Просто искам да ви пожелая УСПЕХ!

  • 1 709
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз се включвам към пожеланията на мамите - скоро и вие да сбъднете мечтите си!

А зне чаках повече от половин година, но минах през повечето негативни емоции покрай чакането- депресия, съмнения, че някога ще имам дете, увереност, че сигурно имам проблем. Лъжливи признаци за бременност и горчиво разочарование при настъпване на "гости от Червен бряг"... И вманиачаване - до толкова, че за нищо друга да не мисля и говоря..
А чмудото стана, когато с таткото се скарахме и разделихме..  Wink "Ирония на съдбата"...
Сега малкия ДАниел ме сгрява и ми показва, че въпреки, че нещата не вървят така както искаме, въпреки, че идват когато най-малко ги очакваме... важното е да не се предаваме и да не спираме да вярваме, че всичко е за наше добро, за всичко си има причина и трябва само малско да почакаме, за да разберем целта и да дочакаме щастието си!
Не спирайте да вярвате в себе си! В щастието си, което ще дойде когато най-малко го очаквате! Бъдете силни и не се предавайте на отчаянието - и вас ви чака някъде някой... само го дочакайте търпеливо да дойде при вас   bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Цитат на: catnadeen
и вас ви чака някъде някой... само го дочакайте търпеливо да дойде при вас   bouquet

Благодаря и на теб мила ! И същото искам да кажа и аз на теб .  Теб също те чака някой , в малко по - друг смисъл , сещаш се  Simple Smile !

# 17
  • Мнения: 2 123
 И АЗ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА БЛАГОДАРНОСТТА СИ ЗА ВНИМАНИЕТО!
ПРЕДИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ СПЕЦИАЛНО НАПОМНИХ НА МАМИТЕ ОТ СЪСЕДНИТЕ ТЕМИ ДА НИ РАЗКАЖАТ ТЕХНИТЕ ИСТОРИИ... УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ ИМЕННО ТЕ МИ ВДЪХВАХА НАЙ-ГОЛЯМ ОПТИМИЗЪМ! Heart Eyes  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 154
Благодаря ви, Годзила, Мама Фин и Катнадийн!  bouquet  bouquet  bouquet
Да сте живи и здрави, вие, дечицата и близките ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт