Наистина матиращ крем!

  • 77 025
  • 378
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 93
този крем и аз го ползвам,много съм доволна.Реших да го сменя малко и си взех на нивея матиращ,но не съм доволна.като свърши мисля пак да си взема елея

# 316
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета искам да ви кажа колко съм недоволна от кремовете но Юсерин скоро си взех Хидро-протект с фактор 15 за комбинирана кожа,като се намажа и след два часа така ми омазнява лицето,а кожата ми  комбинирана склонна към лъщене само на т-зоната,според мен крема е по подходящ за нормална към суха кожа.
Някой друг ползвал ли го е и има ли такива наблюдения?

Аз го имам и въпреки че всичко е до кожа и не може да се категоризира,на мен ми действа почти по същия начин.Наистина след два часа вече не съм толкова матирана LaughingНе се получава някакво кой знае какво лъщене,и аз съм само на Т зоната,но не е като това на Клиник,което горе съм показала и което е бетон.

И аз не съм доволна от този крем. Мъжът ми е със суха кожа, но като му го прехвърлих много му допадна. Смятай, колко е матиращ...

# 317
  • София
  • Мнения: 7 097
Пробвали ли сте това матиращо кремче на Лиерак? Отзиви?

# 318
  • София
  • Мнения: 7 097
Питам и си отговарям сама  Wink

Взех си кремчето на Лиерак, но не това, което съм дала в линка (оказа се, че е нощен), а емулсията от същата серия. Е, много съм доволна, струва си парите. Не само, че матира много хубаво, но и е отлична основа за грим  Crazy

# 319
  • София
  • Мнения: 93
аз по принцип ползвам на SVR Lysanel,който е много силен...обаче в ремедиума ми дадоха тестер на Euserin Dermo Purifyer creme-gel и съм страшно изненадана от него.Доста е сух самия крем и става като филтър на кожата,не предизвика кир ефект както очаквах и много ми хареса.Няма миризма и е много приятен и стяга кожата.Чух много лоши отзиви за него тук,обаче при мене нито алергия нито кир ефект стана,предполагам е з-то мойта кожа е от най мазните и крема лепна идеално на лицето ми,може би на не толкова мазни кожи може и да кирляса.

# 320
  • Мнения: 1 271
Аз дълго време експериментирах с различни кремчета и най-накрая открих наистина матиращо кремче - Vichy - Normaderm.Много е лек, попива моментално и е идеална основа за грим.Малко по-скъпичък е - около 20- 25лв./зависи от разфасовката/но си заслужава, ако имате лъщяща кожа и ползвате фдт и пудра.

# 321
  • София
  • Мнения: 93
На мене Нормадерма на Виши ми направи кир ефект,иначе матира много хубаво.

# 322
  • Мнения: 702
Мат Хроно на Лиерак наистина е много хубав,в момента ползвам негов тестер,също ми харесва,че е и анти- ейдж,но моята кожа в момента е нормална и малко ми опъва,но лятото когато ми е комбинирана ще ми е идеален.

# 323
  • София
  • Мнения: 7 097
Мат Хроно на Лиерак наистина е много хубав,в момента ползвам негов тестер,също ми харесва,че е и анти- ейдж,но моята кожа в момента е нормална и малко ми опъва,но лятото когато ми е комбинирана ще ми е идеален.

Разкошен е този крем - не мога да му се нарадвам  Crazy Освен, че матира перфектно, кожата ми стана още по-мека и гладка.
Между другото и на мен ми идва малко изсушаващ, но ползвам овлажнители и сутрин и вечер особено и компенсирам.

# 324
  • Мнения: 3 794
Здрвейте и от мен Simple Smile
Признавам си, че не изчетох цялата тема, но вчера си купих това кремче
http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg

Матиращ хидратиращ крем (мазна и смесена кожа) "Elea" 40 гр. за 5лв
Използвах го сутринта към 8 часа като основа за фдт...ами до сега не ми е лъснало лицето. Някак моментално матира този крем.Лицето ми изглежда чудесно и изобщо не е мазно. Бих пробвла и други продукти на тази марка, пък да видим  Peace

# 325
  • София
  • Мнения: 93
Мат Хроно на Лиерак наистина е много хубав,в момента ползвам негов тестер,също ми харесва,че е и анти- ейдж,но моята кожа в момента е нормална и малко ми опъва,но лятото когато ми е комбинирана ще ми е идеален.
много странно,но на мен и този ми направи кир ефект,дали не съм сложила много?Ползвах тестер и не съм използвала целия и после се залющих.Иначе много хубаво матира.

# 326
  • Мнения: 3 794
Почти 9-ти час и няма следа от омазняване  Crazy Това ми се случва за първи път...
Не искам да звучи като реклама, сигурно е до тип кожа, но този крем е много хубав  Mr. Green

# 327
  • Мнения: 1 282
Аз дълго време експериментирах с различни кремчета и най-накрая открих наистина матиращо кремче - Vichy - Normaderm.Много е лек, попива моментално и е идеална основа за грим.Малко по-скъпичък е - около 20- 25лв./зависи от разфасовката/но си заслужава, ако имате лъщяща кожа и ползвате фдт и пудра.
Миналата седмица си го взех. Бях решила да заложа пак на Bioderma, но аптекарката ме разубеди. На мен Виши-то ми пасна идеално! Heart Eyes

# 328
  • Мнения: 3 794
Най-накрая се прибрах...и последно да кажа - няма никакво омазняване. Аз не мога да повярвам Simple Smile Струва 5лв така, че си заслужава дори за тестване  Peace
Успех на всички  Hug

# 329
  • Поморие
  • Мнения: 162
Някой да е ползвал това
http://www.refan.com/product_info.php?products_id=348

Общи условия

Активация на акаунт