ДОБРИЧ - 45

  • 24 950
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Добрич
  • Мнения: 298
Прибрах сееееееее Hug

Еееееех , колко хубаво бешееее Simple Smile. Утре ще ви чета да видя какво сте писали.
Хайде лека вечер  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 11 607
Аз лично не съм пращала дъщеря си още там, понеже си има достатъчно занимания, но знам и за други много доволни. Simple Smile

Кое ли дете няма достатъчно занимания лятото......Като  се сетя на нас как не ни стигаше времето лятото...Е, сега наша Рая и приятел вече има...Срещи си уреждат, а момъка не искал да ходи при другата си баба(извън Добрич), заради това,че имал вече приятелка от Благоевград - както сам се бил изразил...И преди не искал да спи в добричките си баба и дядо, но сега категорично отказвал да се прибира при майка си и баща си...Ех, деца, деца...Имам още един месец на воля да разпускат...За мен е много похвално това,че все пак някой се интересува от децата...Библиотеката, в градската градина - има тенис и за малки, и за големи, дано в града ни продължават в същия дух......

И дано, както и Спинки казва, се сети някой да направи клуб и за по-малките........Необходимо е.....Аз например искам и в Добрич, и в Благоевград да направят нещо от рода на Арените в София.....Но дали не искам прекалено много......

Какво стана с тези хорица от мазето? Има ли някой по-нова информация?

Диде, как беше почивката?

# 302
  • Мнения: 377
feel_ u честит рожден ден -много здраве , щастие , късмет и леко раждане!
Диди как беше почивката и къде?почина ли си?

# 303
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА feel_u !!! newsm51 bdbaloni happy bd
Много здраве, щастие, късмет и успешно раждане !

# 304
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
feel_u, честит рожден ден, мила!
Да си много здрава, много щастлива. Късмет и успешно раждане!!!


Цоцоланке, смешно ми стана с Раичка.  Wink Simple Smile

Някой да пуска вече нова темичка. Peace

# 305
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 00:38 от spinki

# 306

Общи условия

Активация на акаунт