World of Warcraft мания

  • 62 486
  • 232
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 077
Здравейте, сладурки Wink

И аз се присъединявам, с мъжа ми основахме Brainstorm на Neptulon, Mioki страшно се радвам да те видя тук, миличка Wink

Не се замислям защо играем, добре ни е, такива приятелства имаме от УОУ, че просто само благодаря за късмета съдбата, ето ви една Ода за УОУ от мен:


За УОУ с досада или радост
с тъга, наслада, мъка, сладост,
като за част от моя ден
и нощ забравена от мен
за сън, а също и храна без вкус,
погълната на две, на три,
кой в ПВП ще победи?

Аз, хорда или алианс,
като шахмат и пасианс,
планирам тънките стратегии
за босове и привилегии,
за бонус точки ДКП,
а риъл лайф изчезна де?

Тук танк на боса налетява,
РЛ играчите строява,
крещи в ТС безброй команди,
на хилъри, мелета дето,
току послакват над бутоните,
или прегряват им бушоните,

и уайп по уайп, и бос по бос,
обличаш се, а беше бос,
току преди тоз Улдуар,
кат` младичка осемдесетка,
а спомените светкат, светкат...
и помниш га бе шестдесетка.

Какъв бе Близард, небеса!
Четиридесет - чудеса
са правили в победен райд,
за Т1, Т2 лилави
о бонус спел 15 цяли!
о бонус крит + 5, + 6!

А в Улдуар 3 к не стигат!
хейст, хит статистиките вдигат,
че инак няма райд за теб,
последния на Лоатеб...
Но стига! Че това видение
съсипва мойто настроение.

Нов ден дойде и нова сряда,
и нов сетъп, а теб те няма,
във тоз сетъп, о ужас, боже!
кой в мъката ми ще поможе?!
Дали РЛто да убиеш,
дали до смърт да се напиеш?

Приятели, за миг поспрете,
и с мъка тук си припомнете,
че има свят навън, и птици,
звездици горе и тревици,
що могат силно да ухаят
и нещо нежно да вещаят...

# 121
Лелее, а мислех че аз съм маниачка на тема уоу #Crazy

# 122
  • Мнения: 0
Хах, Зандичка, слънце - добре, че те светнах за темата, а ти си старо куче тука.

Присъединявам се към матриархата в wow. На мъжете там доста често им трябва здрав разум освен ентусиазъм, а ние сме затова.
П.П. Открай време ми е мерак да присъствам на чисто женски рейд. Какво ли ще е?

# 123
  • София
  • Мнения: 1 077
Хах, Зандичка, слънце - добре, че те светнах за темата, а ти си старо куче тука.

Присъединявам се към матриархата в wow. На мъжете там доста често им трябва здрав разум освен ентусиазъм, а ние сме затова.
П.П. Открай време ми е мерак да присъствам на чисто женски рейд. Какво ли ще е?

Ще е от истински ужас до прекрасно настроение Wink

По-добре смесено, че да ни се докарват мъжете и да ги държим в тонус   bouquet

# 124
  • Мнения: 18 542
Здравейте, сладурки Wink

И аз се присъединявам, с мъжа ми основахме Brainstorm на Neptulon, Mioki страшно се радвам да те видя тук, миличка Wink


Здрасти, здрасти! И аз много се радвам да те видя и тук  Hug

# 125
  • Мнения: 10
Ехе женски рейд Simple Smile Значи като се върна към играта, ще взема да кача един Черен рицар на Неплутон Simple Smile Много сте бе Simple Smile Само не знам орда ли да е или алианс Simple Smile

Я ме светнете едно две неща. че ми е интересно, а пък аз сега не играя.

1. Тоя пач в сила ли е вече 3.2 и кога влиза, ако още не е?
2. Какво ще стане с предметите, които се купуваха със старите емблеми (хероизъм и валор), при положение, че те няма да падат вече? Как ще можем да купуваме BoA предмети за алтовете?
3. И нещо, което не мие е ясно по принцип. Бижутерите имат някакъв дневен куест и по едно време говореха, че ще отпадне. Стана ли това и ако не, някоя нека да разкаже за тоя куест. Че се чудя дали да не сменя едната професия за Бижутер. Ще стане комбинация Бижутер и Енчантинг, което било доста сладко на 80 ниво за парички.

Happy raiding, както се казва Simple Smile

# 126
  • Мнения: 18 542
На тези въпроси аз не мога да отговоря, но зафракцията на Нептулон - Али сме  Wink

# 127
  • Мнения: 2 653
С пач 3.1.3 сме още.За 3.2. не знам кога ще излезе, нито подробности какво ще променят.
Аз имам на Нептулон 2 героя- ДК орк и БЕ паладин.(не играя кой знае колко де...)
За бижутера  е хубаво да имаш,поне някой герой с мининг, не че пак няма далавера , ако си купуваш евтино материалите, но все пак...Иначе този дейли куест го има- от тренера в Даларан е .5 различни куеста са- на принципа на кукунг дейлитата от Даларан.Получаваш марки с които си купуваш рецепти.При нас- мъжа ми е бижутер, а аз мининг и енчантинг и постоянно ДЕ пръстени.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 077
Бижутерията е чудесен селф бъф - особено за кастър + 32 спел, уха! Ако се съчетае и с възможността да си правиш 3 дупки по себе си, мисля че блексмитът го прави, си идеален. Реално енчантър ще те наенчанти, но губиш 19 спел на двата пръстена. В общи линии хората са уравновесили нещата.

Ние с Миоки и Инат сме от една гилдия, алианс, а пък взехме, че тук се засякохме Wink

Аз съм маг, само за него знам. Откакто набъфиха мелетата и нърфнаха маговете, страхотни проблеми имам, но успях с гиър (вече фул т8) да докарам около 5 к дпс. Проблемът е, че непрекъснато променят нещата и понякога се дразня.

Някоя от вас играе ли ПВП Wink

# 129
  • Мнения: 10
Да, бижутер и ковач е най-добрия селф бъф в момента, дори въпреки предстоящия нърф във пач 3.2 на бижутерството пак ще бъде най-добрия. Аз лично се насочвам към енчантинг и бижутерство заради парите, защото разликата в двата бъфа е минимална.

Аз лично не играя ПВП, даже мразя. Да си призная отдавна знам, че има много българи на Неплутон и Емерис, но не съм имала мераци да качвам там, защото сърсърите са ПВП. Даже на Анакронос бяхме едва 15 активни човека в TBC и понякога не можехме и за кара да се съберем, но дори тогава не се реших да мина на ПВП сървърите. Сега вече си имаме хора за рейд и ми харесва, че сървъра е нормал, но може с един Рицар да пробвам ПВП сървър, за да видя дали е толкова зле колкото си мисля. Все пак той започва от 55 ниво Wink

# 130
  • Мнения: 0
За младите фенки на WOW Тhe Devastating Throng набираме нови играчи в нашата гилдия. Ние сме най-добрата българска гилдия в света, и които имат желание да се присъединят да влязат в нашия форум the-throng.net  и да подаде апликация (нужна е снимка в цял ръст).

# 131
  • Мнения: 18 542
За младите фенки на WOW Тhe Devastating Throng набираме нови играчи в нашата гилдия. Ние сме най-добрата българска гилдия в света, и които имат желание да се присъединят да влязат в нашия форум the-throng.net  и да подаде апликация (нужна е снимка в цял ръст).
По бански ли да са снимките?  Mr. Green

# 132
# 133
  • София
  • Мнения: 1 077
За младите фенки на WOW Тhe Devastating Throng набираме нови играчи в нашата гилдия. Ние сме най-добрата българска гилдия в света, и които имат желание да се присъединят да влязат в нашия форум the-throng.net  и да подаде апликация (нужна е снимка в цял ръст).

Де бре, душо, какви млади фенки, тук е форум на мамите  Joy

Много примамливо предложение, ама пусто сме другата фракция на Нептулон. Сега със следващия пач, като можем да трансферваме герои към други фракции, може да се помисли, а дотогава - успех!

Много ви се радваме, макар и като врази. Само напред и нагоре!

# 134
  • Мнения: 2 653
.....(нужна е снимка в цял ръст).
А  тръби да ти  носим ли ?
От хънтърите

Общи условия

Активация на акаунт