Плодове и чай с мед - 28 част

  • 18 404
  • 389
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 372
Вече 6-ти ден, а само -1.500 кг Tired Не е истина просто да му се не види.....сигурно съм единствен случай в исторята на глада....
                         Ама от лентичката ти се вижда, че нямаш нищо за сваляне? Тъй че всичко ми се струва наред  Mr. Green. Днес твърдо започвам, ще си говорим утре вечер за по-сигурно... Успех, плодчета   bouquet!
малееее каква съм овца....... Joy не ми е направоли вечатление до сега, че съм я сбъркала hahaha

# 346
  • Мнения: 958
И аз така, почвам всеки ден и до вечерта, и ми минава ентусиазма.
Как съм правила навремето по 20 дена не знам. Отчаяна съм  ooooh!

# 347
  • София
  • Мнения: 1 252
Здравейте момичета, с леки, ама наистина леки прегрешения устисках маминия уикенд. Изкуших се с половин варена царевица. Така да я обичам пустата му царевица Embarassed Хапнах половината, но устисках да не продължа... Та макар и с шепа царевица на 8-я ден продължавам почти успешно напред. Свалените килограми са 7,5 досега. Имам още много дни пред себе си да се боря с оставащите мноооого килограми.
Мъжът ми се върна от командировка и много ми се зарадва на добрия старт. Възнагради ме със златни обици и парфюм на Живанши - как да не продължавам с диетата след такива стимули  Mr. Green
Днес съм с 2 чая и 1 нектарина. Отивам да си правя поредния гол чай.
Декси, хайде мила в редиците ни, стига с провалите на ден 2  Hug. Гушвай една бутилка вода и като те изкуши някой удари няколко големи глътки и обърни гръб на храната.
Даркче, вкарай спорт покрай диетата - явно организма ти не признава килограмите за излишни и не си ги дава.
Портокалче, с теб сме  Hug
Joya, на мен ми трябваха 3 години да се ентусиазирам да направя диетата. Мисля я от много време, но не можех да я започна по ред причини. Не отлагай, ако си убедена, че е време да я започнеш. Ние сме тук и ще те подкрепяме  Hug Споделяй проблема и ще му намерим разрешение  Wink
Успешен ден и много минусови килограми и сантиметри Hug

# 348
  • Мнения: 3 372
Даркче, вкарай спорт покрай диетата - явно организма ти не признава килограмите за излишни и не си ги дава.
ми то моя организъм много стиснат се явява, все не ги дава Joy Според калкулаторите съм си в норма, ама като имам сланина според мен пък не съм си в норма Tired
Нямам време за спорт, но за сметка на това ходя по 6-7 километра на ден пеша Peace

# 349
  • София
  • Мнения: 1 252
Даркче, спорт му е цаката. Задели по 2 часа няколко пъти седмично за спорт или танци и ще видиш как ще почне организма ти щедро да се разделя с безценните си грамчета.  newsm10

# 350
  • Мнения: 3 372
Даркче, спорт му е цаката. Задели по 2 часа няколко пъти седмично за спорт или танци и ще видиш как ще почне организма ти щедро да се разделя с безценните си грамчета.  newsm10
Няма как да стане, имам всичко на всичко 2 часа вечер преди да си легна и в тях трябва да свърша 100 неща........
Ще си седя дебела и това е, даже мисля довечера да прекратя глада, само се мъча

# 351
  • Мнения: 2 759
Даркче, спорт му е цаката...
                      Така си е  Peace. И на мен понякога ми се случва да съм на диета, а да не сваля хич. Но ако започна да спортувам - охаааааааааааааааааааааааааааа  Blush.
                      Даркче, тичай през деня. Подтичвай поне. А ако подтичва и някой друг - съвсем няма да се отличавам в тълпата  hahaha.

# 352
  • София
  • Мнения: 1 252
Ще си седя дебела и това е, даже мисля довечера да прекратя глада, само се мъча

Не се отказвай, мила, довърши си диетата. Всички знаем, че има дни, когато грамчетата не мърдат, а след това бавно започват да се премества стрелката на кантара надолу. Щом ходиш по няколко километра на ден се възползвай от съвета на Портокалчето ни - подтичвай или върви интензивно. Тъкмо ще имаш повече свободно време Simple Smile В почивните дни си отдели време за теб - поглези се, поразтовари се. Ако имаш възможност поплувай или потанцувай.

Иначе аз има да си мечтая да бъда дебела като теб Simple Smile На мен за сега 100кг е реалната цел...  Embarassed

# 353
  • Мнения: 3 372
Вече може да ме отпишете Embarassed Току що се понаядох прилично Embarassed Явно при мен глада не действа.....това едно кило и с ограничаване на храна щях да го сваля

# 354
  • Мнения: 2 759
Вече може да ме отпишете Embarassed Току що се понаядох прилично Embarassed Явно при мен глада не действа.....това едно кило и с ограничаване на храна щях да го сваля...
                     Нищо де. Споко. Сега ще продължиш да сваляш още известно време. Пък може сега повече да намалеят килата  Hug.

# 355
  • Мнения: 3 372
Вече може да ме отпишете Embarassed Току що се понаядох прилично Embarassed Явно при мен глада не действа.....това едно кило и с ограничаване на храна щях да го сваля...
                     Нищо де. Споко. Сега ще продължиш да сваляш още известно време. Пък може сега повече да намалеят килата  Hug.
Сега ще пробвам на плодове, зеленчуци и протеини. Хлюб много отдавна не ям

# 356
  • София
  • Мнения: 1 252
Даркче, без захранване ли я подкара  newsm78. Това си е опасно.

# 357
  • Мнения: 958
Момичета само като ви чета и се мотивирам   bouquet
Мисля да почна от утре, дано успея  Praynig

# 358
  • Мнения: 22 473
Здравейте момичета. )))
Аз преди няколко страници заявих, че ще плодувам - е да, ама не.
От днес вече се захващам сериозно, сега ми стърже стомаха, чудя се как да се наям и да зарежа плодовете, но съм решила да устискам.
В рамките на 1седмица точно качих някак си близо 2кг, а така не става. Толкова труд положих пролетта, че  сърце не ми дава да го разсипя.
За сега съм на пъпеш, 1праскови, 1круша и 1банан. По принцип изяждам повече от 1кг плодове, но и така отслабвам, надявам се и сега да се получи същото.
Чай днес не съм си правила, но мога да хапна малко медец.
Стискайте ми палци да ги докарам поне 7дни. И аз стискам палци на тези, които са на плодове. ))))

# 359
  • Мнения: 2 759
                       Досега съм на 2-3 парченца диня и една праскова. Не чувствам глад. Доволна съм  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт