалификации, за които бих съжалила, но съпругът ти наистина ме изумява newsm78

# 68
  • Мнения: 257
Не зная ако аз бях в такава ситуация как бих постъпила, дано и не попадам!!!!!anhelika, наистина съжалявам за това което си преживяла, но така е било писано да стане! Тъжно е че няма да видиш рожбата си, но мисли позитивно, това дете щеше да се нуждае от любовта на двама ви, а ако не е така на къде? Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: X
Направо съм smile3511
Още веднъж благодаря за всичко

# 70
# 71
  • Мнения: 1 477
Благодаря ви най искрено за думите.Аз вече разбрах,че няма смисъл да показвам на когото и да е,че ми е тежко,тъй като никой не се интересува.Лягам и ставам с мисълта за това но не мога да променя нищо и все повече се убеждавам,че съм постъпила правилно.Дано един ден Господ реши отново да ми даде шанс и тогава да бъде истински желано.Моя мъж казва,че плача от инат и от това,че трябва да ходя на работа,мъжете са егоисти. #2gunfire
Много ме боли но, трябва да се опитам да забравя.Да продължа напред заради дъщеря ми.
Прегръщам ви най искренно.
HugЗа съжаление мисля ,че решението ти за аборт е било правилно  Tired.На такъв мъж не бих родила още деца.Силно се надявам да се осъзнае скоро какво те е подтикнал да направиш.Желая ти оттук нататък много щастие   bouquet

# 72
  • Мнения: X
Направо нямам думи.И не разбирам.От началото на вечерта имам контракции и засилено кръвотечение,а беше спряло,отивам да сменя превръзката и гледам две големи парчета прилични на месо,не е съсирена кръв 100%.Момичета как мислите дали са ме изчистили добре.Как е възможно това.Целувки.

# 73
  • София
  • Мнения: 418
говори с лекар!!!не чакай дълго.

# 74
  • Мнения: 583
Направо нямам думи.И не разбирам.От началото на вечерта имам контракции и засилено кръвотечение,а беше спряло,отивам да сменя превръзката и гледам две големи парчета прилични на месо,не е съсирена кръв 100%.Момичета как мислите дали са ме изчистили добре.Как е възможно това.Целувки.

Не е лошо да идеш на преглед,покрай толкова ядове да не си направиш пакост!

Общи условия

Активация на акаунт