Пак гола...."фолк звезда"

  • 20 036
  • 152
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 329
Темата е за да се въмутим на воля и да се замислим как възпитаваме децата си в тази враждебна и разголена среда, в която отвсякъде ни дебнат голите снимки на фолк звезди. Не разбирам само, защо авторката се тревожи за нас и какво значи "идоли без компромати"?
Бе идоли!Чери,или както беше авторката,появи се моля те,за да ми обясниш,кои са тези идоли в чужбина,безкомпроматни?Защото аз лично на вашите идоли и клиторите им видях,а също така с трепет разбрах,че дори в чужбина си тормозят учителите.Чудо на чудесата!!!Най-възпитано те моля,ела да ми разкажеш.

"Баси майката какъв живот живея "ми изпя 5годишната дъщеря на моята приятелка.(Знам че в случая не говорим за поп фолк).
Във всеки бар доста голям процент от женското поколение е тип кукла- с изкуствени коси и много грим.Това го нямаше при 6-7години.Малко или много подражаваме това,което виждаме по телевизията.А никой не може да отрече,че чалгата навлезе много в живота ни.
А за чуждите изпълнители има много от тях,които не правят евтин PR,както има и такива,които-да.
Не искам някой да остава с впечатлението,че аз съм против българския културен живот.Мисля че има български изпълнители,които наистина правят стойностни неща като например Теди Кацарова.Аз обичам българската музика,българския театър и българското кино.И за протокола искам да кажа че живея в България.И разбира се че ме интересува как се възпитават децата ви,защото пряко или косвено се срещам с тях.

# 136
  • Мнения: 4 435
Той Васко Кеца седеше години с удължени коси,защо пък чалгаджийките да са виновни.Петя Буюклиева също,Лили Иванова,и почти всички поп-певици.

# 137
  • Мнения: 329
Васко Кеца ли е виновен за разголената мода?! Laughing

Изкуствената коса според мен стана тенденция най-вече през последните 4-5години.Аз не съм против нея,напротив.Дадох пример с влиянието. Wink

# 138
  • Мнения: 2 414
Според мен тези снимки не са вулгарни или просташки. Rolling Eyes
Голотата ни залива отвсякъде,но не мисля,че тя е най-големият проблем за възпитанието на едно дете. Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 5 713
Поздравявам ви с една реклама от белия свят, така да се каже.  Wink
Мерси. Има и добри попадения, като първата снимка горе в ляво.  Joy

# 140
  • Мнения: 3 423
Не може от маса, която се вълнува от това,
да се очаква да не се впечатлява и от цици
на някоя си девойка. Темата ме научи, че ако
имам дъщеря, би било важно да я науча да не
си разпраща голите снимки насам-натам, без да
се е обезпечила с договор за разпространението
им. Да подбира добре гаджетата и хирурзите си.
Да пие малко и да не прекалява с дрога и шоколад.
Да й втълпя, че пее фалшиво, но е добра в писането.

# 141
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
[quote author=Портокалово момиче link=topic=304688.msg7800310#msg7800310                     Ние тук наистина живеем в пошлост и без морал  Peace. Моля, предупредете близките и познатите си в чужбина да избягват да се прибират тук, в тинята  Whistling... А деца пък в никакъв случай не водете!
[/quote]
Оф:
Няма нужда от подобни иронични изказвания. Честно казано са ми омръзнали и все са идващи от едната страна. Не ви ли омръзна? Подобна нетолерантност не води към нищо добро. 

# 142
  • Мнения: 4 120
Нямам деца, не слушам попфолк, но имам мои голи снимки в телефона си. Сигурно бих била ужасна майка

# 143
  • Мнения: 2 759
...Няма нужда от подобни иронични изказвания. Честно казано са ми омръзнали и все са идващи от едната страна. Не ви ли омръзна? Подобна нетолерантност не води към нищо добро. 
                     Още офф: Искаш ли да преброим само в тази тема мненията с най-общ смисъл 'Вие (в БГ) живеете в блатото и сте боклуци'? И на мен ми омръзна  Crossing Arms.

# 144
  • Мнения: 4 916
Не може от маса, която се вълнува от това,
да се очаква да не се впечатлява и от цици
на някоя си девойка. ...

 Peace Peace Абсолютно подкрепям.

# 145
  • Мнения: 191
Аз не виждам никакъв проблем, че се е снимала гола  Rolling Eyes Чак ми е странно какво е възмутителното... И циците не са никак лоши. Ама явно тук във фирума всички са "мис перфект" и типично за нашите географски ширини само недостатъците виждат (или си ги измислят)...

# 146
  • Мнения: 2 161
Възмутителното е,че някои българи в чужбина си въобразяват,че по техните ширини никой не се снима гол,никой не бие,никой не пие.Да,обаче за кратко време прочетох поне три теми,в които лъсват други неща.Попаднах на един сайт,в който почти всички звезди имат скандални снимки.Десислава е като сукалче в сравнение с тях.Всяко едно дете в чужбина може да ги разгледа.Нека се грижим за децата си и да не надничаме в чуждият двор,а?Това поне би трябвало да сте го отработили по чуждите земи.

# 147
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Аз не съм посещавала кой знае колко чужди страни. Била съм само в Европа. Там вероятно има някакви санкции и норми, защото не съм попадала на толкова вулгарни реклами под път и над път, най-вече над мост (което пряко ме касае, защото често минавам от там с децата). Вие нямате ли същите впечатления?    Thinking Мисля, че Калинка точно това иска да каже, нидейте рива така.
Тоест, крайно време е да има някаква мярка, ако не от морална, то барем от естетическа гледна точка.


Василиса, радвам се, че поне един човек разбра какво искам да кажа.   bouquet

# 148
  • Мнения: 329
Аз не съм посещавала кой знае колко чужди страни. Била съм само в Европа. Там вероятно има някакви санкции и норми, защото не съм попадала на толкова вулгарни реклами под път и над път, най-вече над мост (което пряко ме касае, защото често минавам от там с децата). Вие нямате ли същите впечатления?    Thinking Мисля, че Калинка точно това иска да каже, нидейте рива така.
Тоест, крайно време е да има някаква мярка, ако не от морална, то барем от естетическа гледна точка.


Василиса, радвам се, че поне един човек разбра какво искам да кажа.   bouquet


Напълно подкрепям! Peace

# 149
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Междувременно поразпитах двама познати (единият работи в Париж, другият в Милано) и се занимават с реклама. И да, имало строги правила и още по-строги санкции за неспазващите ги. Да не пренебрегваме и общественото мнение...
Не знам, не съм чувала у нас някой да следи какво и къде се изтипосва.
П.П. Пардон, това май е за темата за голите списания. А за фолк звездите се чудя, след като си показаха всичко, утре как ще предизвикат интерес към...ъм... нескромните си особи?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт