Към майките на момчета тийнейджъри

  • 14 693
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Единият ми син носи само слипове, били му много по-удобни, предпочита бели, марка "Марио", а големият носи само боксерки, купува си ги сам, естествено ластика винаги е над дънките.

# 31
Колкото повече расте, толкова по-модерен става. Тръгнахме от обикновени български слипове, бели, а сега купуваме само боксери на Calvin Klein, задължително с ластик, който се вижда над дънките, по желание черни, в краен случай тъмно сини, но за бели не може да става дума изобщо.

# 32
  • Мнения: 100
Моят син е 15-годишен. Не мога да го убедя, че боксерките са по-полезни - носи само слипове, и бански от този тип. Не е капризен към марки и цени за бельо, дрехи и маратонки. Много често му пазарувам без негово присъствие и винаги получавам одобрение, даже се чудя. Не харесва нищо развлечено, безформено, имам чуството, че копира баща си понякога като вкус.

# 33
Преди две седмици открих добър вариант за моя син - на Гладстон са отворили магазин с вносно бельо. Има и за тинейджъри и засега цените са много добри за качеството. Разбира се най- важното беше да ги хареса и синът, но слава богу бяха одобрени. Ако някой се интересува близо е до ъгъла с Витошка.

# 34
  • Мнения: 1 252
 smile3525 Da se wpisha i az

# 35
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Моят син е 17 г. Предпочита боксерки, черни или сини с ластик. Май повечето момчета предпочитат такова бельо.

# 36
  • Мнения: 16
Здравейте майки на тийнейджъри!
За сега проблем с избора на облекло няма при нас. Предпочитана суитшъри, дънки...
Извинете ме предварително, ако питането ми не е за тук. Вчера моя се прибира и ме пита какво означава това " I want to open, i want to open". Някакви момчета от класа му постоянно си пеели това. ?! Вие да сте чули този рефрен?

# 37
  • Мнения: 574
Синът ми още не е тинейджър, но отдавна предпочита боксерки Peace Марката е каквато купя, няма любима. Гледам боксерките да са памучни. Още е малък и не носи смъкнати панталони, предпочита да са с колан, та ластиците не се виждат Wink

# 38
  • Мнения: 1 674
Моят е на 13г. Предпочита боксерки, но носи също слипове. За бельо не претендира каква марка са.

Дрехи му супувам все още аз. Започна да има претенции, но още слаби. Купувам дрехи от Ла Редут - модерни и на добри цени. Дори оттам  му взех дънки с лъжлив колан - ластик на боксерки. Laughing Не носи смъкнати дънки. Но обича скейтърски маратонки. Тях също взех от нета - маркови и в пъти по-евтини от БГ. Оттам се снабдявам и с маркови анцузи, суичери и раници. Все пак се консултирам с него преди да поръчам, за да ги одобри.

# 39
  • Мнения: 1 252
И моя 13 - годишен не предявава претенции
Ако не харесва , което съм купила без одобрението му - просто го носи в къщи!
Но големият като беше на неговата възраст- ужас ! И сега е с големите претенции и великите марки! Недостижим! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт