Накъде? Ами сега?!

  • 6 041
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • далечно
  • Мнения: 1 029
уф, ясна ми е твоята дилема/трилема

като обзаведена с баби+дядовци на бебе в две държави и живеещи в трета, ние го решаваме това уравнение минимум два пъти годишно: Коледа и лятото  Mr. Green И докато го решим обикновено билетите за София са на космически цени  ooooh!

сега лятото отиваме за 1 седмица в София (заради роднините), за 1-2 дълги уикенда в Будапеща и през септември за 10 дни скиторене по приятни места в Италия без бебе (докарваме един чифт баба+дядо при нас да гледат отроче)  newsm44 . Няма да минем тънко, ама кво да се прави.

ама ако не ти е залипсвал състава роднини, изобщо кво се чудиш  newsm78

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ха ,аз за СейШелските острови си умирам Embarassed, да ти кажа 4естно оЩе не сьм намерила билети за там по евтини от колкото за Бьлгария,ина4е ве4е да си пе4а бледоликата главица hahaha на някой самотен плаж.Ама не ,ей ме на....тук сьм.....
А ина4е по близко_КУБА,няма заменима........
Бьлгария няма да избяга.....да се надяваме Thinking

# 17
  • Мнения: 98
и аз искам в КУ-БА, КУ-БА, КУ-БА, даже се чудех, при тези сложни политически отношения, как  стои въпросът с ходенето до там newsm78, със зелена карта сме?

# 18
  • Мнения: 98
всъщност намерих отговорите, жалко, ще се наложи да почакаме Sad

# 19
  • далечно
  • Мнения: 1 029
stella_ars, моля сподели отговорите, които си намерила  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 11 315
По разбираеми причини ще пропусна това лято всички възможно дестинации. Устройва ме само почивка в рамките на 200-300 км с кола. За догодина ще го мисля.
Няма да откажа едно мохито на плажа в Куба или една пиня колада на белия пясък по Малдивите Party

# 21
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Лисо, реши ли се? боза или ром (и от време-навреме текила  Laughing), те това е Въпросът  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 780
Заради татко и кака, на този етап винаги БГ.

Погледнато финансово, по-скъпа дестинация от тази до БГ май няма от нашите географски ширини.

# 23
  • Мнения: 1 242
Досега успешно комбинирахме бозата с други екзотични напитки. Не е лош микс.
Дано и престолонаследничката, дето чакаме, е дете, с което и околосветско можеш да направиш.

Лиске, тази година не бих се намръщила ни на Сейшели, ни на Маледиви. Както и на транссибирска дестинация, но колко са години пред нас.

Наздраве с бозичка!

П.С cubbit, български стоки в Германия има в изобилие. Зависи къде си.
Не ми липсва ни лютеница, ни винце, ни сиренце, ни ракийка, ни туршийка, пък и шийка. Mr. Green
Па ако щеш и парцалки "Made in Bulgaria" Grinning

# 24
  • Мнения: 7 914
Mr. Green Mr. Green
ми той отговора е в началото на въпроса Crazy Mr. Green

от сърцето на бозаджийницата викам с пълно гърло : бозаджийницатаааааааааааааааа  Mr. Green
що на мен да ми е добре, като може на Вуте да му е зле smile3532 smile3502
майтап Joy

Хич не се чуди, ами пращай снимки на изпеченото ти Д от Сейшелите  smile3521


# 25
  • Мнения: 3 423
Mr. Green Mr. Green
ми той отговора е в началото на въпроса Crazy Mr. Green

Ето как невинно съм наклонила
избора ви към Куба. Ашколсун!

# 26
  • Мнения: 98
лиске, прости за отклонението в темата ти  bouquet
за резиденти и юс ситизънс се иска да си изкарат лиценз, за да отидат до куба. прочетох, че е практика да се молят граничните в куба, да не ти слагат печат в паспорта, но аз не бих рискувала.
http://www.treas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/cuba/cuba.shtml
http://www.afrocubaweb.com/travelcuba.htm

# 27
  • Мнения: 3 988
П.С cubbit, български стоки в Германия има в изобилие. Зависи къде си.
Не ми липсва ни лютеница, ни винце, ни сиренце, ни ракийка, ни туршийка, пък и шийка. Mr. Green
Па ако щеш и парцалки "Made in Bulgaria" Grinning

Може положението през последните 9 месеца да се е променило драстично. Но до тогава във Франкфурт на Майн можеше да си купиш само сирене от турците и вино от един пич, забравих му името. Но ще отправя запитване към приятели там, за да съм сигурна сега как е.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 093
Добре ви е влязла мухата за Куба, само че преди да си стегнете куфарите, погледнете прогнозата за времето. В момента влажноста на вьздуха там е над 75%, което означава че ще ходите на 4 крака с изплезени езици. На Карибските острови се ходи между Ноември и Април. Иначе найстина е страхотно място за почивка и цените са многоо по ниски от всяко друго място под сльнцето.

Явно на всеки му се ходи там, кьдето е най-трудно достьпно. За мен екзотично е да отида в Европа, но в момента цените на билетите са убийствени, дори и до най-близките дьржави като Англия. Все си представям, колко ще ми е добре да обиколя няколко Европейски дьржави с влак и предполагам че цените на билетите са доста по евтини. Ние за сега сме се спряли на посещение до Ню Уорк, хем е на близо, хем е интересно, е не мисля че е екзотично, но винаги си струва да видиш нови места. Бозата ще я отложим за догодина.

# 29
  • Мнения: 2 379
Към родните бозаджийници или към екзотиката?
Аз мисля, че една бозаджийница си е много екзотично място. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт