Краставица

  • 4 686
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Питах за сока,защото вода токазва да пие,пък кр.сок го харесва newsm78-чудя се как да я залъжа да пие течности.Колкото до морковите и малката направи хранителна алергия от купени моркови(нищо др. съмнително не бях въвеждала) и 2седм се чудих от какво е-бях въвела вече моркови,но домашни.Повече моркови няма да и дам посмъртно(май наистина изместихме темата към морковена алергия Laughing)

# 16
  • Мнения: 396
За домат още не съм си помисляла да дам,незнам защо мисля,че ще и раздразни стомахчето,може да греша.Краставичка вече и дадох ,пасирах я с зеленчуковото пюре,понесе и нямах неприятности(но ние сме по малки от вас) Laughing

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние имаме градина и от няколко години дори доматите от нея не са такива като преди. Всичко е замърсено и незнам дали си струва експериментите.

# 18
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Аз ще чакам да станат на мама градинските краставици и домати и тогава ще дам.
Домати всъщност съм давала - в манджите слагам консервирани домати домашно производство.
Иначе не бих му дала купени от пазара за сега

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
знам 4е домати и краставици се дават по късно(в суров вид), пюрета с домати давах някъде към 9-я месец.на Гери и харесваха . Сега яде краставици и домати ,купувам ги защото няма от къде другаде.много и харесват и не забелязвам да има проблем със стомаха.

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
... за краставицата:колкото и странно да ви звучи, тя е ужасно трудно смилаема=е на зелето, освен вода има и много целулоза...
Същото го каза и майка ми, когато чу, че искам да давам краставица на беба  newsm78 Затова пуснах търсачката да видя кой какво е писал Wink
Интересното е, че в една книжка за хранене на бебето тук, краставицата присъства преди 9ти месец, а рецептата ми допадна много и искам да я приготвя за моята.
Сега съм в голяма чуденка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт