помогнете,моля,по цели нощи пла4е!

  • 4 754
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
консултирай се с лекар

# 16
  • Мнения: 8
alex-2007 не мога и аз да ти помогна за добйр остеопат в УК, защото ние пук живэм вав Франциq. Но аз този остеопат го намерих вав един форум в интернет. Прото толкова бqх отчаqна и изморена, че започнах да тйрсq вав разни форуми , подобни на този , да се говори за подобни проблеми сас сйнq като нашите , после след като реших че сикам да го заведа и на остеопат тйрсих и това и попаднах наистина на един форум , в които една маика казваше че познава много добйр остеопат и и пиша лично саобщение и за щастие тq ми даде адреса и телефона на този остеопат.
А относно мнението на педитйрката   Whistling  ooooh! Shocked Outta Joint защо ли трqбва да q питаш, ти си маиката и наи добре знаеш кое е добре и кое не е за твоето детенце. И аз не бqх казала на нашата педитйрка , че ще водq сина ми на остеопат. Казах и чак след като бqхме ходили при остеопата и след като се беше решил проблема и тq даже ме пита за цоордиантите на остеопата , защото и друга маика имала подобни проблеми с детенцето си и педиатйркта искаше да и препорйча да го заведе на остеопат след като нищо друго не помага.
Иначе и нашата педиатйрка ме беше поссаветвала да го оставим да спи сам в отделна стаq и да го оставим да поплаче, пук тои накраq щqл да свикне. НО след нqколко дни реване с часове и после целиq червен подут от плач, и му се повдига и тн. реших , че нqма хич да q слушам какви ми ги говори.
Да ти кажа честно и до сега сина ни спи при нас вечер, през денq нqма проблем спи си сам в неговото си легло, но вечер не иска и не иска, а аз сам твйрдо против да го оставq да плаче цqла нощ до изтощение, само защот нqкои така ми е казал .

# 17
  • Мнения: 8
Как се казва сина ти?

На 18ти маи 2007 ли е роден, защото нашиqт Алеx е роден на 17 ти  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 9
Аз ве4е намерих остеопат също като теб от един сайт, в сряда сме там, дано да се оправи след това  Praynig . Сина ми се казва Александър, но вс. му викат Алекс, на 18. 05 е роден

# 19
  • Мнения: 306
Пуснете кръв и урина на детето , едно разбрах със сигурност децата не са неспокойни от нищо.

# 20
  • Мнения: 8
Аз ве4е намерих остеопат също като теб от един сайт, в сряда сме там, дано да се оправи след това  Praynig . Сина ми се казва Александър, но вс. му викат Алекс, на 18. 05 е роден

Аlex-2007 стискам палци за теб и за детенце дано остеопата да помогне. Praynig
Иначе и нашият син се казва Александър и е роден на 17.05.  newsm38  Party Time  ura



Даи новинки после дали е имало резултат от посещението при остеопата.

# 21
  • Мнения: 2 960
ох ,момичета със съвет не мога да помогна ,но стискам палци детенце да се оправи от остеопата.Мисля колко е добре ,че има такива форуми...все пак от историята на Пандичка -авторката се ориентира и ще търси решение в определена посока.
Дано всичко се нареди  bouquet

# 22
  • Мнения: 9
Ооо, задължително ще напиша как е минала срещата с остеопата и дано после да се похваля и с безпроблемна нощ  Praynig .  Наистина съм много благодарна, а и навярно не само аз, 4е съществува този форум  Hug   bouquet

# 23
  • Мнения: 9
Днес бяхме при остеопата, около 40 минути му прави нещо на глави4ката ,каза 4е вероятно от раждането има голямо напрежение,което съкращава мускулите, които слизат към врата и раменете и мъни4ето ми не може да си отпусне телцето като лежи дълго време, каза да из4акаме около седмица и ако няма подобрение пак да отидем,но той се надява, 4е един сеанс е достатъ4ен, ще видим тази нощ как ще спи   Praynig   

# 24
  • Мнения: 8
да точно нещо такова ми казаи на мен остеопата, а и педиатйрката в последствие. при нас още 1вият сеанс го отпусна и не беше нужен друг. наи -искренно се надqвам , че и при вас ще е така и малкият Алеx ще спинка спокоино тази вечер, а и вие заедно с него . Hug

# 25
  • Мнения: 9
Здравейте отново, снощи се събуди само 2 пъти и не плака толкова много както обикновено, а и не пи толкова много сок и 4ай както друг път, да се надяваме, 4е ве4е се подобрява нощния му сън. pandichka благодаря ти страшно много    bouquet 

# 26
  • Мнения: 107
Е май и аз трябва да потърся такъв лекар! Има ли някаква определена вазраст на която трябва да е детето за да се ходи на осцеопат,защото и ние се будим често нощем и плачем и пием по 3 шишета ссок и чай!

# 27
  • Мнения: 8
алеx-2007 , няма защо , знам какво си изпитала. дано наистина да го отпусне дечко и да си спинка вече спокойно .

red-girl, няма определена възраст. тук във Франция препоръчват остеопата още от раждането. а пък и ако остеопата е добър и се занимава и с бебчета, не може да навреди на детенце. те всйщноцт не ги масажират, не ги мъча , нищо, просто има някакви точки по тялото, които натискат леко с пръсти и така облекчават болката и дискомфорта, които чувстват децата .

Общи условия

Активация на акаунт