Споделете 68

  • 19 391
  • 990
  •   1
Отговори
# 960
  • Sf
  • Мнения: 808
ДоБро да е Simple Smile

Добрутро, банда! Споделям сутрешно каране на колело и изпращане на мъжете на плажа. Аз се грижа за духовното ви здраве, затова няма да ходя.  Wink

Почитателка на Кейт? Хм, добреее Simple Smile

Вълк, не съм го чела подписа на Еди Simple Smile

Да, голяма гнус е, чистя или сменям сифон само на гаджета.

Оу  Grinning

# 961
  • Мнения: 2 792
Кифле, бременна ли си верно? Явно нещо изпускам.
  Аз съм от групата на чувствителните майки, но да сме наясно, да кълна не мога, да си знаете и да е валяло не е от мен.

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 18:38 от Кифлата

# 962
  • Мнения: X
Днес пропуснах плажа, но си свърших всичко, което си бях запланувала. Чакам мъжа ми да се върне и ще ходим  да отразим едни капани. А после и едно голямо къпане в морето по късни догми. Sunglasses

# 963
  • Мнения: 4 585
По късни доби, може би.

# 964
  • Sf
  • Мнения: 808
Пък си мисля, че нещо не ни обръщат внимание в КМ   Mr. Green

# 965
  • Мнения: 4 585
Че защо да ни обръщат, ние да не би да им обръщаме тук, в Клюто?

# 966
  • Sf
  • Мнения: 808
 Mr. Green Вярно...

Един форум, а все едно десетки различни един до друг...

# 967
  • Мнения: 3 405
To не валя, само припръска.

Споделям, че пристигна сестрьонка  Grinning

# 968
  • Мнения: 2 070
Кейси напоследък много климатично споделяш.
Споделям малко по-човешки аватар на Карчева http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=1710

За себе си няма кво да кажа май. Не съм си подавала носа днес от вкъщи.

Вълк, запечен боб е - боб чорба като си направиш го изсипваш в тава. В един тиган загряваш олио, слагаш две-три супени лъжици брашно и малко червен пипер, това го изспиваш и омешваш хубаво в тавата с боба. Нарязваш на филийки една глава лук и ги пльокваш и тях в тавата, слагаш подправки - джоджен и квото там обичаш, аз открих, че с мащерка и босилек, ама малко, е мн яко. И запичаш. Става по-вкусно от пържен. Лука го ароматизира добре.

Споделих ли, че се одомакинчих? Отивам да си сипя един ром, щото друго от нещата за коктейла не остана вече.

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 20:26 от ДеЩоВиди

# 969
  • Мнения: 17 407
Споделям пица, приготвена за мен от свекърва ми. Таз вечер пак съм сама с бебето, форома и скайпа tooth
КАрчева нема закачате, ей!

# 970
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз не мога да разбера, защо мине немине и все Карчева подхващате.

Тая вечер и аз съм сама, само форОма, скайпя и на малко по-късен етап-винце.  Crazy

# 971
  • Мнения: 677
А що не? Карчева има застраховка против подхващане ли?

# 972
  • Мнения: 17 407
Е, то никой няма. МА Карчева е готина Wink

# 973
  • Мнения: 7 837
Кейси напоследък много климатично споделяш.

Ъъъ...?

Добре, нещо в тон. Салата няма да си правя, пиенето е мираж, за манджа не остана време. Болна съм, парцал, като гъз. Децата не се интересуват от това. Но пък големият ми нарисува два потрокала, оцветени плътно. На стената. С немиещ се маркер.
Наздраве  Laughing

# 974
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз споделям, че къщата е тотална свинщина, лазят мравки, заселиха се трайно в кухнята, обаче съм се отдала на плаж и хойкане и не смятам скоро да чистя. (Не идвайте на гости).
Имам някаква циганска черта на характера, ходих да си искам мострен дезодорант от едни промоутъри. Цяла Варна е в чанти Нюйоркър, аз се влюбих само в едно портмоне.

Тоя пост дали не е за КМ?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт