ЮЛСКИ съкровища'08 (тема 65)

  • 19 551
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз забравих да ви кажа какви са луди в моята болница - били направили специална стая с телевизор за татковците, чиито жени ще раждат сега покрай европейското. Че им писнало да гледат омърлушени физиономии и да слушат коментари кой мач са пропуснали Joy Joy Joy

Браво! Peace Кога ли ще ги стигнем и ние европейците...  Whistling
Е какво му е пък за браво Rolling Eyes Аз, ако раждам, а мъжо зяпа мач, ще стана, както съм си с контракциите и ще ида да му целна един десен прав в носа box Ааа-ма-ха, глезотии Crossing Arms

# 286
  • Мнения: 4 371
Дани, защо снимките ти са на обратно Mr. Green Много си хубава с полата с презрамките Simple Smile

Аз днес се бях засилила към курса, но се отбих в поликлиниката да си взема талони за кръв, урина и т.н., забавиха ме, звъннах на Сакси да ми пази място, а тя каза, че не е на курс. Излезнах си в 10 часа от п-ката, викам кой ли от нашите изобщо е там и не отидох в крайна сметка. Срещнах се с мойта приятелка с бебето, ходихме в Скай сити и видях Джули.к Simple Smile
Утре ще ходя да ми точат кръв и от сега ми става лошо, не знам защо съм такава кекава. Или по-скоро лабилна Crossing Arms

Майра, много, много искам мъжът ми да ми държи ръката, докато раждам, ама не дават Confused При вас позволено ли е на секцио бащата да присъства?

# 287
  • Мнения: 223
Аз, ако раждам, а мъжо зяпа мач, ще стана, както съм си с контракциите и ще ида да му целна един десен прав в носа box Ааа-ма-ха, глезотии Crossing Arms

 Joy


По повода се сетих за един виц, не го помня дословно, дано го интерпретирам добре:

Мъж присъства на раждането и в най-сублимния момент припада. Докторите го свестяват и му викат:

- Честито! Роди ви се момиченце.

Пък той:

- Слава богу, няма да се мъчи като мен!

# 288
  • Мнения: 1 584
Майра, много, много искам мъжът ми да ми държи ръката, докато раждам, ама не дават Confused При вас позволено ли е на секцио бащата да присъства?

Да, позволено е. Даже един колега гледал на жена му как й вадят бебето - тоест зад паравана така да се каже.  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 9 903
моят мъж не би гледал европейското, докато раждам, щото не гледа футбол.....обаче на първото секцио гледа предизборните диспути през повечето време. А на балотажа успях и аз да ида.

# 290
  • Мнения: 4 371
.............

Пък той:

- Слава богу, няма да се мъчи като мен!

newsm09

# 291
  • София
  • Мнения: 1 946
.........Слава богу, няма да се мъчи като мен!

 Joy Joy Joy

Пуснах ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт