Всеки щърк преди да отлети, СЕПТЕМВРИйска маминка ще навести!

  • 10 901
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 926
Суит, усмивката на детето ми никой не може да я плати Hug Обаче наистина ти става неприятно. Всички продавачи по сергиите са американци, та като си купуваш говориш на английски... Абе, да ги наплюе здраво човек... Чак ми се отщява да им гледам филмите по приказки, ама толкова ги обичамммм Heart Eyes Беше време, когато исках да работя за тях, а най-голямата ми мечта и до днес е да озвучавам техен филм Crazy Но вчера наистина показаха доста търгашеско лице Confused
Както и да е - всички деца бяха много впечталени, определено. От всякъде се чуваха въодушевени коментари, но родителите... колкото чувах на разминаване при излизането - всички бяхме на сходно мнение Peace
Диванът ви е много хубав. Ние имаме подобен, но с по-обикновена дамаска. от няколко месеца си спим на него и сме много, много доволни Peace Със сигурност и на вас ще ви хареса Grinning
Дидка, страхотни покупки Heart Eyes Много сладурски дрешки и настина спирай вече, защото си нямаш и идея хората на какви подаръци са способни Wink
Пате Hug Hug Hug Дано се възстанови бързо майчето ти. Искрено ти съчувствам и се моля да имате сили, защото такива ситуации не се нуждаят толкова от решения, а от действия Praynig
Миренце, аз на тез работи им казвам - приспособления за китайско мъчение Peace Държат бебето в най-неудобната му поза - по гръб. При това в доста враждебна среда - водата... Изобщо тез нещица са създадени с цел да внушат на майките някакво удобство, но аз все още се чудя как ще имаш доверие на поставка за бебето, а не на собствените си ръце Thinking Да не говорим, че самите бебета се чувстват сигурно и защитени, когато ги държат познати топли ръце, а не са оставени по гръб върху някаква подложка и заливани с вода Peace

# 31
  • Мнения: 6
Здравейте мили мами  Laughing,

аз съм съвсем нова във форума и по-скоро следва да се насоча към октомврийските мами, тъй като терминът ми е 01.10. Но тъй като съм на границата, често преглеждам и вашите темички и откривам доста интересни неща Hug
Имам една голяма молба - преди известно време се опитах да се регистрирам в Продавалника и уж геристрацията беше успешна, а не получих mail за активация на accounta. В някоя от предишните ви теми случайно бях попаднала на друго момиче със същия проблем и тогава някоя от вас, мисля беше little_sweet_didka (но не съм 100% сигурна) и беше помогнала.
Много ще съм ви задължена, ако откликнете, понеже от време на време си харесва там някои неща и направо полудявам, че не мога да ги запазя за оглед  Confused.

Приятен неделен ден и до скоро  Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 413
didique привет,
аз имам регистрация в продавалник, но не знам как да ти помогна. И аз помня че някой имаше подобен проблем, май нещо за "препоръчване" беше, но не помогнах аз в случая. И аз не помня кой беше, но мисля че щом прочете ще откликне! thumbsup

# 33
  • Мнения: 400
didique- welcomeНадявам се някоя по-веща от мамите тук да жти помогне с Продавалника Peace
PATE HugПожелавам ти бързо да се възстанови майка ти PraynigИ да нямаш такива грижи.
Нели-виждам,че Димчо вече ти е дала насоки за бебешки магазини,обаче за магазини за обзавеждане на цял апартамент....... newsm78много има,слънце.Какво ти трябва?мебели,кухненско обзавеждане,баня?Че то в целия град са пръснати.......То аз и много късно се включвам де,сигурно сте приключили с обикалянето Sick
Снощи пораздрусах малко бебка JoyБях на събиране на класа та станах малко да друсна дупе hahahaМного е приятно да се видиш със стари съученици.. GrinningПрипомняш си толкова забравени случки...........ох,хванала ме е носталгия Confused

# 34
  • Мнения: 57
Ето ме и мен Flutter До сега ви четох,че един ден като не вляза съм изпуснала бая писане Wink
Дидка дрешките наистина са много сладурски Peace
Пате spoko дано по бързо се оправи майка ти Praynig
 sweetkids_mama много ви е хубав дивана Peace
Ох и аз като се замисля наистина колко малко време остана и направо нямам търпение вече Party искам да си го гушкам бебока Hug Hug Hug
Айде толкова за сега по късно пак ще се включа Grinning

# 35
  • Мнения: 79
Пате  Praynig дано да се оправи майка ти.
Аз се замислих колко е хубаво, че мама е здрава Heart Eyes.
Специалиста относно Продавалника е Суит, ааа да кажа и аз, че ми хареса дивана много Peace
Уанде, и моя клас снощи имаха среща, но моя любим ме отрезви и не отидох, че трябваше да пътувам 3 часа сама с децата и то през стара планина та ги чух само по телефона, но много ми се искаше.
Днес е чудесен ден за мързелуване Party.
Аз съм се разпльокала удобно в центъра на огромната си спалня и си гушам децата последователно, имайте хубав ден момичета Peace!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 27
Момичета, идвам в София днес. Ще стоя и утре включително. Влизам да кажа само това. Извинявайте, че не мога да говоря по темите, но бързам, не съм ви чела. Всичко добро! Ще се радвам да се видя с вас! Тел. 0887733298 и 0897654250. Hug

# 37
  • Мнения: 42
Благодаря ви момичета  Heart Eyes Hug
Наистина малко време остава, а уж беше много далеч септември, и като гледам как някой влизат в осмия... май скоро ще почнат да се появяват първите човечета  Laughing Е дано си стоят сгушени на мястото докъто си дойде време. Днес е едно мрачно и цяла сътрин се чудих дали да я изведа да не завали. Много подтискащо ми действа такова време.

# 38
  • Мнения: 571
Здравейте и от мен!!Малее какво е гадно времето  Sick ooooh!
Аз отново заспах някъде когато се разкукуригаха кокошките  Rolling Eyes но пък навирих дупе в 10 че мъжо ми беше обещал нещо,което естествено не изпълни и аз в знак на протест пак си легнах и сега ставам!!А той лудия в това време рита  #2gunfire
Добре дошла на didique- Hug
Суит не помня дали те похвалих за дивана-ама много е шик ма мацоооо!! PartyНие няма да имаме парички тая година да се обзавеждаме и в хола-ще караме постару му!!!
Асе благодаря ти за отговора душичке Hug  bouquet
Кой изпускам...ааа Пееща госпожице и аз нямам търпение на моменти да минава туй време/то не че не ми мина бързо де ooooh!/ама мъжо е по-нетърпелив!Всеки ден ми повтаря"Айде няма ли да се ражда айде кога айде искам вече" #Crazy
До септември остава съвсем мъничко а като е такова и времето имам чувството че е вече на прага

# 39
  • Мнения: 2 658
Здравейте,приятелки  Wink
Никакви ви няма нещо,нали е лошо времето,къде ходите тогава?Аz пък съм сама,мъжа има работа,а сина ми е цял ден навън,дори не е идвал да яде на обяд.Ма той си е такъв,zа ядене никога няма да се сети,ще трябва да го привиквам вече.
Оф,да ви питам сега,малко ми е неприятно,но не се търпи вече..Страхотен zапек имам,нищо не помага.Аz по принцип съм така,но сега раzбира се е повече.Всеки път е мъка,имам и хемороиди,които zапочнаха и да кървят,това поне до сега не ми се беше случвало.Някой има ли пообен проблем?В сряда съм на лекар,ще се наложи да питам,но ако някой zнае нещо,което мога да купя и да пия,ще съм много zадължена.Не мога повече да се надявам на плодове и т.н.Ако някоя от мамите,които живеят тука е наясно,още по добре,че да мога да го намеря лесно.Може и на лични да ми пишете,просто не zнаех към кой да се обърна лично..
Знам,че тука все някой ще е zапоzнат  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 3 118
  Имам една голяма молба - преди известно време се опитах да се регистрирам в Продавалника и уж геристрацията беше успешна, а не получих mail за активация на accounta. В някоя от предишните ви теми случайно бях попаднала на друго момиче със същия проблем и тогава някоя от вас, мисля беше little_sweet_didka (но не съм 100% сигурна) и беше помогнала.
 

Здравей и добре дошла!  Hug Аз съм модератор в Продавалника, пиши ми на лични с какво потребителско име си се регистрирала там и ще ти помогна за активацията.  Peace

Радвам се, че харесахте дивана ни.  Blush На мен тайничко си ми е жал за нашата спалня- и за леглото, и за стаята, обаче няма как. И двете дечица отгледахме в отделна стая от нас и за нас това си остава най-добрият вариант. Пък и покупката на дивана нямаше как да ни се размине- на стария вече са му излезли тук-таме железата и си плаче за смяна.  Laughing

И аз вече нямам търпение да идва септември и да си говорим вече за бебчетата.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 571
Десииии мила Десиии  HugИ аз съм с проблем като твоя!!Както казва майка ми "Моли се майче да не е твоето бебе като тебе!!Не знаеш каква борба е със запечено новородено" ooooh!Аз и до днес съм си така!!И нищо не помага!!!Ей на пак от 1 седмица съм на червено  EmbarassedПия мляко сутрин /когато стана де/на гладно с мед!!И сега ям царевица!!Нещо което много ми е помагало винаги!!Знам колко е неприятно за мен ходенето "да се мъча" е най-ужасното нещо!!Осеобено сега като съм бременна-страх ме е че ще стане нещо с бебето ако много си давам зор  CrazyИ не смея...абе ужас е направо!!Това е при мен-череши,мляко с мед/ама топло/царевица и много течности!!Супи в макс количество че си е течна храна!!
Съжалявам че пиша в темата а не на лични но може да има и друго майче с такива проблеми и дано да си помогнем взаимно  Hug
Суит какво говорене за бебета-вие с бройка над две ще говорите ние ще се учим и ще си записваме  Laughing Laughing LaughingАма така си е да се приготвяте че многооо ще се питаме и препитваме ми се струва!!! Hug Hug

# 42
  • Мнения: 21
Мамита, малко неподготвена се включвам
ще кажа каквото съм запомнила, че днес хич ми няма главата
Суит много елегантен диван Simple Smile
За запека, на мен добре ми действат последно време кайсиите 
бяхме навън на разходка днес, по едно време в мола, че заваля, но взехме такова сладуресто лигавниче от овиесето; после малко обиколка из студентски и един калоричен хамбургер  Blush
1ironing и досга ей тва ... сега малко почивам под климатика хихих

# 43
  • Мнения: 57
И аз съм така момичета споко!!! Hug
Един ден ходя после 4 не ходя после примерно през ден и така пълна каша, ама какво да се прави ще търпим Wink

# 44
  • Мнения: 2 658
И аz се иzвинявам,че с това пълня темата,но... Confused .Неходенето по 4 5 дена о.к.,горе долу съм свикнала.Това,дето кърви обаче е гадното..Затова съм съгласна да пия нещо,каквото е раzрешено..Дано не zабравя в сряда да питам,но все пак,ако някой нещо zнае  Praynig
Абе,мъки всякакви  Rolling Eyes
А къде иzчеzнаха Иринии,Шоколад,кой още не се сещам..Те преди пишеха.
Ей,ако четете,момичета,пишете по някой ред  Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт