Слънце весело припича, МАРТенче след гълъбите тича!

  • 10 022
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 250
ДАН добре че се е разминала белята.
И ние като ала-бала излизаме за кухнята и после в къщи.Като се наспи след обяд чак към 17.30-18.00 излизаме.А докато сме в къщи се плацика в басейнчето на терасата.Така се разхлаждаме. GrinningА в петък като ни оправят климатика ще живнем малко,че иначе Тишо не може да спи-поти се ,върти се,събужда се по 100 пъти нощем.
Ала-бала и Тишо има пъпчици по врата отзад-от топлото според мен,той много се поти.

# 286
  • Сливен
  • Мнения: 894
Ала-Бала,и малката имаше пъпчици по вратлето,но снощи след баня ги понапудрих малко и днес ги няма Simple Smileспоред мен са от жегата Peace

# 287
  • Мнения: 386
iva i moni с какво ги пудриш с обикновена пудра ли?
Аз даже снощи мислех да и понамаля малко косата, да не се поти толкова, но татито много закъсня и не се навих да я подкарам сама, че да не хукне nuts. Май ще изчакам, ако не завехнат ще я водя  утре или в петък когато педиатърката е първа смяна, поне да е по хладното.
 

# 288
  • Мнения: 492
zayo, дано да не е нещо сериозно и да минава бързо  Praynig

# 289
  • Сливен
  • Мнения: 894
iva i moni с какво ги пудриш с обикновена пудра ли?

 

да с обикновенна,една майка снощи на градинката ми каза и наистина останах доволна Peace

# 290
  • Мнения: 2 988
Дан, дано всичко да е ок с малката сладуранка. Вече наистина трябва да ги пазим непрекъснато. Вчера нещо мляска Ния и я питам какво ядеш, изплюй и тя милата плюе една монета от 5 ст. Как я е намерила и налапала, така и не разбрах, добре че не я глътна, та да я водим по доктори.
Ала-Бала, дано да са от топлото пъпките. Ние също сме така, като й е много жега и се изпоти, се опъпчва.
Ние също гледаме да излизаме рано, но стоим до 11.30 - за кухнята, а нали съм разсеяна и загубена. Днес не стига, че е жега, ами се наложи по обяд да тичам до вкъщи, че бях забравила бурканчетата и купона за ДК. Добре, че е Honey81 да я занимава Ния да не я размъквам и нея два пъти в жегата. Специални благодарности и вече си готова за сестричка или по-скоро братче на Алекса.  Embarassed Grinning
Танче, според мен 3.5 кг за последния месец и нещо си е добре, то май в този период се наддава най-много. Много ти благодаря и за хубавия пост със съвети, ще пробваме.
Бамби мама, щях вчера да пиша, но бързо приключих, че малката се размрънка. Според мен теглото ви е съвсем добре за ръста. Ния също като беше тези см, беше толкова и на тегло.Сега последно беше 82 см. и 10.400 кг., но тя много прилича на баща си, а той е доста висок, така че сигурно на него се е метнала, по -едричка. Не се притеснявай, защото момчетата повечето си наваксват през пуберитета.
Аз пък да ви питам. Доскоро си пиеше АМ вечер, но от една седмица отказва каквото и да е. Нито АМ, нито кис.мляко на айрян, нито купено прясно мляко. Въобще не иска. Сутрин на закуска почнах да й давам, пие по малко, но вечер не ще. Дали е време за отказване от вечерното мляко или е от жегата?  newsm78
Зайо, дано наистина при Вики да не е сериозно, а от зъбките.
Чао и отивам да си полегна, че от жегата ли, не знам, но хем ми е кофти, хем ме свива корема.  Sick

# 291
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Момичета,
от снощи на Йоанка акото е много тъмно зелено.Знае ли някой от какво може да е?Забелязах че има и следи от ягоди(зрънцата отгоре на ягодата).Дали е от тях или нещо е настинала?

# 292
  • Мнения: 93
Момичета,
от снощи на Йоанка акото е много тъмно зелено.Знае ли някой от какво може да е?Забелязах че има и следи от ягоди(зрънцата отгоре на ягодата).Дали е от тях или нещо е настинала?

Може да е от някаква храна. Не вярвам в тези жеги да е настинала, ама пък знае ли човек...  newsm78

# 293
  • Мнения: 93
Нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308719.new#new

Не, че сме се скъсали от активност, ама за всеки случай.  Blush

# 294
  • Мнения: 2 122
Гале, ослушах се дали ще пуснеш, като видях че си на линия
Васето нещо напоследък не й стига времето за нет, нали ремонт правят  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт