Споделете 68

  • 19 395
  • 990
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 5 370
И моите романи не са малко.....нооо, млъкни сърце.
отивам да си направя едно кафе....после смятам да се отдам на чиклиточетене. Whistling

# 946
  • Мнения: 2 212
Споделям шопинг. Нещо ме тресна този следобед и реших, че ще направя масивен шопинг тур, тръгнах за бански, а се върнах освен с бански и с къси дънкови панталонки, потник, джапанки, сандали и разни боклучета като гривнички, козметики и за капак желирани бонбони и пом-бер... Crazy Не знам какво ми става, но понякога просто решавам, че това ми се полага, че другото го заслужавам, защото съм такова добро дете и т.н....Много съм доволна от шопинга, ама няма да ходя в КМ   Laughing

# 947
  • Мнения: 677
Споделям, че имам много къса памет. Имам спомен, че наричах Нелиса-  "Нелисо" някъде, ама по какъв повод-нямам идея. Карахме ли се, не се ли...Не съм злопаметен и тва е.

# 948
  • на село
  • Мнения: 3 937
Сопрано, аз не се карам, особено пък в нет-а /нямам време за това/,
 може да сме спорили.

# 949
  • Sf
  • Мнения: 808
Яде ми се нещо... Но не знам какво...

# 950
  • Мнения: 4 585
Споделям мод, непушещ от 4+ месеца, и още е нервак.
Е как да ги отказвам в такъв случай?
Споделям още учудване, че в КМ, да, точно в КМ има тема
в която пишат мами, негримиращи се, ненавиващи си косите и не ходещи на високи
токчета. Модовете още не са я метнали в друг подфорум.
Споделям кеф от душ, след целодневно бачкане и осоляване в собствена пот.
Заслужавам пасти.

# 951
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, интересна тема е тази "Без грим, токчета и ролки" Simple Smile Само че се стреснаха при участието и мненията, които междудругото много приятни и възпитани, на потребители от мъжки пол Simple Smile Та за какво иначе е темата, нали точно да се видим без токчета, грим и пудри Simple Smile И то не само по между си Simple Smile

Иначе споделям запушена мивка и то след един литър Мистър Мускул... А не мога да развия сифона... Аз, дето цял гардероб, е, еднокрилен, преместих  Mr. Green

# 952
  • Мнения: 5 370
Дай ми темата за негримиращите се, аз съм от тях. И на токчета-мноого високи-не ходя.
Но пък обичам нови придобивки чат-пат, на козметичка ходя, все пак, значи, къде съм тогава? newsm78.
Кроасания, Зае@и Мистър Мускула. Не работи. Сега отивам да проверя как се казваще моет отпушващо.

# 953
  • Мнения: 4 585
Купи си сифон и го смени целия. Започни от един винт, който е в мивката. След като го развиеш целия /дълъг е/, хващаш сифона, малко надолу и встрани и излиза от тръбата. Новия слагаш в обратния ред.
Преди всичко друго сложи кофа или по-добре леген отдолу.

# 954
  • Мнения: 7 837
За последните 15 минути, в района ни са паднали 147 гръмотевици. Още не е почнало да вали даже.

# 955
  • Мнения: 5 370
Значи, намери си ТУБОФЛО. Има 2 варианта-с вряла вода и със студена. Пробвала съм лично с врялата вода, чува се едно мощно ПЛЬОК и всичко заминава.

# 956
  • Мнения: 677
Споделям мод, непушещ от 4+ месеца, и още е нервак.

Админ, Вълк, админ.

# 957
  • Sf
  • Мнения: 808
Благодаря на включилите се Simple Smile

Вълк, не се виждам по кой начин да сменям сифон  newsm78  Жози, ще опитам с Тубофло Simple Smile

Кой админ не пуши? Татти ли  Laughing

# 958
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Еди.

Добрутро, банда! Споделям сутрешно каране на колело и изпращане на мъжете на плажа. Аз се грижа за духовното ви здраве, затова няма да ходя.  Wink

# 959
  • Мнения: 4 585
Т-34М, пише го в подписа му.
Що бе, Кроасания, трябва ти една голяма права отвертка.
Да, голяма гнус е, чистя или сменям сифон само на гаджета.

Общи условия

Активация на акаунт