Пак гола...."фолк звезда"

  • 20 032
  • 152
  •   1
Отговори
# 90
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Бе идоли!Чери,или както беше авторката,появи се моля те,за да ми обясниш,кои са тези идоли в чужбина,безкомпроматни?Защото аз лично на вашите идоли и клиторите им видях,а също така с трепет разбрах,че дори в чужбина си тормозят учителите.Чудо на чудесата!!!Най-възпитано те моля,ела да ми разкажеш.[/b]

Не си права, Шанел. Тук има вид холандска фолк музика, която се слуша от определена прислойка от населението, но жените не са облечени по к....., както в България. На тази снимка е най-новата такава звезда: http://www.tien.tv/upload_mm/7/6/4/213708_fullimage_08.jpg

Този вид обличане, станал характерен за нашите ширини (за съжаление), не е типичен тук. Показва лош вкус и рекламира евтина женска плът.
Ако имах дъщеря и я отглеждах в България, бих се притеснила, ако почне да подражава на фолк певиците.

# 91
  • Мнения: 4 300
A Бритни Спиърс, Памела Андерсън, Cocaine Kate и т.н., и т.н. ?
Естествено, съществува и Ли Ан Раймс да кажем. Но все пак си мсиля че Бритни е по популярна. То и в България има МАрияна Попова, ама хората се вълнуват повече от Десислава. Каквито родителите, такива и децата.

# 92
  • Мнения: 5 940
Ще иска да подражава на Десислава, ако баща му по цял ден дъни вкъщи чалга. Ще иска да подражава, ако  непрекъснато е включен телевизора на поредния безвкусен канал за поп фолк. Ако на масата има вестник, от който се мъдри изрусената главица на поредната нова звезда.
Не бих се страхувала от това синът ми да отиде на нудистки плаж, голотата никога не ме е притеснявала сама по себе си.

# 93
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Има една голяма съществена разлика между България и тук, а тя е, че в България този вид поведение, обличане, личности ти се натрапват по всякакъв начин. Всички медии се занимават с подобни персони и тяхното съществуване. Не слушам подобна музика, но знам безброй български имена.

Тук не слушам пак подобна музика, но и имена не знам, защото не ми се натрапват дадените личности. Който се интересува от тях и им харесва какво и как пеят, то знаят начини как да си задоволяват интересите.

Мисля, че същото е и с личности като Бритни Спиърс. Каквото и да направи, всички медии в България го показват. Тук го правят само дадени списания.

Ще иска да подражава на Десислава, ако баща му по цял ден дъни вкъщи чалга. Ще иска да подражава, ако  непрекъснато е включен телевизора на поредния безвкусен канал за поп фолк. Ако на масата има вестник, от който се мъдри изрусената главица на поредната нова звезда.

От една страна е така, но от друга не. Пак стигам до натрапването и създаването на даден образ: дръж се като Х, обличай се като нея, пей като нея и ще си добре материално. Със сигурност има доста момичета, които не живеят в богати семейства и които си мислят, че ако са като Х, то няма да имат финансови проблеми след време. 

# 94
  • Мнения: 3 634
Този вид обличане, станал характерен за нашите ширини (за съжаление), не е типичен тук. Показва лош вкус и рекламира евтина женска плът.
Ако имах дъщеря и я отглеждах в България, бих се притеснила, ако почне да подражава на фолк певиците.

Е, хайде, хайде! Светът е шарен! Много преди нашите каки да се разголят имаше картички и календарчета по Битака с отявлени шаврантии на тях. Няма значение какво виждат децата, а как родителите обясняват и реагират на видяното.

# 95
  • Мнения: 256
По темата - аз се справих с този проблем като имигрирах. За едни неща губя, други печеля, като цяло равносметката ми излиза на плюс.

Тук е мястото да се заплюем дружно емигрилали и останали. Не виждам общо между 2 голи цици и възпитанието в БГ! Пак ли ще се доказваме, че зад граница е най?!!!  Crossing Arms

Не съм привърженик на крайните изказвания, затова не казвам, че е най-, но в много отношения е по-.

Рокси, временно съм имигрант  Simple Smile

# 96
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Е, хайде, хайде! Светът е шарен! Много преди нашите каки да се разголят имаше картички и календарчета по Битака с отявлени шаврантии на тях. Няма значение какво виждат децата, а как родителите обясняват и реагират на видяното.

Да, шарен е, но не навсякъде е толкова показен за дадени работи. Не възхвалявам нещата тук, но определено съм по-спокойна, че мога да избирам дали да се докосвам до пошлост или не. В България този избор го нямаш.

# 97
  • Мнения: 4 300
Хайде, хайде. Избор имаш винаги. Аз например чета само един вестник, в който не помня някога да съм виждала гола снимка. Гледам предимно новини и политически предавания. Ако не си настроя Тв Планета на някой канал синът ми може и да не разбере че Десислава съшествува, докато не отиде на училище.
Не е много коректно от там да обяснявате какво е тук, нали?

# 98
  • Мнения: 677
Най-обичам жени без деца да ми се притесняват за възпитанието на децата ми и емигранти да ми казват как е положението в България...Смях в залата, но и отвъд нея.

# 99
  • Мнения: 3 634
Най-обичам жени без деца да ми се притесняват за възпитанието на децата ми и емигранти да ми казват как е положението в България....

 newsm10

# 100
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Аз поне пиша България с главна буква, което ти, сопрано, не правиш. А и не съм писала за твоята дъщеря никъде.  Naughty + ти знаеш ли дали имам деца или не?

Докато имам български паспорт, говоря и мисля на български, душата ми е българска и т..н имам право да си изказвам мнението. Явно, че на вас ви е по-удобно да толерирате тази пошлост и да скачате, като ощипани булки, ако някой си изкаже мнението и гледа критично на нещата.
Щом като го приемате за нормално, гледайте си ги голите женоря и се наслаждавайте.   bouquet

# 101
  • Мнения: 2 229
Е нали ги намали вече,споко.Това са стари снимки.

Че на тия снимки намалени ли са?? Леле!! Mr. Green

(това ако става въпрос, че тази, която аз пуснах е стара, а не голите)

# 102
  • Мнения: 4 300
Калинке, извинявай, но не мислиш ли че е малко, как да кажа... обидно да ми кажеш че живея в пошлост, понеже някой си сайт е публикувал голи снимки на някоя си певица?
Голям кеф да се обобщава и да се лепят етикети. 3 мнения по горе ти написах че освен в Холандия и в България можеш да живееш без да гледаш голи жени по вестници и телевизии.

# 103
  • Мнения: 256
Е, какво сега, мигриращите нямат право на глас ли? Все още ли има цензура на словото?

Уважаеми дами и господа, не си мислете, че се изказваме неподготвени, ние наминаваме към България, често за нашите прадстави, и сме доста наясно. А това, че на самите вас не ви харесва картинката тук, прозира ясно от постовете ви. Заяждането е излишно.
Извинявам се на автора на темата за спора, който не е по нея.

Да не забравя - в профила ми пише, че пиша от София /и в момента от тук пиша/. Преди ми пишеше реалното местоживеене и на всеки пост ме лаеха, а понякога и хапеха като кучета. Това на какво ви прилича? Да го напиша ли или сами се сещате?

# 104
  • Мнения: 677
Калинке-Малинке, цитирай къде съм визирал теб. Мнителна си. Не подскачай толкова много, като ощипана булка на панаир на книгата. Авторката на темата няма деца. Обобщаваш от далеч. Жълтите медии по цял свят се хранят с подобни неща. Недей да морализаторстваш от хиляди километри. Или си кажи кво предлагаш да направим. Да се изнесем всички при теб ли?
П.П. Ню Валя, кви кучета, кви 5 лева?

Общи условия

Активация на акаунт