Клуб "Без грим, без токчета, без ролки"

  • 11 278
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 092
Темата е доста противоречива и объркваща и май само спорове поражда Crazy

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
стига с изопачаването де...
Изопачаване е да наречеш жена, която не се гримира "неподдържана".

# 32
  • Мнения: 2 388
Все пак темата е .....без токчета,без рокли!
Без РОЛКИ, рокли може. Laughing

# 33
  • Мнения: 62
стига с изопачаването де...
Изопачаване е да наречеш жена, която не се гримира "неподдържана".

защо? аз не познавам, съвсем сериозно, не познавам жена, която да не слага ПОНЕ червило или гланц.Това може да не е гримиране в пълния смисъл на думата, но значи все пак прави нещо,за да подобри външния си вид.

# 34
  • Мнения: X
Здравейте,
аз не използвам грим и се чувствам добре така. Вече не си боядисвам косата, и като цяло гледам да съм по-естесвена, ползвам козметика, но малко, предпочитам с домашни средства да се справям. На мен ми харесва да съм такава, на мъжа ми също. Но това е въпрос само и единствено на личен избор, и което е приятно и хубаво за мене, не значи, че е за всички.
Мисля ,че женствеността може да мине и без високи токчета. Тя е излъчване и чар, и усмивка много повече, отколкото грим и токчета. Ако някоя форумка смята, че без тях не може  - това е вярно само и единствено за нея - ТЯ не може без тях, а не че са задължителни за всички. И за всяко нещо е така. Просто въпрос на вкус.

И имам един въпрос към всички, които се дразнят на останалите, и приемат лично нещата - защо го правите   bouquet? Защо спорите и доказвате, нали знаете, че "на вкус и цвет товарищ нет"?

Просто всяка от нас непрекъснато търси своя модел за красота и женственост, и го гради според своето възпитание, вкусове и светоглед.
Разумният подход е който иска да сподели, а останалите да научат нещо ново и различно, ако искат да се възползват от информацията, ако не искат не.
А глупавият и безсмисленият - да се критикува, остроумничи и заяжда защото някой е по-различен, има собствено мнение и се харесва именно такъв!

Успех на всички, които се грижат да са красиви!  bouquet





Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 12:11 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 246
Ами newsm78  едва ли има жена която да не се гримира.....
#Crazy #Crazy #CrazyТи сериозно ли говориш? Огледай се около теб , на автобусната спирка, на детската кухня и т.н. и т.н.

Става въпрос за постоянствооо,за това да не се гримираш никога
Естествено е да има СЛУЧАИ в,които да не използваме,грим-това няма какво да го обсъждаме....До магазина на 2 метра,на плаж,до детската кухня,на лекар....
Говоря за това гримът да липсва като цяло    bouquet

# 36
  • Мнения: 246
Все пак темата е .....без токчета,без рокли!
Без РОЛКИ, рокли може. Laughing

Пак не съм довидяла Sunglasses newsm03           gydi
 Simple Smile

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз познавам момиче, което не се гримира- моя колежка, на 21 год. е, облича се стилно, ходи на фризьор, прави си маски... но никога няма грим (само гланц през зимата)!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 508
Предлагам, на всички, които членуват в новия клуб да споделят усилията, които им коства да не се гримират и т.н.Така ще бъдем полезни на всички, които искат да се присъединят към нас. LaughingТемата е безсмислена.

# 39
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Добре се е ориентирала...., на 21 няма нужда да си състарява визията и да изглежда принудително на 30-35.... Peace

# 40
  • Мнения: X
Предлагам, на всички, които членуват в новия клуб да споделят усилията, които им коства да не се гримират и т.н.Така ще бъдем полезни на всички, които искат да се присъединят към нас. LaughingТемата е безсмислена.
Безсмислено е единствено споренето и заяждането, и доказването кой е по-женствен и защо Joy. Споделянето не е  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 508
Абе , направо станахме за смях LaughingТемата си е направо за клюкарника.

# 42
  • Мнения: 2 388
И на мен не ми е ясно защо се прави тази асоциация "гримирана" значи "поддържана".
Грим за мен е едно , да се поддържаш друго.
По темата - червило, молив за устни, гланц - ежедневно ползвам. Зимата не мога да мина без перли, защото ми е много бяла кожата. Боядисвам се, защото имам доста бели коси. Бих спряла, защото вече това е едно досадно задължение за мен, но  няма начин. Имаше времена, когато го правех с удоволствие.
Харесват ми жени, които се гримират , стига да могат да го правят. Аз лично нямам нужното търпение да го правя всеки ден. Когато ми дойде музата - часове мога да отделя.
И прикачени коси харесвам, но за съжаление не мога да ги понасям на мойта глава, затова се разделих с тях.

# 43
  • Мнения: 246
....
Успех на всички, които се грижат да са красиви!  bouquet

....
Ами нали уж това правим:изразяваме мнения,който го приема лично doh
 Hug Всеки се грижи за красотата си по собствен начин...накой с грим,някой не,по-добре да споделим кой как и от кога,може и поради какви причини Grinning

# 44
  • Мнения: 6 618
Гримирам си и се боядисвам определено не приличам на кукер.
И определено високите токчета правят жената по-женствена ,но уви не са ми удобни и на тях изглеждам като кукер .
Познавам момичета, които не се гримират и смятам ,че с малко грим ще изглеждат по-добре.
Познавам и такива ,които ако намалят малко грима ще изглеждат по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт