Тъжна съм

  • 5 262
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
говори с лекар!!!не чакай дълго.
Точно!  Peace

# 76
  • Мнения: 9 973
отивай на лекар и сподели после какво е

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Жалкото в цялата картинка е не толкова направеният аборт, а ситуацията, принудила те да направиш тази стъпка...

# 78
  • Мнения: 2 334
Жалкото в цялата картинка е не толкова направеният аборт, а ситуацията, принудила те да направиш тази стъпка...

Абсолютно Sad

# 79
  • София
  • Мнения: 928
Отивай на лекар и пиши после как си  Peace

# 80
  • Мнения: 1 919
ходи ли на ДОКИ...какво стана  Praynig Praynig Praynig стискам палци да не е било нещо сериозно

# 81
  • Мнения: 326
Станалото - станало. Не се обвинявай... Бъди щастлива!  bouquet

# 82
  • Мнения: X
Здравей те момичета.Благодаря ви много.Всичко е нормално,били са някакви съсиреци.Говорих ме с нашия тати,мисля че и той съжалява,но мисли,че в момента няма подходяща среда и за друго бебе.По на татък пак ще се пробваме за бебче и дано тогава всичко е наред и няма проблеми.Благодаря ви за всичко найстина сте много мили мами. Hug

# 83
  • Мнения: 11
Здравей те момичета.Благодаря ви много.Всичко е нормално,били са някакви съсиреци.Говорих ме с нашия тати,мисля че и той съжалява,но мисли,че в момента няма подходяща среда и за друго бебе.По на татък пак ще се пробваме за бебче и дано тогава всичко е наред и няма проблеми.Благодаря ви за всичко найстина сте много мили мами. Hug
мила,anhelika,да ти кажа честно и аз така си помислих-затова,че към момента нямате условия за второ дете.Поговорете с мъжа си,няма ли възможност да излезете поне на квартира.В тази ситуация в която си ти е наистина мн трудно SadЕдно младо семейство е най-добре,когато е отделено от родителите.Най-малкото,че винаги се съобразяваш с тях,за каквото и да е Sad Никак не е оправдана постъпката на съпругът ти-хем знае,че на този етап второто дете трябва да се забави,хем решил да го прави ????Едва ли щяло да стане ???Не е прав!!!!!А сега ти да страдаш ,защото точно ти си ,която теглиш и никой от хората,с които съжителстваш,едва ли разбират болката ти Sad
Затова ,според мен първа стъпка за вас е възможно най-скоро да се отделите и като нещата се  понаредят,да помислите за 2 детенце Simple Smile
Целувки!!!

# 84
  • Мнения: X
Права си svetlinka82.Аз вече мисля как да стане това с местенето,трябва да се обмисли.По принцип мъжа ми не е такъв,но сега незнам какво му стана.Може би се уплаши.
Целувки и от мен.  bouquet

# 85
  • СОФИЯ
  • Мнения: 44
    Здравей,
 Прочетох написаното до тук и смятам, от опит, че  е по -добре да се отделите и да живеете самостоятелно, да не Ви се бърка родата .С времето всичко ще си дойде на мястото и ще имате друго бебче.
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"

# 86
  • София
  • Мнения: 1 524
Горе главата - не гледай миналото- то не може да се промени. Всички правим грешки, даже понякога не ги осъзнаваме,
Не се съсипвай, не позволявай такова отношение от мъжът ти. Пожелавам ти от тук нататък само радостни мигове и усмивки. 

# 87
  • Мнения: 4 335
Станалото - станало. Не се обвинявай... Бъди щастлива!  bouquet
Вси4ко е минало и няма как да го промениш Peace

# 88
  • Мнения: 8 999
anhelika  , мъжът ти е постъпил безотговорно - първо, ако е смятал, че моментът не е подходящ за второ дете, е трябвало да вземе мерки преди да забременееш. Второ - принуждавайки те да направиш аборт, то той абсолютно с лека ръка може би те е обрекъл на бъдещо бездетие. Всеки аборт крие рискове. Той не уважава тялото ти, следователно не уважава и теб. Дано да не ти звуча грубо, но твоят мъж не мисли достатъчно за теб, държи се като абсолютен егоист.
За аборта недей да страдаш. Едно нежелано дете е по-лошо от аборта. Може да страдаш само за това, че до теб не стои мъж, който може да поеме отговорност за своите действия. Все пак бебе не се прави само от един човек, нали?
Аз не бих простила такова отношение, никога.

# 89
  • Мнения: 1 062
Абсолютно съм съгласна с baibibi. Само мога да добавя, че мъжът ти е идиот. Много се извинявам за грубостта си, но поведението му е направо арогантно. Плачела си от инат  Shocked, и защото не искаш да ходиш на работа  Shocked. Според мен са изказвания на малоумник, към съпругата му направила аборт, защото той я е накарал. Жалко е, че нямаш на кого да разчиташ, мъчно ми е за теб, а не разбрах при твоите родители ли живеете или при неговите? Всъщност няма значение, където и да е, най-добре да се отделите, а със съпруга си трябва да се разбереш. Няма положения като "той не е такъв", ако човек не е такъв не постъпва по такъв начин в сериозна, като тази ситуация. Или те обича и можеш да разчиташ на него, или не. Сега си ранима и чувствителна, но съм сигурна, че ще се стегнеш и ще го преодолееш. Прегръщам те, и ти пожелавам по-скоро да си възвърнеш физическото и психическо равновесие. А със съпруга ти, смятам, че има какво да си говориш и трябва да му стане ясно, че ти не си камионче, което може да товари и разтоварва когато си поиска, според каприза. Ама сравнение направих ooooh!, но ми прозвуча най-цветущо. Успех и много радост ти желая. А, някой ден, ако мъжът ти узрее ще си имате второ детенце, сега мисли положително и се радвай на това, което имаш вече.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт