Ужасен косопад

  • 7 353
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
Здравей мамче! Това с косопада е гадна работа. Мога да ти препоръчам шампоана който аз ползвам и съм много доволна, защото нямам косопад и пърхут, имам блясък и обем и косата ми расте бързо, а цъфти много по-малко. ЗА още по-добър резултат можеш да пиеш сок от алое за ставни проблеми . Натурален е и заздравява косата, като не й позволява да капе. Това се дължи на една от съставките в тази напитка Казва се МСМ Прочети тази статия и ще научиш повече за сярата. Ето ти още инфо за здрава коса. Здравата коса не е само резултат от външни грижи, а е важно и с какво се храним.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 493
Всички хвалите - Себорал Форте - това ли е лосионът - екстракт от Чемерика или е нещо различно  newsm78
Чух много добри неща за този екстракт от чемерика, но все още несъм си го купила и не съм започнала да се мажа - само се каня - ужас страшно несериозна съм

# 32
  • Мнения: 69
Здравей мамче! Това с косопада е гадна работа. Мога да ти препоръчам шампоана който аз ползвам и съм много доволна, защото нямам косопад и пърхут, имам блясък и обем и косата ми расте бързо, а цъфти много по-малко. ЗА още по-добър резултат можеш да пиеш сок от алое за ставни проблеми . Натурален е и заздравява косата, като не й позволява да капе. Това се дължи на една от съставките в тази напитка Казва се МСМ Прочети тази статия и ще научиш повече за сярата. Ето ти още инфо за здрава коса. Здравата коса не е само резултат от външни грижи, а е важно и с какво се храним.

Ех, БИСТРА МИЛАЧКОВА, не се отказваш да си правиш реклама на продуктите, на които си дистрибутор, вече в трета тема! Stop

# 33
Бяла орхидея, споко! Какво нападаш дамата. Ползвала ли си тези продукти, че така говориш Аз не съм дистрибутор и въпреки това мога да кажа същото което е написала госпожата/госожицата. А ако не ме лъже зрението май по-нагоре става дума за Аква сорс. А те какви са, ако смея да попитам и не правят ли форумките същото. Ползвай продуктите и ти ще пишеш подобни неща

# 34
  • Мнения: 9
Всички хвалите - Себорал Форте - това ли е лосионът - екстракт от Чемерика или е нещо различно  newsm78
Чух много добри неща за този екстракт от чемерика, но все още несъм си го купила и не съм започнала да се мажа - само се каня - ужас страшно несериозна съм

Себорал форте е точно екстракт от чемерика. Наистина е много ефикасно. Помага при косопад, пърхут и дори на участъци с окапала коса започва да пониква. Втрива се в корените на измита, леко подсушена коса и не се изплаква. Лично изпробвано.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 493
topka Благодаря - смятам и аз да го изпробвам, а при всяко миене на косата ли се слага лосионът или 1 път седмично?  Чела съм, че чемериката е отровна.

Общи условия

Активация на акаунт