"ПАЗАРДЖИШКОТО хлапе, топи в шадравана босото краче!" (24)

  • 14 923
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 163
Привет и от мен,Стелиели  bouquet

# 31
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Белладона, нещо ми се губи  newsm78

Ааааааааа, тук съм  Tired .

80% съм сигурна за пола,но док. каза още да си трая до другата седмица,когато ще е по-сигурно  Crazy

Стискаме палци да е желания от теб  Peace , но най-вече да е здраво бебето  Praynig .

Лили, това за курса много интересно  Peace - благодаря за полезното инфо  Hug .

Мери Попинз , благодаря за морското пано  Heart Eyes - само където ми навява носталгични мисли, че май ще подмина морето тази година  Tired . И присеща, че имам страшно много събрани миди - да взема да потворя, ама напоследък хич ме няма  Confused .

Я кажете някой хубав, непренаселен плаж - китът се е засилил да ходи  Joy  Joy  Joy . Някой да е ходил скоро на Брацигово или Белово. На Варвара бе ужасно пренаселено. Преди ходех все на Фазанарията, но и там започнаха да идват много хора  Tired . А корема мога ли да си го печа  Thinking ? Май не  newsm78 .

Като споменах кит, вчера като седнах на люлката при Борянка и не можах да стана - Боряна държа люлката, а Яна ме дърпа  Crazy  Laughing .

# 32
  • Мнения: 1 097
Като споменах кит, вчера като седнах на люлката при Борянка и не можах да стана - Боряна държа люлката, а Яна ме дърпа  Crazy  Laughing .
mother-of-pearlS  Joy Представих си го  Heart Eyes Hug
ми тя Лили един ден мина покрай нас, загледа се в детския магазин над нас  и ме подмина  Crazy Сега ще ви направя една фото-карта да ви ориентирам къде сме  Hug Ама ще я пусна по-късно  Grinning
Янаааааа, Божи е такъв сладур! Напълни ми душата днес, еееееей! Още ми се е запечатил как се усмихва закачливо и се омотава в завесата на пробната  hahaha Heart Eyes

# 33
# 34
  • Мнения: 1 938
Спите ли, момичета? Thinking

# 35
# 36
  • Мнения: 2 336
от мен

# 37
  • Мнения: 529
тук съм,чистя  newsm79 1ironing hang
Гери,ме не ме е страх. Няма да е планирано,поне за сега,дано всичко е наред до края. Пловдив е много близо и не се притеснявам. Първия път ми изтекоха водите, а родих чак след 7часа, така,че мисля ще имам време да ида до болницата.  Mr. Green То не че ще е същото,но все пак ...

Да се похваля,вчера записах Слави на плуване, днес трябва да купя шапка.
Да знаете къде има шапки за плуване  newsm78
Утре почва  wflag

айде отивам да продължавам  clean

# 38
  • Мнения: 319
Здрасти и от мен. Малката е много нервозна и само мрънка, та затова не се мяркам много, много, че си обръщаме внимание Crazy
Ох щом има рокли да взема и аз да се дотътря Laughing

# 39
  • Мнения: 2 336
че басейна отвориха ли го newsm78 ,шапки за плуване гледах в спортния магазин с/у адвокатурата само да не са го развалили защото беше преди доста време


Янаааааа, Божи е такъв сладур! Напълни ми душата днес, еееееей! Още ми се е запечатил как се усмихва закачливо и се омотава в завесата на пробната  hahaha Heart Eyes
Добре, че не помнял всичката стока ми само се е омотал в завесата Mr. Green Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 319
Няма вече спортен магазин срещу адвокатурата мила Laughing Но можеш да видиш под "Петраков" дето беше М-тел, до него има спортен магазин. Освен това в "Адидас", но там може би са доста скъпи...

# 41
  • Мнения: 227
Ех,ма какви сте и вие,Божидар си знае детето,че за да ти е интересно - нещо постоянно трябва да се случва,а като не се случва,какво ти остава освен - да измислиш някоя нова новост,а на децата им е вродено,независимо дали на нас ни харесва,в повечето пъти не  ни харесва,ама нали ги обичаме,търпим  новостите им  Mr. Green

Аз пък търся днес съвет,големият ми син е на пет и иска да яде сладолед,защото децата яли,а той кашля и аз не разрешавам,казах му да избере сладолед ли иска да яде или да ходи на море,но не съм убедена,че ме разбра,и сега ми е криво,че не знам как да постъпя  Tired

# 42
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652

Да се похваля,вчера записах Слави на плуване, днес трябва да купя шапка.
Да знаете къде има шапки за плуване  newsm78
Утре почва  wflag



Аз купих на Вал шапка за плуване от един спортен магазин близо до сухите фонтани. Тръгваш от сухите фонтани към колоната и точно зад количката с детските играчки е спортния магазин. Когато ходих имаше 2 вида- едните от 10 лв, но здрави и красиви, а другите от 6 лв, но били по-тънки и са едноцветни. Надявам се да разбереш от обясненията ми. А при кой учител е? Може да са в една група със Вал.

# 43
  • Мнения: 529
Благодаря,ще проверя после като го взема от градина и на двете места   bouquet
Не сме избирали учител,а който ни се падна, мисля,че се казва Ненко Чолаков.
Едно младо момче  Mr. Green
Ще ходи във вторник и четвъртък от 17ч., а в петък от 16ч.

# 44
  • Мнения: 2 577
Момичета, а от колко годинки може да се ходи на плувна?



Общи условия

Активация на акаунт