Пак гола...."фолк звезда"

  • 20 044
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 435
Е нали ги намали вече,споко.Това са стари снимки.

Че на тия снимки намалени ли са?? Леле!! Mr. Green

(това ако става въпрос, че тази, която аз пуснах е стара, а не голите)

И голите,и тая от МА1 са стари.Тя ги намали тази година,преди 3-4месеца.

# 106
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А вЕ ко стана нал. за циците на ДеситУ говорим  newsm78 ...тамата емигрира  Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 2 448
Е, какво сега, мигриращите нямат право на глас ли?


Имат разбира се , въпроса е дали го изполват като дойде време за избори в БГ. Щото като гледам статистиката колко българи живеят в чужбина и какъв процент от тях гласуват.......... пък иначе всички много заитересувани какво става в милата им родина.  Tired

П.П. в случая не визирам теб, защото не те познавам, просто се хванах за цитата ти , за да си кажа по ясно мнението.

# 108
  • Мнения: 2 161
Ако имах дъщеря и я отглеждах в България, бих се притеснила, ако почне да подражава на фолк певиците.
Защо мислите,че нашите деца подражават на фолкаджийките?Защо мислите,че всички деца го правят?Това е абсурдно.Калинка,не вярвам,че всички млади момичета в Холандия подражават на тази баничка в синя рокля.Навсякъде по света децата са еднакви.Подражанието е въпрос на семейна атмосфера.Кажи ми,всички деца в Холандия ли бият учителките си?Не,нали?В България също не всички деца изнасилват учителките си и не всички деца подражават на комбайнерките от Пайнер.А къде по света се слуша най-много българска чалга?В чужбина.Скъсахте се да ги каните певачките.Ето,аз обобщавам.А обобщенията са лошо нещо.

# 109
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
 ooooh! ooooh! ooooh!

Ама кой е казал, че ВАШИТЕ деца подражават? Казах, че е лесно да започнат момичетата ( по принцип), защото всичко се показва и толерира по този начин в обществото, а когато си в дадена позиция е много лесно да започнеш да мислиш: виждаш ли, ако почна да се обличам така, имам такъв живот, пея така и т.н ще съм богата и известна.

Рокси, не съм казала, че ТИ живееш в пошлост, а че такавата се толерира в България, което си е самата истина. Аз нали си възпитавам детето, какво от това, че голотията залива пространството. Шапка ти свалям, ако успяваш да се изолираш от тези неща, но си мисля, че е почти невъзможно, ако пътуваш с градски транспорт, гледаш реклами ( дори и да не искаш) и т.н. 

сопрано, малко протест ( добри журналисти също биха свършили работа) не би било лошо, като начало. Например, да спрат да продават учебни тетрадки с разголени фолкпевици ( доста такива съм виждала). Знам, че ти децата на ССФ няма да имат такива, защото са добре възпитани, ама винаги има съученици за тази работа.
 

# 110
  • Мнения: 2 161
Цитат
Казах, че е лесно да започнат момичетата ( по принцип), защото всичко се показва и толерира по този начин в обществото
Кажи ми,ученичката,от която се оплакваше ти,от къде се е научила да се държи по този непристоен начин?Кой го толерира това поведение?Принципно говоря.

# 111
  • Мнения: 677
сопрано, малко протест ( добри журналисти също биха свършили работа) не би било лошо, като начало. Например, да спрат да продават учебни тетрадки с разголени фолкпевици ( доста такива съм виждала).

Журналисти продават тетрадки с разголени фолкпевици?! Ама това в Холандия ли, объркан съм...

# 112
  • Мнения: 516
Всеки  клиент има право да не купи тетрадка с фолкпевица, както и да не настройва "Планета" на телевизора си.

# 113
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Цитат
Казах, че е лесно да започнат момичетата ( по принцип), защото всичко се показва и толерира по този начин в обществото
Кажи ми,ученичката,от която се оплакваше ти,от къде се е научила да се държи по този непристоен начин?Кой го толерира това поведение?Принципно говоря.

Тази ученичка се движи в определени асоциални кръгове тук. Част от поведението й ( като цяло) се базира на това общуване. Даден маниер на общуване е присъщ за дадени групи тук, в които има хора от Антилите ( не генерализирам, а е доказан факт).
Никой не толерира подобно поведение и ако досега не бяха взети мерки по отношение на нейното поведение, то причината е в ръководител екип.
Между впрочем, девойката беше привикана няколко пъти на разговор, има наложено наказание и от догодина ще трябва да тръгне на терапия, тъй като след няколко случая е доказано, че не умее да се владее и е емоционално лабилна, изразява се в агресия в дадени ситуации.    

# 114
  • Мнения: 523
За снимките на Десислава - според мен изглежда повече от добре. Харесва ми, няма да се вглеждам да търся кусури...
Иначе и аз да се присъдения към "гадните" емигранти. Никога не съм харесвала това "заливане" по улиците, по телевизията и къде ли още не, с голи и полуголи "идоли". За "феномена" Азис пък изобщо да не говорим. И преди изобщо да помисля за емиграция, съм се възмущавала. Да, според мен много тинейджъри (и не само тинейджъри) им подражават.
И да, в много страни това не е нормално. Смятам, че "и това чудо ще бъде за три дни".
pasinet, сигурно си права, че не гласуват българите в чужбина, но то тези в България не гласуват, та какво да остава за другите.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 18:01 от eagle

# 115
  • Мнения: 677
Вие си имате групи от Антилите, ние си имаме групи от Димитровград. Няма пълно щастие. Светът е враждебен. Мацки с бомби дебнат зад всеки ъгъл. Търсене-предлагане. Поп-фолк нация, кво се зачудихте толкова. Посредствеността е агресивна. В случая и толерирана. Тъсете корените, а не плевелите.

# 116
  • Мнения: 1 111
 А защо приемате голите снимки само като опасност от евентуално подражаниЕ  от страна на младежта?Може пък на някои деца да подействат точно обратно.Особено ако четат и коментарите, едва ли има много момичета, които ще се зарадват на повечето от тях.Мда.Дано!
 Конкретно, ако имах дъщеря нямаше да се тревожа особено.По щеше да ме е страх от излизащите от дънките дупета на приятелки и съученички.А тази мода не са я измислили фолкаджийките.

# 117
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз не съм посещавала кой знае колко чужди страни. Била съм само в Европа. Там вероятно има някакви санкции и норми, защото не съм попадала на толкова вулгарни реклами под път и над път, най-вече над мост (което пряко ме касае, защото често минавам от там с децата). Вие нямате ли същите впечатления?    Thinking Мисля, че Калинка точно това иска да каже, нидейте рива така.
Тоест, крайно време е да има някаква мярка, ако не от морална, то барем от естетическа гледна точка.
И като говорим за естетика, видях снимките на фолк ъ-ъ-ъ дивата.  JoyНе си спомням да съм я виждала и чувала. Но има грубо лице, много грозни гърди и (аз ли трябва да сменям диоптъра, бе хора Shocked) голямо дупище. То с такъв багажник как да не ти е кръшна талията? Joy
Пардон за грубостта, но това е първата ми гола фолк певица, стреснах се. Blush
П.П. Когато пораснат двата трола, какво ли вече ще има в нета?  Tired

# 118
  • Мнения: 1 072
То с такъв багажник как да не ти е кръшна талията? Joy

Дупехулница.  Mr. Green

Поздравявам ви с една реклама от белия свят, така да се каже.  Wink не отваряй рекламата, ако някой наднича зад рамото ти!

Нито в Бг е толкова зле, нито навън е толкова цъфнало. Може ли да спрете да изопачавате?

Красивите женски и голи тела не ме притесняват, ако са заснети с вкус.
Грозотата и безвкусицата в предлагането на голота ме притесняват повече.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 19:02 от Летящата крава

# 119
  • Мнения: 2 401
Леле Крав, и детето и майка ми видяха рекламата  от белия свят.. Embarassed Sick

Общи условия

Активация на акаунт