Накъде? Ами сега?!

  • 6 042
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 988
Anabell, мерси! Още повече ме запали. Даже ходих да гледам оферти.  Crazy

Спирам, за да не спамя темата.

# 61
  • Мнения: 2 379
Сложи си такава ваканция в плановете непременно  Hug

Подскажете в кой сезон е най-удачно да се ходи там?

# 62
  • Мнения: 7 605
Ние ходихме преz септември, уж не идеален сеzон, оба4е преваля само 2 пъти zа малко и много бърzо съхна вси4ко.

Хотелът беШе идеален http://www.trivago.co.uk/playa-paraiso-51593/hotel/iberostar-paraiso-beach-16814  а ето и плажът http://www.trivago.de/playa-paraiso-51593/hotel/iberostar-parais … -16825/bild-i3948

# 63
  • Мнения: 179
Сложи си такава ваканция в плановете непременно  Hug

Подскажете в кой сезон е най-удачно да се ходи там?
До сега винаги сме ходили лятото, само тази година реших да отида и зимата, беше през февруари, бррррр, не го препоръчвам на никой  ooooh! През деня беше добре, седиш на слънце около басейна, топличко, но към 5 след обяд, като духне онзи ми ти вятър, ставаше доста неприятно. Наложи се да си обличам пуловери и кожено яке. Определено не ми допадна през зимата - водата в океана студеа, не става дори да си топнеш крачетата, камо ли за къпане. Виж през лятото е друго нещо, топло е, влагата е висока, но пък и в Чикаго по това време на годината е същото, та може би съм свикнала. Темперетурите са около + 33 С, но хотелите са на брега на океана, потънали са в зеленина и има непрестанен бриз, което прави времето много приятно ( лично мнение)
За ваканции бих препоръчала през www.applevacation.com през тях може да се влезе, като се зададе мястото където живееш и съответно дестинацията, която искаш - дава ти избор на хотели, детайлите на хотелите ( местонахождение, брой ресторанти, барове и пр.) Ако искате хубава ваканция, препоръчвам хотел с не по-малко от 5 ябълки Party

# 64
  • Мнения: 2 386
Към банката. Събирайте да събираме за Япония и Тайланд догодина.   Crazy

Цените на билетите са височки, но пък веднъж се живее.

Боза не пия, баници не ям, ракия не обичам. Каква българка съм - не знам.   Laughing

# 65
  • Мнения: 2 379
Татяна, Анабел, мерси за отговорите. Simple Smile

Боза не пия, баници не ям, ракия не обичам. Каква българка съм - не знам.   Laughing
Тараторец?

# 66
  • Мнения: 2 386
Тук ме хвана.  Laughing

Ама японците правят и кисело мляко вече.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 611
Смело и безотговорно към Бг-то.  Crazy
... особено както тая година няма изгледи да си отида...  Sad

# 68
  • Мнения: 179
Anabell, мерси! Още повече ме запали. Даже ходих да гледам оферти.  Crazy

Спирам, за да не спамя темата.
Разгледай хубаво и после сподели на какво си се спряла   Hug , а че за гледане има какво да се гледа- спор няма   Sunglasses

# 69
  • Мнения: 3 988
Anabell, аз само си гледах.  Blush
В моя случай е очи пълни, ръце празни.

Тази година вече бях на море (конференция във Флорида) и няма да ми се отвори парашута пак - съпругът ми сега започва работа и няма да има отпуск, а и пестим пари за "репродукция". Застраховката уж покрива разни неща, но не се знае колко и до кога, а ние сме в началото и не дай си боже се проточи всичко, трябва да сме финансово подготвени.

Тъй че, аз само си гледах.  Crazy

# 70
  • Мнения: 179
Колкото повече информация събереш, толкова по-лесен ще бъде избора, като му дойде времето  Heart Eyes

# 71
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Питах приятелка, която е в хотелския бизнес и ще ходи на Малдивите през септември - пие се алкохол. Т.е. спокойно тръгвайте натам.  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 884
Пие се алкохол из хотелите,но ракийца няма да можеш да скатаеш в куфара ,че е незаконен внос.
Пък и не ги умеят Маргаритите на Малдивите,друго си е Мексико...  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 049
Ами боза може да си порьчаш и в интернет:

http://bgshop.eu/subcategories/21/47/bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B7%D0%B0.html

Слагай бозата в куфара и заминавай за Мексико или Куба.  Wink

# 74
  • Мнения: X
аз малко късно се включвам, ама да си кажа

и нас ни стяга шапката, когато купуваме билетите за БГ
както сме с 3 полета излиза много солено
да не говорим за престоя там

но докато имаме близки там, нямаме друг изход


но за догодина твърдо сме решили да съкратим престоя само на 2 седмици
стигат ми смрадта и отровите

другите 3 седмици ще ги изкараме на по-човешки места

а вие пускайте оферти
ще се възползваме

Общи условия

Активация на акаунт