РАЗВОД

  • 4 577
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 821

Бебе няма-абортирано е отдавна.

Да, бе, да.
Ама днес се пита пак за аборт и за разни хапчета в друга тема.
Шефа обаче вече и сложи катинара.
Ама там съчувстваха и повярваха....препращат към тази тема и аз като гледам си е шантава тази работа newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 344

Бебе няма-абортирано е отдавна.

Да, бе, да.
Ама днес се пита пак за аборт и за разни хапчета в друга тема.
Шефа обаче вече и сложи катинара.
Трети аборт ли???Изпуснала съм клюката.

# 47
  • Мнения: 4 585

В Клюкарника сме по-лапни шарани от ДИС,
това ли казвате?

# 48
  • Мнения: 71

Бебе няма-абортирано е отдавна.

Да, бе, да.
Ама днес се пита пак за аборт и за разни хапчета в друга тема.
Шефа обаче вече и сложи катинара.
Трети аборт ли???Изпуснала съм клюката.

Не е клюка за съжаление.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313277.0
 #Cussing out Това "момиче" или му хлопа нещо, или си прави много лоши шеги с хората. Защото една такава тема бърка в душата на много хора. Хора, които наистина са преживели този или подобен ужас по една или друга причина. Яд ме е че първо се хванах, но после аватара с коронката ми направи впечатление: бях го видяла по-рано днес и се върнах да проверя!!! Как ме доядяяяяяяяяяяяяяяяяя  #Cussing out #Cussing out

# 49
  • Мнения: 1 554
мдааа,хлопа и дъската Whistling

# 50
  • Мнения: 340
На мен не ми се струва пързалка тая тема.  Има много неинформирани жени.  Не виждам каква би била ползата за авторката от това да си измисли тая драма-- нито е смешно, нито получава съчувствие.  Както и да е...

Хубавина, и от мен няма да получиш точно подкрепа-- много глупости си натворила и си била много безотговорна да не се пазиш от бременност при положение, че знаеш, че мъжа ти не иска деца.  Неговата безотговорност и малоумие хич няма и да ги коментирам. 

Но имаш съчувствието ми.  Явно си наивна и в момента си в много трудно положение. 

Моят съвет е веднага да говориш със семейството си.  Заедно решете можеш ли да родиш това бебе или не и кой ще го гледа.  Не го оставяй само от страх от аборт, защото бебето е отговорност за цял живот, която не трябва да се поема току така.  Първо се замисли много сериозно можеш ли да си отговорна майка.  Няма смисъл да обричаш едно дете на нещастен живот, само и само за да имаш деца.  Надявам се този път да се поучиш от грешката.

Успех ти желая.

# 51
  • Мнения: 3 621
Моя съвет е да се консултираш със специалист, от всичко прочетено дотук си мисля че имаш огромна нужда от помощ

# 52
  • Мнения: 3 453
Моя съвет е да се консултираш със специалист, от всичко прочетено дотук си мисля че имаш огромна нужда от помощ

Подкрепям Peace Да пази господ от такива хора-какво става по тоя свят #Crazy Joy

# 53
  • Мнения: 1 259
Преглътни всичко, запази хубавите спомени и продължи напред...

# 54
  • Мнения: 1 477
Моя съвет е да се консултираш със специалист, от всичко прочетено дотук си мисля че имаш огромна нужда от помощ
И колкото по-бързо отидеш, толкова по-бързо гласовете в главата ще изчезнат.Успех   bouquet

# 55
  • Мнения: 93
Егати глупустите  ooooh! -два "принудителни" аборта, таен брак-за компенсация Rolling Eyes и за капак развод (причината научихме от другата тема) поради отново настъпила бременност.Ти или си правиш много тъпа шега с нас,или си за психиатрия.

Общи условия

Активация на акаунт