Споделете 68

  • 19 429
  • 990
  •   1
Отговори
# 900
# 901
  • Мнения: 599
Добро утро!
Споделям кафенце и невероятна тишина в квартала.
Чакам мъжо да се прибере от дежурство и да видим какви ще ги вършим днес.

Изчетох ви от нощес.Абе хора, вие не спите ли бе?И изобщо кога го правите?
Нощем пишете, на сутринта пак сте тука  ooooh!.....

# 902
  • Мнения: 984
Отиваме да цамбуркаме. Simple Smile
Водата обаче е студена, но пък става за плуване!
Мъжо ще е детегледачката днес!
Аре

# 903
  • Мнения: 4 300
Споделям този клип - връща ме назад и ме кара да мечтая. Не е много утринно, но ...

Споделям  и че понякога се оказваш много близо до някой, с който уж нямаш нищо общо, а си говорите, прекарвате заедно време и то сякаш лети.
Ще се опитам да направя крачка към човек, който загубих преди време.

# 904
  • Мнения: 2 768
Знам, че и аз ще предизвикам омраза, но да ви споделя.

Забегвам на вила, на плаж, сама без мъж и деца! Адио!

# 905
  • Мнения: 1 533
Знам, че и аз ще предизвикам омраза, но да ви споделя.

Забегвам на вила, на плаж, сама без мъж и деца! Адио!

Сякаш не ни стига лентичката ти, мискинке!

# 906
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
...
Бях на среща с малтретирано момиче. Много мъка.. Опитвам се да и помагам.
....

Споделям, че знам какво е усещането да видиш човек в подобно състояние и да усетиш страха и безсилието му.
Споделям, че семейството е свято нещо и когато е раздирано от скандали, ревност, насилие или пълна липса на зачитане на другия, е по-добре да го няма. Възрастният може и да се възстанови, но децата са белязани за цял живот. А те имат най-малка вина за случващото се.

Споделям, че избягах от село. Сега ще кръстосвам Бг, но следобед ще се наложи да се върна на плантацията.

Споделих.

Хелъъъъън, наздраве от мен!

# 907
  • Мнения: 2 768
Сякаш не ни стига лентичката ти, мискинке!


Е добре, айде. С учебници ще съм.

# 908
  • Мнения: 606
Споделям, че като стане мама си лягам. Казват, че от сън спомени нямало, но и казват, че когато човек живее със спомените си е остарял. Така, чеееее.... лека нощ!   Simple Smile

# 909
  • Мнения: 5 370
Споделям, че продължавам да НЕ разбирам родителите, които си водят децата на "шоуто" на бате ви Енчо. Знам, че имаше тема-спор преди време, та затова е излишно да се разгарят страстите отноео. Не разбирам как може доброволно да подложиш детето си на измислените му и бъркащи-под-полата въпроси ( "а татко ти като не живее с вас, вие обаждате ли му се от време на време"-въпрос към момиченце, чиито родители явно са разведени.
А синът ми настоява ли, настоява да го заведа там. По-скоро ще отида на море на палатки. Sick
На всичко отгоре не ми разреши до края да обърна канала.
П.С. Струва ми се, че участваше и дете на съфорумка. Но не съм твърде убедена, не съм го виждала отдааавна.

# 910
  • Мнения: 2 792
  Споделям,  че е редно всички пишещи от  крайбрежието да бъдат баннати за летния сезон, тъй като очевидно не могат да си мерят приказките.

За бога в този форум пишат бременни и чувствителни майки (аз например) !

# 911
  • Мнения: 17 546
Grinning Sorry Kif.   Na plaja sum, a edni malki kotenca tropat s lapi4ki okolo men, ta mi se cepi glavata ot tozi adski 6um...

# 912
  • Мнения: 3 405
П.С. Струва ми се, че участваше и дете на съфорумка. Но не съм твърде убедена, не съм го виждала отдааавна.

Да, също и майка му, Доня Коприва беше там Simple Smile

Ние следобед се засилваме към плажа, но може да ми гледате и подписа Mr. Green

# 913
  • Мнения: 1 992

По-скоро ще отида на море на палатки. Sick


Aaa, в това няма нищо лошо. Не е като да отидеш при бате Енчо. Освен ако и той не е там.
Аз вече съм работеща жена. Не става само с ядене, трябва и работа.

И да успокоя тези, които се  подразниха на Анджи, че ще ходи на плаж - ще вали! Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 11:49 от криста

# 914
  • Sf
  • Мнения: 808
В София има гларуси. Птици. Вечер късно ги чувам от прозореца да вдигат олелия и да се карат за нещо, което сигурно са намерили в контейнерите. През деня не се виждат, но късно вечер могат да се видят...

Имам чувството, че съм във Варна или друг черноморски град Simple Smile Кога са мигрирали чак до София...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт