Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 юни 2008, 07:44 ч.

Уреди с марка [b]Bauknecht[/b]

• 5 003
  • 7
  •   1
Отговори
  • Русе
Ако някой ги е чувал изобщо newsm78. Аз не бях, до вчера.
Хареса ми съдомиялна за вграждане, има всички функции, които искам - пръскачка на тавана, 1/2 зареждане, Aqua stop, отложен старт, клас ААА... Но не мога да намеря никакви отзиви за марката по принцип.
Моля, ако някой има впечатления, да сподели.
Благодаря!

# 1
Майка ми има пералня и е много доволна от нея въпреки, че е от по-старите модели.

# 2
  • Русе
Благодаря!
Чудех се как стои въпроса със сервиза и рових из интернет - май се оказа, че са собственост на Whirlpool.

# 3
Имам такава пералня, 1600 оборота, много програми и екстри, доволна съм
За сервиз- викали сме майстор, ремонтира си я нормално, позната му беше тази марка

# 4
  • София
Ооо,колко съм доволна аз от тези уреди..Нови има ли ги някъде?Моите пералня и миялна са такива и са втора употреба.Всъщност пералнята  сменихме след 7г вяна служба при нас и не знам колко преди това.Беше перфектна,всеки ден съм я пескала за тези години.Накрая и се развали нещо,което е поправимо,но аз исках нова,защото старата беше на малко обороти за центрофуга...май 900.Миялната още служи вярно и мога спокойно да кажа,че е в пъти по-добра от новите мркиНад 10годишна е,но вътре блести,отзад също,грам ръжда няма.Едно време ги купувахме от един магазин в Дружба.С една дума-прекрасни и здрави уреди.

# 5
  • Русе
Много ви благодаря!
Ооо,колко съм доволна аз от тези уреди..Нови има ли ги някъде?
Доколкото разбрах са нови, с транспортни дефекти. Но тъй като ми трябва за пълно вграждане, дребни драскотини не са ми проблем. Има доста уреди от тази марка. С две години гаранция са. Аз гледах конкретно миялните, цените са от около 560 до 6** за различните модели. Реално за тези пари може да се купи и съвсем нормална машина, но тъкмо реша, че съм избрала и се окаже, че й липсва я някое А, я някоя функция, на която държа.... А тази си има всичко.

# 6
В Дания това е доста масова марка, но все пак по лоша от Миеле(Миле )
Тук не съм видяла да продават нови newsm78

# 7
  • Русе
В Дания това е доста масова марка, но все пак по лоша от Миеле(Миле )
Тук не съм видяла да продават нови newsm78

Ами не съм разглеждала уреди втора употреба, и не знам как точно биха изглеждали  newsm78 /в смисъл дали ги почистват по някакъв начин, или все пак си личи, че са употребявани/, но тези си бяха опаковани, вътре имаше найлончета върху отделенията за гланц и препарат... изобщо изглеждаха си като нови.
Не знам по принцип в какъв ценови клас са продуктите на тази марка, но цените на които ги продават тук ми се виждат височки за втора употреба.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт