Наистина матиращ крем!

  • 77 014
  • 378
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 776
Момичета Hug, а сега зимата пак ли ще ползвате подобаващо Crazy матиращ крем или ще преминете към нещо по-хидратиращо и същевременно с лек мат ефект? Thinking На мен зимата кожата много ми се изсушава, но пак си е мазна Confused Изправям се пред следния проблем - наистина матиращите кремове не ми идват достатъчно хидратиращи, а без "регулиращ ефект" не може Shocked ooooh! Вие как решавате този въпрос и какви "зимни" Mr. Green кремчета имате намерение да си вземете?  bouquet

# 226
  • Мнения: 7 947
Миналата година ползвах дневен оцветен на Биодерма за мазна кожа - доволна бях, дори не слагах отгоре фон дьо тен по едно време.

# 227
  • Мнения: 83
Моята кожа е смесена и през зимата  ползвам хидратиращ крем,но задълвително си слагам пудра или ФДТ,защото те ме предпазват от острия вятър и големия студ и не омазняват кожата ми                   //www.eau-thermale-avene.com/public/avene/html/toolkit/flash/site.php?langueHtml=fr

# 228
  • Мнения: 45
Здравейте Simple Smile Имам супер отвратителна кожа-изключително чувствителна, дори и с ежедневно почистване пак ми се явяват пъпчици и черни точки ! Отгоре на всичкото сега лятото имаше едно досадно мазно покритие, което беше невъзможно да се махне- пот+мазнина ..ужас. Използвам само пудра на Манхатън,но и тя не се справи с мазнината. Купих си, както доста от вас предложиха Елеа Матиращ крем и искам да ви благодаря много !! Изключително добре се отрази на кожата ми. Чувствам я толкова жива и няма нищо общо с това, което беше преди 2 седмици.
Принципно си почиствам лицето със салицилов спирт, но си мисля да премина изцяло на серията на Елея. Какво ще кажете за лосиона и тоника, които са пак към този матиращ крем? От спирта ми се появиха екземки над носа между веждите Sad

# 229
  • Мнения: 5 001
Здравейте Simple Smile Имам супер отвратителна кожа-изключително чувствителна, дори и с ежедневно почистване пак ми се явяват пъпчици и черни точки ! Отгоре на всичкото сега лятото имаше едно досадно мазно покритие, което беше невъзможно да се махне- пот+мазнина ..ужас. Използвам само пудра на Манхатън,но и тя не се справи с мазнината. Купих си, както доста от вас предложиха Елеа Матиращ крем и искам да ви благодаря много !! Изключително добре се отрази на кожата ми. Чувствам я толкова жива и няма нищо общо с това, което беше преди 2 седмици.
Принципно си почиствам лицето със салицилов спирт, но си мисля да премина изцяло на серията на Елея. Какво ще кажете за лосиона и тоника, които са пак към този матиращ крем? От спирта ми се появиха екземки над носа между веждите Sad
За тоника и лосиона нямам впечатления.....Аз си почиствам лицето с розова вода.Действа ми омекотяващо,успокояващо....
А спирт не използвай вече.... Hug

# 230
  • Мнения: 7 420
   Аз,пък,точно Еффаклар си поръчах днес.Активен Матиращ Хидратант,който е без киселини(все-пак сега е лято Naughty).Ще разправям после,как ми го понесе кожата. Wink
   Ползвала съм и Еффаклар К и бях много доволна! Peace

Непременно пиши за активния матиращ хидратант как го намираш, защото това е един от набелязаните ми.

А този Ефаклар К какво представлява точно - какво му е действието?

Чакам отзивите от Селма с нетърпение. Crazy
До момента съм се спряла на две възможности. Единият вариант е  La Roche-Posay, като и там имам раздвоение дали да е матиращият хидратант Effaclar или хидратиращият флуид Effaclar K. Другият е  на LUMENE - Tinted moisturizer.


    Мисля,че някъде писах за впечатленията си от матиращия хидратант..... newsm78
    Доволна съм от него!Наистина матира,усещането на кожата ,след нанасянето му, е много приятно. Peace
    Еффаклар К е по-силничек крем.Действието му ,доколкото си спомням,е бавна ексфолиация на кожата.Мисля,че съдържа някакви киселини,заради които,всъщност,избягвам да го ползвам сега лятото.Ползвах го преди ,като резултат не ми се появяваха пъпки по кожата(а тя по принцип е склонна към акне).По мое мнение,Еффаклар К трябва да се използва при изразен проблем на кожата или поне да не се ползва регулярно,ако няма особена нужда.Докато Матиращият Хидратант абсолютно върви за регулярната употреба. Simple Smile

# 231
  • Мнения: 779
нивеа имат нови крем4ета за мазна кожа.аз ползвам това сега и съм доволна много http://www.nivea.bg/products/show/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%80 … D0%BE%D0%B6%D0%B0...но ми свършва...
 
 а това са новите,които още не съм ги видяла по магазините(не могат нещо да се ка4ат на линкове http://www.nivea.bg/products/show/%D0%94%D1%8A%D0%BB%D0%B1%D0%BE … D0%B3%D0%B5%D0%BB от тук вляво ги цъкнете от менюто
 матиращ крем гел за мазна кожа control shine
 нощен крем bye bye spot
 

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 10:02 от lanibarbi

# 232
  • Мнения: 2 149
Аз в момента използвам Еффаклар К,нямам забележки Wink Но предимно вечер Laughing
Следващия,който ще опитам ще е матиращият хидратант,аз за него тръгнах,но го нямаше в аптеката и ми препоръчаха ъози Laughing

# 233
  • Мнения: 1 520
ELEA DermaClar - много добре матира и отнема лъскавината

REGAL mattifying control for oily skin - матира още по-добре кожата т.к. e с ефект на пудра Peace

# 234
  • Мнения: 250
Здравейте, имам ужасно мазна кожа. От скоро ползвам кремчето на Биодерма и съм много доволна, използвам и розова вода преди да се намажа. Розовата вода ми премахва лъщенето и с кремчето - ефекта е много добър  Peace

# 235
  • Мнения: 60
Здравейте, ще се опитам да ви помогна с един професионален продукт! Кремовете колкото и да са матиращи са кремове и човек като се изпоти си личи!Това което ви показвам е по скоро база, която може да се нанесе както преди, така и след гримиране и матира гарантирано!
http://www.maccosmetics.de/templates/products/sp.tmpl?CATEGORY_I … DUCT_ID=PROD77992 Peace

# 236
  • Мнения: 7 947
Само аз ли не знам немски...

# 237
  • Мнения: 4 473
Мисля,че някъде писах за впечатленията си от матиращия хидратант..... newsm78
    Доволна съм от него!Наистина матира,усещането на кожата ,след нанасянето му, е много приятно. Peace
    Еффаклар К е по-силничек крем.Действието му ,доколкото си спомням,е бавна ексфолиация на кожата.Мисля,че съдържа някакви киселини,заради които,всъщност,избягвам да го ползвам сега лятото.Ползвах го преди ,като резултат не ми се появяваха пъпки по кожата(а тя по принцип е склонна към акне).По мое мнение,Еффаклар К трябва да се използва при изразен проблем на кожата или поне да не се ползва регулярно,ако няма особена нужда.Докато Матиращият Хидратант абсолютно върви за регулярната употреба. Simple Smile

Съжалявам, ако те карам да се повтаряш! Embarassed Благодаря за отговора!  bouquet

# 238
  • Мнения: 60
Само аз ли не знам немски...
Страницата я има и на английски, а ако нещо не ти е ясно питай ще ти обясня!
http://www.maccosmetics.de/countrychoice.tmpl

# 239
  • София
  • Мнения: 7 097
Търся си подходящ за смесена кожа фон дьо тен, но не искам да е много покривен - нещо по-незабележимо ми се иска да ползвам. Някакви идеи и предложения?!

Общи условия

Активация на акаунт